Skocz do zawartości

Turniej LAN z prawdziwego zdarzenia


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

12 x X360/LCD i gra gitara ;)

 

Myślę, że z grami/padami/headsetami nie będzie większego problemu, ponieważ gracze mogą zabrać ze sobą własny egzemplarz danej rzeczy.... Mi nie chodzi o sponsoring Microsoft Polska, tylko właśnie o załatwienie sprzętu i nagród. Resztę mamy.

 

Jako wstępny termin proponuję 26 kwietnia (sobota). Turniej będzie jednodniowy, ponieważ na 100% większość osób nie chciałoby wydawać na hotele itp. Co do turnieju w CoD4 to naprawdę nie wiem. Główną tego przyczyną jest czas... Chociaż można by było zrobić tak, że w sobotę turniej GoW i Halo 3, a w niedzielę CoD4 (przy tej grze zeszłoby się najwięcej czasu). Ale niestety jest to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 x X360/LCD i gra gitara ;)

 

Myślę, że z grami/padami/headsetami nie będzie większego problemu, ponieważ gracze mogą zabrać ze sobą własny egzemplarz danej rzeczy.... Mi nie chodzi o sponsoring Microsoft Polska, tylko właśnie o załatwienie sprzętu i nagród. Resztę mamy.

 

Jako wstępny termin proponuję 26 kwietnia (sobota). Turniej będzie jednodniowy, ponieważ na 100% większość osób nie chciałoby wydawać na hotele itp. Co do turnieju w CoD4 to naprawdę nie wiem. Główną tego przyczyną jest czas... Chociaż można by było zrobić tak, że w sobotę turniej GoW i Halo 3, a w niedzielę CoD4 (przy tej grze zeszłoby się najwięcej czasu). Ale niestety jest to mało prawdopodobne.

Jesli była by jakakolwiek mozliwosc nie załatwiania tych LCD samsunga ktore daje na eventy MS to było by super ponieważ są co najmniej tragiczne ;/ Najlepsze rozwiazanie bylo by załatwic 12 monitorów CRT 21 calowych i do tego kable VGA do xboxa, takie cos sie najbardziej do grania "pro" nadaje, jesli juz LCD to jakies nowsze modele z jak najmniejszym opoznieniem.

Odnośnik do komentarza
12 x X360/LCD i gra gitara ;)

 

Myślę, że z grami/padami/headsetami nie będzie większego problemu, ponieważ gracze mogą zabrać ze sobą własny egzemplarz danej rzeczy.... Mi nie chodzi o sponsoring Microsoft Polska, tylko właśnie o załatwienie sprzętu i nagród. Resztę mamy.

 

Jako wstępny termin proponuję 26 kwietnia (sobota). Turniej będzie jednodniowy, ponieważ na 100% większość osób nie chciałoby wydawać na hotele itp. Co do turnieju w CoD4 to naprawdę nie wiem. Główną tego przyczyną jest czas... Chociaż można by było zrobić tak, że w sobotę turniej GoW i Halo 3, a w niedzielę CoD4 (przy tej grze zeszłoby się najwięcej czasu). Ale niestety jest to mało prawdopodobne.

Jesli była by jakakolwiek mozliwosc nie załatwiania tych LCD samsunga ktore daje na eventy MS to było by super ponieważ są co najmniej tragiczne ;/ Najlepsze rozwiazanie bylo by załatwic 12 monitorów CRT 21 calowych i do tego kable VGA do xboxa, takie cos sie najbardziej do grania "pro" nadaje, jesli juz LCD to jakies nowsze modele z jak najmniejszym opoznieniem.

 

 

Flaha ma racje, te TVki sa beznadziejne, a jezeli juz beda musialy byc to trzeba sie ugadac zeby zebrac 12 kabli VGA, bo standardowo to podpinaja przez component co daje nieciekawy efekt ziarna ;/ Jesli juz beda te LCDki to wybierzmy mniejsze zlo i podlaczmy je przez VGA

Odnośnik do komentarza
12 x X360/LCD i gra gitara ;)

6 konsol, do tego może ze dwie zapasowe - tyle realnie mógłbyś załatwić z MS.

Aha, a w ogóle jeśli chcecie coś od MS to musi uderzyć do nich sam główny organizator turnieju.

 

A co z TVkami? Muszę wszystko wiedzieć, żeby później nie było rozczarowań. Jak przedstawię kosztorys Wildzie, wtedy ktoś od nich się odezwie.

Odnośnik do komentarza
12 x X360/LCD i gra gitara ;)

6 konsol, do tego może ze dwie zapasowe - tyle realnie mógłbyś załatwić z MS.

Aha, a w ogóle jeśli chcecie coś od MS to musi uderzyć do nich sam główny organizator turnieju.

 

A co z TVkami? Muszę wszystko wiedzieć, żeby później nie było rozczarowań. Jak przedstawię kosztorys Wildzie, wtedy ktoś od nich się odezwie.

to powinno działać troszkę w drugą stronę - Ty przedstawiasz plan, a Microsoft się zastanawia.

Odnośnik do komentarza

Jesli to ma byc LAN to zawzse mozna ostatecznie troche wlasnego sprzetu przyniesc (pilnowac go rowniez :D) i sie dopiac - wiekszosc LAN4FUN itp. = kazdy swoj piec, siec zrobiona przez L4F.

Co do GH2 - jestem jak najbardziej za! ;) Trza zaczac masterowac na 4 palce tera ;). Halo3 oczywiscie jak najbardziej.

Co do spania (jesli 2dniowe, wiele osob preferuje przyjechac dzien wczesniej czy wyjechac nastepnego dnia z rana itp.) - mysle, ze jesli miejscowka bedzie wystarczajaco duza - to na spartana... spiworek i jakis jasiek (nie chlop ;)) pod glowe - can anyone say Kozmin 1 &2 czy Bydgoszcz? - spanie na krzeslach/podlodze :D.

Juz na WGD#2 byly 'noclegownie', tylko czesc ludzi (tych od PC! :D) miala lekki problem z higiena osobista jak to Zimol kiedys oznajmil i ciezko sie tam oddychalo ;).

W skrocie mysle, ze najwazniejsze to miejscowka (wystarczajaco duza), prad (i cale rozdzielenie tego) i pare stolow i krzesel. Do szczescia przeciez, AZ tak wiele nie potrzeba.

W ostatecznosci mozna zawsze nocowac w hotelu (Kietrz ;)).

Odnośnik do komentarza
W ostatecznosci mozna zawsze nocowac w hotelu (Kietrz :D).

5cio gwiazkowym trzeba dodac! A za gh to sa wszyscy, tylko nie wszyscy jeszcze nie wiedza :shifty: 3 gitarki juz sa jak cos (moja, dabyl-helmeta i rapera/fila), tak ze brakuje jednej ino, ale to chyba nie bedzie mega nit problem, warszawa duze miasto, wprawdzie nie tak jak kietrz, ale gitares nr4 sie znajdzie mysle ;) nastepna sprawa, rozciagliwosc turnieju w czasie, imo 2-dni bylyby najlepsza opcja, w jeden dzien np hujo (czesc andrzej) i trybiki wojenne, a w drugi szyfr i "ty skala", na spokojnie, bez pospiechu, bo jak to jakub mowi, jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :spox: jak to juz raper przytoczyl mega przykladami, miejsce do spania to nie problem, zawsze mozna porozgladac sie za ofertami noclegow po drugiej stronie ulicy (ponoc karton nr7 ma delikatny przewiew, za to 3ka nie przecieka, no ale decydowac sie bedziemy na miejscu :D), tudziez podjac sie innego, rownie emocjonujacego zajecia, jak chocby zwiedzanie miasta - ta mozliwosc dostania wpjerdolu, ciagla niepewnosc, nasilajacy sie strach, no po prostu same emocje!

 

no

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Co do spania to cos zawsze mozna wykombinowac, duzo tu warszawiakow, to kazdy mogl by na ta jedna noc przytulic po 2 ludzikow i byla by gitara. Bo po nocy szukac noclegu grupie 15-latkow z Kietrza, drugi raz nie bede :P

 

co do gier to COD4 bardzo mile widziany :)

Goldi bardzo Cię lubie, ale spóźniłeś się z postem gdzieś o rok ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...