Skocz do zawartości

Najgorsza muzyka\kapela.


Rekomendowane odpowiedzi

Był temat o ulubionej muzyce...czas na to czego nienawidzicie. Wyżyjcie się. Wiem wiem to jest dział o muzyce z gier ale co z tego? Wolę posłuchać swoich ulubionych kapel niż OST z gier. Osobiście nie cierpię techno i disco polo. A jeśli chodzi o kapele to Tokio Motel US5 i Blog27 to chyba największa porażka jaką widział świat.

Edytowane przez Fenrir2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Był temat o ulubionej muzyce...czas na to czego nienawidzicie. Wyżyjcie się. Wiem wiem to jest dział o muzyce z gier ale co z tego? Wolę posłuchać swoich ulubionych kapel niż OST z gier. Osobiście nie cierpię techno i disco polo. A jeśli chodzi o kapele to Tokio Motel US5 i Blog27 to chyba największa porażka jaką widział świat.

 

 

Zgadzam sie z toba calkowicie...

Odnośnik do komentarza
zbędny temat... :P

 

Skoro temat jest zbędny to po co piszesz??

 

Jeśli chodzi o muzykę to nie przepadam...ba nawet szczerze nienawidzę mainstreamu. Czyli wszystkie, wyglądające/śpiewające tak samo gwiazdki popu, pławiący się w ciężkiej kasie hip-hopowcy rymujący o biedzie,jaraniu itp. (żeby zarobić jeszcze więcej) no i techno, będące po prostu bezmyślną mieszaniną dżwięków. Zaś do moich osobistych 'faworytów'

należą panowie (???) z Tokio Hotel. Jak można zrobić z siebie takie pośmiewisko??

Odnośnik do komentarza
Tokio Motel US5 i Blog27

To również moje typy :P o disco czy popie się nie wypowiadam gdyz nie od dziś wiadomo że to muzyka nie jest ;) Ale dołoże do pieca i powiem że nienawidze linkin park - po wydaniu 1 plyty pojawiło się dvd z koncertu i biografia -lot na kase nie ma co , pure fakin komercha ,zespoły z wyższej półki wydają koncertówki po 6,7 albumie (przykłąd)a nie przed drugim !!

Odnośnik do komentarza

Niemainstreamowego mówisz. To zależy co uważasz za mainstream. Słucham metalu\rocka\reggae\punk. Za muzykę niemainstermową uważam wszystko co nie trafia do szerszego grona odbiorców.....ale niemainstermową kapelą jest dla mnie również np. Slipknot ponieważ słuchają go tylko ludzie co interesują się muzyką metalową. Przynajmniej w Polsce.

Edytowane przez Fenrir2
Odnośnik do komentarza

Linkin Park to zadna komercha.Dobrze graja maja swoje oryginalne brzmienie a tego albumu z koncertow wcale nie musisz kupowac jesli nie chcesz wiec po co marudzisz.

Ze cos jest nie mainstreamowe to nie znaczy ze jest fajne.Slipknot to tandeta taka sama jak tokio hotel(no moze przesadzam).

Rob Dougan wydal dobry album(Furious Angels)a malo ludzi wogole slyszalo o takim gosciu :D

Odnośnik do komentarza

Slipknot tandeta? Przestań bo pęknę z śmiechu. Zespół ma uznanie wśród metalowej braci więc nie opowiadaj takich rzeczy a już na pewno nie przyrównuj do ścierwa jakim jest TH. A czy powiedziałem że jeśli coś jest komercyjne to od razu tandeta? Linkin Park jest komercyjny i tyle:P. Ale mimo to jest dobrym zespołem :D Nie słucham LP bo mi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Co do moich typów najgorszych wykonawców to wszelkiego pokroju didżeje i inne technomuły, większość (OGROMNA!) pseudo - artystów promujących covery sprzed lat jako swoje włąsne kompozycje (totalny brak pomysłu na muzykę - żal). Moją ''faworytką'' ostatniego czasu jest pewna czarnoskóra Niemka śpiewająca piękną pieśń ''Du hast die schonsten arsch in die Welt''. Dla niezaznajomionych - ''Masz najpiękniejszą dupę na świecie'' .... żenada

 

Natomiast moimi autentycznymi faworytami i ulubionymi wykonawcami są Ozzy Osbourne, Black Sabbath (nie Dio Black Sabbath, czy też Heaven and Hell - po prostu stary skład z Ozzym), AC/DC, Deep Purple, Jimi Hendrix. Oni mają klasę!

Odnośnik do komentarza

Przypomnialo mi sie jeszcze ze kiedys na 4fun.tv slyszalem przerobke Smells Like Teen Spirit.Muzya byla inna z tego co pamietam ale slowa te same.Utwor byl wolny.Nie pamietam nazwy zespolu niestety juz ale sama przerobka byla zalosna i bylo to jak naplucie w twarz kazdemu po kolei z czlonkow nirvany i nasranie na ich plyty wszystkie.Sluchajac tego mialem ochote ro(pipi)ic telewizor albo uciac sobie uszy.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...