Skocz do zawartości

HALO na haju... aka Tosterek a geneza Master Chiefa


Uzny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dokladnie o to mi chodzilo, byla to swoistego rodzaju analogia do czaszki zeratula w ktorej... tez nic nie ma! no ale to zadna niespodzianka a i tak go wszyscy kochamy, tak jak wszyscy wszystkich wszedzie, o to chodzi w halo.

 

wlasnie, teraz mi sie przypomnialo... w hejlo jest tez odniesienie do rozumu... nalezy zbierac czaszki, a ten kto zbierze wszystkie odblokuje super zbroje...

 

i jak wszyscy wiedza czaszka po angielsku to skull, a co oznacza skull z angielskiego? szkole, no wlasnie... i to jest to odniesienie, ze zdobywajac coraz wiecej skullow, (tak jakby klas) stajesz sie lepsiejszym czlowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Z innej strony, Fuel Rod Gun wypluwa zielone pociski, co jest ewidentną aluzją do loga X360. Za to Spartan Laser pluje czerwoną wiązką - Bungie pije do Ring of Death ! Z tegoż powodu kolejne Halo wyjdzie na Wii2 jako tytuł startowy. Dowód - nazwa bazuki. Rocket LAUNCHer. Za caly spisek odpowiedzialna jest masoneria, jak jest napisane w Piśmie:

 

 

"A z kraju Busza i inszych plugastw przybędzie siła nieczysta, co uwiedzie miliony, a lud złorzecząc Panu będzie oddawał pokłon zielonemu bożkowi. Świętoje'bliwy Bilu sczeźnie, zaś światem zawładnie mason nieczysty, którego nie powstrzymają Najświętsze Moherowe Legiony. Po uszach ich poznacie."

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza

Ja wprowadzę tutaj trochę poważniejszy nastrój. Przez wiele lat analizowałem różne legendy i podania i odkryłem zaskakujące fakty. Według legendy funkcjonującej wśród starożytnych plemion ameryki południowej ściany mają uszy. By ścianę ogłuszyć należy zrobić dół dół lewo prawo blok. Co jest jednoznaczny dowodem na to, iż ludzie byli już na Marsie. Co tam znaleźli? Kamienie. Jeden z nich został stamtąd przywieziony i w dzisiejszych czasach jest ukryty w podziemiach pod warzywniakiem nieopodal mnie czyli zaraz obok siedziby bandżi. Tam został dokładnie zbadany i przeniesiony na batle krika. Co więcej wiem gdzie znajdował się wcześniej. Grób Jezusa został przyblokowany właśnie tym kamieniem. Zupełnym przypadkiem odsunął go i ukradł Majkel Dżordan który jak wiadomo jest wieczny. Jak wiadomo Majkel Dżordan grał w szikago buls a oni mieli czerwone stroje a w tym właśnie kolorze rysuje sie serduszka. W średniowieczu papieże często mawiali "wiara, nadzieja, halo". Halo mówimy także do słuchawek naszych telefonów co zostało wprowadzone właśnie by szerzyć miłość. W ostatniej scenie "Największy paralizator na wschód od Pessos i Karaiby" głównemu bohaterowi wypada z kieszeni 20 ton uranu w kształcie batle krika. Biorąc pod uwagę że to film z 1281 roku możemy zaobserwować iż cała ta sytuacja której tylko małym elementem jest seria halo zaczęła sie już dawno i cały czas towarzyszy ludzkości. Dlatego Hitler miał wąsy. Dlatego Stalin miał wąsy. Dlatego Einstein miał wąsy. A nidler jest różowy bo to ulubiony kolor Majkela dżordana.

Odnośnik do komentarza

Chcialem nawiazac jeszcze tylko do pieknej idei jaka bandzi mialo wprowadzajac do gry najbardziej kochajaca rase jak jest z pewnoscia flood. Flood z anglosaskiego jakby nie bylo oznacza powodz. A czym jest powodz? Powodz to powodz i jak ktos nie wie to wstyd zeby sie nawet pytac. Ale wyjasnie, powodz pochodzic od slowa wodzic, jest nawet takie powiedzenie wodzic kogos za nos, i to zazwyczaj kobieta wodzi mezczyzne, a po slubie zaczyna nim rzadzic i wtedy wlasnie jest powodz czyli flood czyli informacja ze wodzenie sie skonczylo, tera sa fakty i wtedy mezczyzna odczuwa zawod. Tak czy inaczej to wlasnie flood doprowadzil do tego, ze gra hejlo skonczyla z ratingiem +18. Wszyscy przez wszechobecny seks. Jest to cholerenie bulwersujace, az sie dziwie ze gra nie zostala zakazana w Polsce. Flood gdy tylko sie pojawia, od razu zaczyna sie rozmnazac. Halo jest najbardziej zberezna gra w historii. Master Chief jako fan milosci, a nie nieczystego seksu przed slubem, probuje z nimi zwalczyc (przypomne tylko, ze wszystko zmieni sie w hejlo 4, gdy pozbedzie sie swojego pancerza).

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Jako ze tak rano je to se postanowilem iebnac analize map 3000 bazujaca na porownaniu nazwy z faktycznym... tym no... korwa... akczual sitjuejszonem jaki panuje na mapie, no! Oczywista mapy z halo jeden ołnli, bo to jedyne tru halo je i pozytywne i do przodu zarazem. No to bez zbednego pjerdolenia przejde tera do przyslowiowego sedna.

 

czil ałt - od klasyka wypadaloby zaczac, niech was jednak nazwa nie zmyli, bo jak tu sie korwa wyluzowac jak ci jakis hui na teleporcie stanie, no sie nie da no. Do tego czilowanie jest zarezerwowane dla koloru zielonego, a bandzi wyiebalo z rozowym, no korwa trzymajcie mie. Malo tego, czil posiada najbardziej gejowy korytarz w historii gier videło - motorowy korytarz, sila rzeczy tez rozowy, co jeszcze bardziej podkresla jego gejowosc.

 

prisoner - zwany takze pilsner tudziez urquell. Przy tej mapie mozna wdac sie juz w glebsza dyskusje. Z jednej strony, wiezien to swoistego rodzaju metafora 3ciego stopnia odwolujaca sie do rejpienia na respach, gdzie rejpiony to tytulowy niewolnik z plantacji bawelny, z drugiej jednak... jakim korwa cudem bandzi by wiedzialo o rejpieniu na respach jak sami sa huiowi, dlatego w tym przypadku trzeba pojsc na kompromis i znalezc inne wytlumaczenie, po prostu nazwali mape po huiu bo nie mieli pomysla, no innego eksplenejszony tutaj nie widze. Aha, jedyna mapa na ktorej tluka sie szyby, to daje do myslenia!

 

damnejszyn - no to ja rozumiem, tutaj potepienie wystepuje na kazdym kroku, jednak tylko wtedy kiedy jestes naiebany, co jasno dowodzi tego w jakim stanie bandzi nazywalo swoje mapy. Przytoczmy moze przyklad z zycia wziety: jestes pod wplywem, idziesz, wypjerdalasz sie. To samo dzieje sie na tej mapie jesli nie kontrolujesz swoich poczynan, nie doskoczysz do kamo - spadasz (zostajesz potepiony), nie trafisz w osa - spadasz (zostajesz potepiony v2), idziesz spokojnie - spadasz i giniesz bo wysoko bylo (zostajesz potepiony v3). Przyczyna - skutek, proste.

 

heng em haj - czyli wieszaj ich wysoko, korwa, o co chodzi w tej nazwie to chyba nawet jezus nie wie, jednak podejme sie wyzwania i postaram sie ja zinterpretowac. Zacznijmy od drugiego czlonu, czyli "wysoko". Wysokich miejsc na hehu jest w pizdu, dlatego tez w 33% nazwa zasluguje na status "spokezik", ale co z pozostalymi 67% spytacie... otoz korwa nie wiem. Zawsze mozna pozgadywac na odpjerdol. Wieszac w halo sie nie da, moze jednak chodzic o zamordowanie kogos na wyzynie, po czym ten ktos by zawisl, jest to mozliwe tylko na ketłokach (tych waskich sciezkach co sie spada po pijaku) i tlumaczyloby to z dupy nazwe w 100%.

 

batl krik - wojowniczy strumyk o_O Od kiedy to strumyki sa wojownicze no ja pjerdole. Do tego kazda osoba z ktora nakorwialem w halo, mylnie interpretuje wyraz krik (w tym ja), mysla ze to je ta wy(pipi)ana skala na srodku co na niej lezy lanczer. Najlepiej zobrazuje to kolejny przyklad z zycia wziety: "na kriku korwa!!!11", no po takim komunikacie wszyscy wymierzaja swoje łepony w strone bazuki, a nie, jak przystalo na fajnego czlowieka, w strumyk. Co ciekawe, komunikat tego typu nie skutkuje na innych mapach, no bo z "na czil ałcie!!!11" czy "na pilsnerze!1" ciezko wyciagnac jakis przydatny intel, co nie zmienia faktu ze fajnie sie takimi haslami wkorwia timejta.

 

Tym pozytywnym akcentem zakoncze na dzisiaj, interpretejszony kolejnych map kiedys tam wrajtne, soł stej tjund end bi gud bo was bozia pokara. Procz tego, pijcie mleko i sluchajcie rodzicow.

Odnośnik do komentarza

Ja do interpretacji prizonera dodałbym ze ta nazwa mogla sie wziac stad iz wielokrotnie kiedy bylem na(pipi)any nie moglem wejsc po drabince przy plazma rajfl i to bardziej mi sie kojarzy z uwiezieniem.

 

No a korytarz na czilaucie to tez korytarz FiLa wiec nie rezerwuj nazwy tylko dla Motora. No a nazwa czilaut to stad ze sobie stajesz na teleporcie i czilujesz ogolnie tylko se b wciskasz czy cos.

 

Z kolei HeH to dla podkreslenia literki H od Huiowe losowe. Niech teorie ta potwierdzi fakt ze dwa ostatnie slowa poprzedniego zdania sie rymuja i to ze niektore losowe sa nielosowe czasem.

 

Demnejszyn- moim skromnym zdaniem nazwa ta odnosi siem do iebanej klatwy ktora ciazy nade mna a glosi ona "bedziesz mial huiu wszystkie randomy w piwnicy".

 

No a batl krik to jest wojowniczy strumien bo z niego wyrasta krik na ktorym jest rakieta i stoi Fil po tym jak pobiegnie po osa po kamo wbiegnie na gore i uda sie wziac rakiete zanim ktos ja zrzuci.

Odnośnik do komentarza

Jak juz jestesmy przy okrzykach to co sadzicie o "Podwojnym Opodatkowaniu"? Oczywiscie chodzi o podatek VAT ("dabel łat")?

Osobiscie mysle, ze fajnie jest innych podwojnie opodatkowac, ale jak zaczna ciebie o zgrozo 1v2 podwojnie opodatkowywac to juz nie jest tak do smiechu.

A i jeszcze... ile % opodatkowania podstawowego ma Halo? 7%, 19%, 22%?

Discuss!

Odnośnik do komentarza

Tronic ty nie wiesz o co chodzi. :P Cala rzecz jest w tym żeby nie strzelać jak sama nazwa mówi NOŁ (z angielskiego nie) skołp to po odmianie prze wszystkie przypadki we wszystkich językach wychodzi skop, podsumowując to jest skrót od nie strzelaj tylko kop (ale to jakiś ubdejt musi wyjść bo narazie mozna walic tylko z łokcia, to nie duke 3d ;)

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

MasterCzif przemierzał bezkresną przestrzeń kosmosu. Prześladował go złowrogi cień Pana Władka. Kortana tenisa nie było nigdzie w pobliżu, więc zmuszon był on, nasz wspaniały maślany masterczif, do zrobienia czekoladowego kabaka z orzechem koko, czyli z kury. Zabrakło mu mąki.

 

pyt. 1 Gdzie panuje największa cisza?

pyt. 2 kadarka karakana kaprawa do derko-draki. uzasadnij.

 

 

morał: Wyostrz kłącze i poznaj swego wroga jak szybko możesz bo potem może być źle jak się nie uczysz tylko biegniesz dołem na onslałcie albo napierasz wiatrakiem nad mostem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...