Skocz do zawartości

Turniej LAN z prawdziwego zdarzenia


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, iż najprawdopodobniej w kwietniu podpisujemy umowę z Wildą-DLink (http://www.wilda-dlink.pl/) będziemy mogli zorganizować turniej LANowy z prawdziwego zdarzenia (z nagrodami i w ogóle) w Polsce w bliżej nie określonym miejscu i dacie (do ustalenia). Niestety, jak większość osób pewnie wie - ciężko jest z frekwencją uczestników... Dlatego też chciałbym zachęcić wszystkie klany (ze sceny GoW i Halo 3) do zdeklarowania się. Pomysł jest naprawdę przedni :P Dzięki temu nasza mała scena konsolowa może naprawdę się nieźle rozwinąć. W planach mamy współpracę z Microsoftem (planujemy zacząć jakieś rozmowy), który załatwi konsole oraz nagrody. A jak z tej współpracy nic nie wyjdzie to... mamy drugą alternatywę ;) Więc spokojna głowa. Wszystko się rozchodzi o graczy... Wiem, że 6/7 klanów by się zjawiło na pewno (scena GoW) oraz kilka ze sceny Halo 3. Wyskoczyłem z tematem sporo wcześniej aby zacząć w tym kierunku coś działać. Myślę także, czy nie zaprosić graczy z Europy?! Ale z tym będzie bardzo ciężko (rozchodzi się o nagrody, oni nie wiadomo co i ile by chcieli...).

 

Zobaczcie tylko na scenę PESa i sami ocenicie, czy nie fajnie jest grać właśnie tak? Acha i jak pierwszy turniej by się udał to na 101% byłyby kolejne...

 

Dobra kończę te moje wywody, napiszcie co o tym myślicie? Czy warto?

 

PS. A może mega-turniej GoW, CoD4, Halo 3? Tylko nie wiadomo jak z czasem ^_^

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świetnie ^_^

 

Ale potrzebuję pomocy. Chodzi o zaufaną osobę, która zbierze wszystko do "kupy" ze sceny Halo 3, a w odpowiednim czasie zda mi relację co i jak. Ktoś chętny?

 

Aktualnie szukam miejsca gdzie turniej mógłby się odbyć. Macie jakieś pomysły? Do niedzieli muszę przedstawić wszystkie koszta całego turnieju. Chętnie wysłucham również Waszych sugestii.

Odnośnik do komentarza
Myślę że albo:

 

-Na jakiejś uczelni

-W pałacu kultury - musi coś być

 

Napisz mi PW, dam Ci swojego Skype'a - Powiesz jakim budżetem dysponujecie i czegoś poszukamy.

 

To nie jest tak, że my dysponujemy jakimś budżetem. Wilda przedstawiła nam pewne wymagania. Jednym z nich jest przedstawienie kosztów LANów. W tym wypadku tego w Polsce. Także myślę, że dobrym miejscem będzie Wyższa Szkola Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie, którą zaproponował Di. Teraz tylko trzeba wysłać maila do nich z zapytaniem o koszta wynajmu itp. Druga kwestia to termin turnieju. Trzeba wybrać taki, który będzie większości pasował. Ja proponuję na końcu kwietnia, bądź w maju. Wczoraj wysłałem wiadomość do Tomisha, zobaczymy czy coś zdziała w sprawie konsol i nagród.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedząc ile osób ma się zjawić nie wiesz cichy ile sprzętu potrzebujesz (konsole/TV/kable/gry itd.) - wypadałoby już coś założyć.

Następnie - jakie miejsce, kiedy, na ile dni. Jednodniowy turniej? Ile ludu chcesz rozegrać w 3 grach (GoW/H3/COD4) w 10 godzin (10:00 - 20:00), w tym przerwy.

 

Sponsoring od MS? Nie w tej chwili. Gdyby się jakiś inny sponsor znalazł podejrzewam jednak, że z wypożyczeniem sprzętu nie byłoby problemu. Tylko teraz bez podania konkretnej daty turnieju trudno będzie cokolwiek załatwić. Do tego to "tylko" sprzęt - dochodzi więc chociażby kwestia opłacenia transportu (tak, tak) plus jego ochrony [sprzętu].

 

Na nagrody powinno się coś znaleźć. Raczej nie będzie też problemu z nagłośnieniem imprezy całkiem oficjalnymi kanałami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...