Skocz do zawartości

Dobre mecze.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ten typ co ma 9 dana? czy tam 10? jak go loilesz to niezle :P pare razy z nim rangowca gralem i chyba dwa razy z nim wygralem tylko a przegralem pewnie kolo 10 -_-' ale tak to jest jak sie nie zna ciosow innych postaci :D haos w defensie

 

No u mnie to samo. Defensywa była tragiczna. Powoli się jednak wyrabiam.

Co się na Rusta sprawdza, to rzuty. Koleś dużo uników robi i wcale się nie wyrywa.

Trzeba jednak uważać, bo ma świetne Fuzzy Guard.

 

Kilka rund wygrałem robiąc 3 Mountain Splash z rzędu (210dmg).

Nieźle musiał się na siebie wkurzyć.

 

Koleś i tak gra minimalnie lepiej ode mnie, ale różnica się stale zaciera.

Odnośnik do komentarza

Rustsleeps? Bardzo lubie z nim grac, praktycznie kiedy tylko jestem na Live zawsze go spotykam. Poczatki byly trudne, ale mecze wyrownane. Teraz kopie go bez problemow, ale ostatnio nawet 1 mecz ze mna wygral!!!

 

C1REX:

A nie Splash Mountain? Nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawalo, ze to sie pisze na odwrot. Jezeli moge cos dodac, to NIENAWIDZE tego rzutu!!! <wnerw> :P

Odnośnik do komentarza
C1REX:

A nie Splash Mountain? Nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawalo, ze to sie pisze na odwrot. Jezeli moge cos dodac, to NIENAWIDZE tego rzutu!!! <wnerw> :P

 

Może i odwrotnie się pisze.

 

Ostatnio zagrałem też z Konjou_Akira. Ranga Gladiator chyba.

Super gra. Mega ofensywnie.

 

 

BTW: Załatw sobie łącze, na którym da się grać.

Chciałbym trochę pograć z Twoją Pai.

Odnośnik do komentarza

Kolejny raz grałem z Sugarmanem. Uwielbiam jego styl, choć trochę mnie nerwów kosztuje. Gra zupełnie inaczej niż większość ludzi na sieci.

Dziś pokazał fajnego Brada. Oprócz tego gra jeszcze Jeffem i Shun Di.

 

Jego GT: MEKAHINEYHOE

 

 

Zostałem też rozjechany przez Wolfa Chief Flasha. Tzn. sporo walk było bardzo wyrównanych, ale całych walk wygrałem zaledwie kilka na około 20.

No i połączenie było z nimi świetne.

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio mam dobre mecze z Folkenem PL, bardzo wyrownane i zaciete ^_^

no i z beligerent feck tez mi sie dobrze gra, bardzo wyrownane mecze ale czesciej przegrywam niz wygrywam, gosc mozna powiedziec ze jest pro akira bo rzezbi juggle z double palmem ala oshu albo homestay :P potrafi niezle pocisnac jak sie rozpedzi

 

c1rex mnie ostatnio az za bardzo niszczy, lol tylko sie wku.rwiam jak widze moutain splash po 2p z korego zapomnialem znowu sie ze skosem uwolnic (ten rzut jest jakis zaczarowany LOL)

 

a w rankingu ciagle stoje na 6 danie i krew mnie zalewa jak szukam i szukam typa z 6 danem i dobrym polaczeniem, grac sie odechciewa :P chyba oleje tego ranked VS i bede player matche tylko gral

Odnośnik do komentarza
a w rankingu ciagle stoje na 6 danie i krew mnie zalewa jak szukam i szukam typa z 6 danem i dobrym polaczeniem, grac sie odechciewa ^_^ chyba oleje tego ranked VS i bede player matche tylko gral

 

Ja na rankingowe mało gram. Zwłaszcza jak widzę listę kumpli, gdzie prawie każdy gra prywatne mecze.

Odnośnik do komentarza
no i z beligerent feck tez mi sie dobrze gra, bardzo wyrownane mecze ale czesciej przegrywam niz wygrywam, gosc mozna powiedziec ze jest pro akira bo rzezbi juggle z double palmem ala oshu albo homestay ^_^ potrafi niezle pocisnac jak sie rozpedzi

 

Zagraj z KnneNinja, Konjou_Akira, Dai Bison. Może kogoś pominąłem, ale to są 3 pierwsze osoby, które naprawdę dobrze grają Akirą.

DubC jeszcze jest OK.

Odnośnik do komentarza

Dobrze mi się dziś grało z Seijuro Hiko666.

Koleś się do mnie dołączył jak akurat niszczyłem wszystko w rankingowych meczach.

 

 

Grał Akirą, więc chyba najbliżej mi znana postać do obrony. Ja miałem 8th dan, a on 9th.

Przegrał kilka walk z rzędu i zmienił na Eileen. Zaskoczył mnie i wygrał około 3 walki. Nie umiem przeciw tej małpce grać.

Nauczyłem się jednak jej stringów, zacząłem blokować i karać. Wygrałem 3 kolejne walki.

Potem zmienił na Akirę. Kolejnych kilka walk z rzędu wygrałem i awansowałem na 10th dan. On spadł na 8th.

Ponad 10 rankingowych walk z rzędu z tą samą osobą : )

 

 

Gra mocno schematycznie, ale moim zdaniem lepiej, niż Beligerent Feck.

 

 

Zupełnie bez powodu ostatnio zacząłem wygrywać mecze z ludźmi, z którymi miałem problem ugrać rundę.

Nie gram jednak na słabym połączeniu. Jak laguje, to wychodzę z gry.

Przy lagu trudniej się blokuje. Strona atakująca ma za dużą przewagę.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie gralem 4 mecze z dai bisonem i pierwszy przegralem, nastepne trzy z rzedu wygralem ale byly strasznie zaciete i mialem troche szczescia ^^ mam reaplaye :) z konjou jeszcze nie gralem ale mam nadzieje ze zagram jak najszybciej

 

ostatnio zauwazylem ze naprawde w miare na poziomie to narazie umiem grac akira vs akira :) w sumie dzieki sparom z b feckiem, ktoremu nie wiem czemu zanizasz poziom, moim zdaniem gra lepiej od bisona, o wiele szybciej i mocniejsze setupy wali, ale moze bisonowi dzis nie szlo i takie wrazenie mam

Odnośnik do komentarza

Przeje...łem walkę z MrExpert OptiUK.

Niewyspany włączyłem konsolę i od razu zaprosił mnie do walki turniejowej.

Bez rozgrzewki nie wychodziły mi nawet proste ciosy. Rozjechał mnie 5:1.

 

 

Pół godziny później z nim zagrałem zwykły sparring i udało mi się nawet 5 walk z rzędu ugrać.

Jednak zupełnie na to leję. Na luzaka podszedłem do walki i nie za bardzo mi zależało na wygranej.

Odnośnik do komentarza

wlasnie gralem rankingowca z kneeninja hehe, prawie sie udalo... ^^ gosc jest strasznie szybki i wykozystuje juggle na maxa jak sie da jak juz podbije, rzeznik

 

bylo goraco, gdybym standardowo nie zje.bal juggla z boucem po 46p+g to bym wyszedl zwyciesko ^_^

 

nawet wsadzilem mu double palma po rzucie z podcinka na padzie :(

 

zaprosil mnie do ponownych walk ale nie moglem go znalesc szukajac przeciwnika to wylaczylem gre

 

ps. udalo mi sie wyczesac bodajze 53 czy 56 wynik w command time atack akira ^^ gdyby nie kolanko i spod to bym pewnie w pierwszej 30 sie zmiescil... nie ma to jak kolanko na padzie(wyjdzie raz na 10 razy)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

FlamingoQueen/Geewaiho. Chyba najlepszy gracz online w Europe.

Moim zdaniem sporo lepszy od całej reszty europejskiej czołówki.

Jedynie kilku graczy z USA jest w stanie mu zagrozić IMHO.

 

Dzisiaj mnie rozjechał 7-0. Dał mi kilka wskazówek i dodał, że sam gra już 5 lat.

Rzeźnik.

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi C1rex, ghetto... i reszta ilu megowe macie łącza? Ja w kwietniu/maju bede zmienial na megówke i mam nadzieje ze wtedy bedzie nam sie lepiej gralo.

 

Z nazwy to mam 24MB.

 

Realnie jednak to ok 13MB downloadu i niecałe 2MB uploadu.

 

 

Sama szybkość jednak wszystkiego nie mówi. Kiedyś miałem łącze 1MB w Polsce.

Jednak ten radiowy syf nie pozwalał mi nawet w Diablo grać. Tragedia.

 

 

Najlepiej w dziale o Live popytać jakie łącze jest dla gracza najlepsze.

Z reguły lepiej unikać wszystkiego, co radiowe.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, nie bede mial radiowki. Przedluzam Neostrade, chyba wezme Liveboxa. 1mb jest teraz chyba za 60 kilka zlotych, a 2 megowka jest luz za ponad 100 (!). No nic, nie wnikam. W kwietniu juz mam nadzieje bede mial lepsze lacze.

 

Kettokink:

Tak tylko sobie wlaczylem akire zeby jakies itemy pozdobywac ! Juz robisz wielkie halo, a halo nie ma -_- ...

A moja Malpe zostaw w spokoju, zobaczysz, jeszcze nie raz da ci o sobie znac LOL :PP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...