Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa generacja, więc niektóre serie dostały "aktualizację".

Z kolekcji wyleciało DJ Hero, ale za to doszedł wytęskniony RB2. RB3 posiadam na konsoli w wersji cyfrowej... lecz jednak wolałbym mieć pudełka, nawiązując do wpisu kubsona.

oEVDn7B.jpg

 

A żeby nie było tak dobrze, to w bonusie coś nieco bardziej mrakowego

4Dxbn7Q.jpg

 

 

Edytowane przez Hum
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nowa generacja, więc niektóre serie dostały "aktualizację".

Z kolekcji wyleciało DJ Hero, ale za to doszedł wytęskniony RB2. RB3 posiadam na konsoli w wersji cyfrowej... lecz jednak wolałbym mieć pudełka, nawiązując do wpisu kubsona.

oEVDn7B.jpg

 

A żeby nie było tak dobrze, to w bonusie coś nieco bardziej mrakowego

4Dxbn7Q.jpg

 

 

 

TP na GCN :banderas:

 

DLACZEGO JA SPRZEDAŁEM SWOJĄ :whyyy:

 

Ładnie wyglądają takie "uzupłenione" serie gier :) 

Odnośnik do komentarza

TP na Gacusiu, lepszego pożegnania i podusmowania przygody z tą niesamowitą konsolką nie mogłem sobie sprawić. Długie dni z tą piękną gierką. :banderas: Pamiętam, że kupiłem ją za jakieś 260 zł zaraz po premierze. W tamtych czasach, gdy byłem na stażu i miesięcznie płacili wtedy jakieś 460 zł były to dość spore pieniądze dla takiego gnoja, by wydać na gierkę.

 

 

No i WW ma w środku oddzielnie dokupioną płytkę z wersji kolekcjonerskiej na której jest Ocarina i MM oraz starsze Zeldy. 

Muszę jeszcze jakieś Okemi dokupić, ale na razie brak kasy.

 

E: Jak już jesteśmy przy zeldach i kolekcjonerkach

tumblr_nkejmhADv91t7b5qro1_1280.jpg

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No ja się twardo trzymam zasady, że jak coś zacznę, to cisnę do końca. Chyba, że mi totalnie nie podejdzie (bardzo rzadkie przypadki). Kiedyś trzymałem się też tego, aby grać tylko w jedną grę, ale zwiększyłem sobie limit do dwóch - jedna na 'dużą' konsolę i jedna na handhelda.

Odnośnik do komentarza

Gram w 10-20 tytułów jednocześnie bez problemów i jakichś większych rozkmin. Czasem coś przechodzę jednym ciągiem jak siądzie. Są gry, które przechodzę latami, np. Mario Galaxy z 7 lat mi zajęło, MGS 3 przechodzę od 10 lat. Sejwa mam gdzieś tam pod ciężarówkami przy jakimś laboratorium. Zdarzyło mi się wracać do gier z Atari XE żeby zobaczyć jak się kończą (Np. polski Fred). Jak sprzątam mieszkanie to w bombermana na snesa gram czekając aż podłoga wyschnie. Jednocześnie regularnie kolejne części Forza Motorsport na wieczorne pykanie. Nie istnieje dla mnie coś takiego jak backlog, już prędzej currentlog.

 

Gry są tak różnorodne, że nie trzeba ich na siłę wrzucać w szablon "na X godzin jednym cięgiem".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...