Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

@ping

mam tez gry na inne platformy ;)

 

@balon

bardzo roznie. Czesc kupile na premiere (niewiele juz ich zostalo), czesc troche po, a niektore po taniosci pozniej (lub po drozyznie - suikodeny, godhand), a niektore nawet wygralem, jak Downhill Domination w turnieju pro evo organizowanym przez Ultime :) (nigdy bym w te gre nie zagral gdybym jej nie wygral i ominelaby mnie jedna z najlepszych pozycji na ps2).

 

PJONA. Downhill Domination jest genialne.

Odnośnik do komentarza

Odpowiednio przechowywane - owszem. Mam płytki, którym stuknęło ćwierćwiecze, a są sprawne i w stanie idealnym. Największy problem to rysy, których nie ma jeśli dba się o swoje zabawki.

 

Niestety zarówno płyty jak i carty cierpią na przypadłość zwaną odpowiednio disc rot i bit rot, więc po latach i tak wszystko będzie nadawało się do kubła.

Odnośnik do komentarza

Trochę offtop, ale kurcze, swój zbiór 42 tomów DB sprzedawałem komuś z tego forum i za cholerę nie pamiętam komu. ;> Ciekaw jestem jak się uchowały przez te lata.

 

Kolekcja fajna, ale w swoim zboczeniu zupełnie inaczej bym ułożył te duże pudła z grami PC na półce. Tj. wg wielkości, nawet jeśli by nie były alfabetycznie. ;)

 

PS. Czy mi się wydaje, czy Ty też zostawiasz fabryczną folię nasuniętą na już odpakowane gry? ;>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

PS. Czy mi się wydaje, czy Ty też zostawiasz fabryczną folię nasuniętą na już odpakowane gry? ;>

Dobre oko. Dokładnie tak, zawsze to jakaś dodatkowa ochrona. Staram sie utrzymać swoje gry w jak najlepszym stanie, nie tylko dla siebie, ale też dla potencjalnych przyszłych kupców/właścicieli.

Edytowane przez wojti411
Odnośnik do komentarza

Hmm, o tym nie pomyślałem.Całkiem fajny sposób na ochronę pudełek :D

W przypadku pudełek z "otwarciem dla inteligentnych" jest to fajna metoda i sam tak bardziej wartościowe opakowania trzymam. Czasem ta dolna, mniejsza część się urwie przypadkiem, ale nawet jak ostanie się tylko część folii, to zawsze to jakaś ochrona przed otarciami czy kurzem.

 

Gorzej jeśli folia nie ma takiego otwarcia, tudzież jest zgrzewana. Wtedy można bawić się w wycinanie spodu najwyżej, ale to już lekka przesada.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...