Skocz do zawartości

HALO na haju... aka Tosterek a geneza Master Chiefa


Uzny

Rekomendowane odpowiedzi

Raptor: Kazdego nachodzi czasem by podyskutowac troche o rzeczach zwiazanych z Halo, jednak inni twierdza, ze sie czlowiek czegos nazarl, czy robia to w nieodpowiednich tematach, jedak mozna zrobic z tego jakis uzytek .

"Halo na wesolo" jest poswiecone smiesznym obrazkom itp. Ten temat pozwoli na 'glebsze' przemyslenia.

Anyway pierwsze posty uwidocznia to o co mi chodzi, a szkoda bylo je kasowac...

Temat z serii "Z przymrozeniem oka" :)

 

 

czesc, jak minal dzien?

 

zeby nie bylo ze offtop to lubie nidlera

Edytowane przez Raptor
Bo sie tak glupio poprzenosilo :-P
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w zasadzie to masz racje, sprawa nidlera jednak byla juz poruszana 6miliardow razy, dlatego drazenie tego tematu wydaje mi sie troche zmudne. porozmawiajmy moze o... kamieniu na battle creeku, wiesz, tym po lewej. imo jest on doskonaly geometrycznie i swoja sylwetka stwarza wiele mozliwosci, czy to timplejowych czytez do popisow indywidualnych, dodatkowo jego charakterystyczna barwa sprawia, ze rzuca sie w oczy jak poiebany.

Odnośnik do komentarza

Jozin z Bazin mowil wlasnie ze nidler je w pyte, dlatego gadam o nim, bo zafascynowal mnie jego kolor rozowy... a ze zblizaja sie walę tynki, to tak jakos chcialem wprowadzic romantyczny nastroj na forum. Bo wszyscy tylko byscie sie mordowali bez konca, trzeba troche milosci wprowadzic. Wiem, ze ty i tak masz serce z kamienia, dlatego podniecaja cie tylko glazy... a kamien na battle creek jest charakterystyczny, bo na nim wyznalem ci swa milosc, wiec nie klam piszac o ksztaltach jak sie przyjrzysz dokladnie, to zobaczysz tam wyryte nasze inicjaly. I zrobilem to wlasnie nidlerem!!

Odnośnik do komentarza

widze ze nie ma co kryc swojego zafascynowania kolorem rozowym na tym forum, jak widac milosc jest wszedzie, zanim to jednak zrozumialem, probowalem podstepnie zbic rozmowe z toku, bo jeszcze by nieporzadane (wtedy) fakty wyszly na jaw i by mi sie zrobilo wstyd (wtedy, tera juz sie nie wstydze). musisz przyznac ze derail na skale byl dobry, inspiracji dostarczyla mi inna gra, gra w ktorej to za ladne granie nagrodzony zostajesz nit komunikatem - "ty skala".

Odnośnik do komentarza

nie od dzis wiadomo, ze moja ulubiona piosenka jest http://youtube.com/watch?v=0cZ6KVd7N5w

i od razu przypominam sobie nasza romantyczna noc, gdy ogladalismy tosterka... :*

Skala w ogole ma w sobie magiczna moc, bo to taki symbol... wlasnie jak ktos mowi ze masz serce z kamienia, to daje ci wskazowki... byc to zwalczysz, bys przebil sie przez skorupe, przez pancerz... w sumie i tu master czif przybywa... bo on tez ma pancerz. I wlasnie o tym bedzie halo 4, o wyzbyciu sie pancerza. O milosci!!

Odnośnik do komentarza

no to ja tez zapodam przepro songa

jak sami zobaczycie, toster to w pewnym sensie metafora master czifa, on tez jest zakuty w zbroje i sie blyszczy, szuka pana, podobnie jak czif kortany przez pol kampanii... itd, tyle tu podobienstw ze renka by mi wysechnela jakbym mial wszystkie wypisac.

Odnośnik do komentarza

ja nawet dostrzegam analogie arbitra w postaci lampki nocnej, a Jackson to pewnie bedzie odkurzacz. Mysle, ze spokojnie tworcy tostera mogli pozwac bandzi za kradziez dizajnu i pomyslow. Nie wspominjac, ze w trakcie calej piosenki przewija sie slowo master. A ze jest toster, to jak szef kuchni czyli chief. Master chief jak znalazl. Bandzi ZLODZIEJE!!

Odnośnik do komentarza

a wloczykij bylby kurna tym prophetem, przeciez to by byla porazka... i nie potrafie obsadzic niestety roli mamy i taty muminka, ale stawiam ze bandzi by wtedy nie robilo efpeesa, tylko by np zrobilo symulator wyscigow samochodowych, bo oni najlepsi w tym sa, zobacz takiego warthoga, albo banszi... przeca to lata tak uroczo... i w ogole banszi je fioletowe, a fiolet to odcien rozu, czyli zas przewija nam sie milosc przez hejlo. Pomyslec tylko, ze tam jest tyle ukrytych znakow. Np taki ghost, ktory baj de wej tez jest fioletowy, Ghost czyli duch, a jaki jest najslynniejszy duch? Casper, ktory kochal ludzi i nie chcial ich straszyc

 

 

nie pojmuje wiec, dlaczego hejlo dostalo rating od 18 lat...

Odnośnik do komentarza

zapomniales o najwazniejszym, mapy! przeciez w halo prawie kazda z nich to pokaz lsniacych, fioletowo-rozowych korytarzy, szczegolnie jesli spojrzec na statki/pojazdy/kible obcych, to wlasnie covenantsi sa najbardziej kochajacym przymierzem we wszechswiecie. a na poparcie mojej teorii napisze jeszcze 2 slowa - czil ałt - tosz ta mapa to nie dosc ze sie nazywa "zrelaksuj sie" to jeszcze jest rozowa, wnioski nasuwaja sie same...

Odnośnik do komentarza

dokladnie tam moj drogi... a zeby podeprzec jeszcze twoj dowod, to jak kazdy wie, slowo chill pochodzi od chili. Czyli od ostrej papryki, a ostre rzeczy wzmacniaja potencje... mysle, ze moglibysmy tak rozmawiac godzinami o tym, jak to bandzi obmyslilo sprytny plan by wprowadzic do zycia haslo "mejk low nat łor". Milosc i to ona sie tylko liczy, a ze Covenanci sa najbardziej kochajacymi to kazdy wie. W koncu ich nazwa oznacza przymierze, czyli dokladnie to samo co slowo Testament. Covenantow mozna wiec nazywa najnowszym testamentem, czy najnowszym przymierzem jak to woli. Jest to upgrade do nowego testamentu, ktory ma jeszcze bardziej ukazac nam oblicze MILOSCI!!

Odnośnik do komentarza

Boże ludzie, czegoście wy się nażarli? Że Uzny takie pierdoły pisze to normalne ;) ale ty Zeratul? Ledwo ci ściągnęli warna a już chcesz kolejnego za spamowanie (żartuje oczywiście :) )?

Tak na serio to mi Halo bardziej przypomina piosenkę Iron Man grupy Black Sabbath. MC to taki człowiek żelazko jak się patrzy, w dodatku lubi skakać i spłaszczać inne rzeczy (partz koniec pierwszej misji w H2 i początek H3).

 

Uzny to samo można z tym strzałem zrobić w drugą stronę, z klaty przeciągnąć na głowę (jeśli sadzisz 3 po ciele jeden po głowie). Ale ja nie jestem pros to się nie wypowiadam :)

Odnośnik do komentarza

jak widze nie doceniasz potegi modow marcin, ten sam blad zrobil master czif w misji "343 winna iskra" kiedy to kilka glowek fludowych naskoczylo na niego. badz rozsadny i nie popelniaj tega samego bledu co mc, bo moze sie to dla ciebie podobnie skonczyc - utratą 1/10 pancerza!

Edytowane przez Uzny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...