Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja idę spać, bo zaraz strzelę sam odpowiedź; chłopaki znów lecą w stronę tytułów AAA nie wiem po co; tymczasem Grez aktualnie stoi na słoniu, którego szuka i chciałbym widzieć jego minę, kiedy zrozumie, że w zasadzie "prawie" podał odpowiedź :D

 

proponuję przejrzeć i przeczytać jeszcze raz i będzie "jaśniutkie jak słoneczko"...

(lol... to też podpowiedź na dalekie skojarzenie...)

Odnośnik do komentarza

lol... to może ja objaśnię:

Pierwsze trzy obrazki były filmowe: Saw, Wrong Turn, Texas Chainsaw Massacre (z originalnym panem Skórką z 74r. jeśli mnie pamięć nie myli). Ból i cierpienie wylewały się z ekranu. Świadomie wybierałem takie paskudztwa, bo charakter rozgrywki jest przecież czysto humorystyczny.

Po jakimś czasie zakapowałem, że we Wrong Turn mało było bólu, tam raczej zgony były "natentychmiast!". Zamieniłem więc ich miejsce filmami z Malcolmem McDowellem: Kaligula (sic!), Mechaniczna Pomarańcza (Korova Milky Bar i w ogóle I'm lovin' it!) i film na faktach o seryjnym, sadystycznym mordercy. W każdym z tych filmów mamy pana McDowella w roli sadysty i istne stadium cierpienia. BÓLU!

To było za mało. Podawaliście tytuły o robieniu komuś kuku, stąd mówiłem "a co jest po drugiej stronie?!".

Logo Comedy Central miało Was naprowadzić na bardziej wesoły klimat, nie pomogło.

Koszulka Flash'a - no przeca to z okładki Paina - główny bohater w niej latał.

A krowa? Jedno z przebrań w grze... byłem przekonany, że od razu ktoś w to uderzy, bo jak myślę o krowach w grach to mam taki ranking przed oczami: 1. moo moo lvl - diablo II; 2. cycaty krowi ubiór z Pain; 3. popękane krowy z którymś tam MoH'ów :]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wrócę jeszcze na chwilę do zagadki Pepe'go. Wyjaśnię dlaczego skojarzyłem z Prison Break. Posłużę się cytatami:

 

Kaligula: "Szalony Kaligula skazuje na wygnanie swoją niedoszłą żonę, gdy ta wstawia się za jednym z niesłusznie skazanych byłych przyjaciół cesarza"

Teksańska masakra: "W następnych latach pojawiły się spekulacje, czy policja i FBI nie chcąc szybko zakończyć sprawy zastrzeliła niewinnego człowieka"

Evilenko: "Za pierwszą z jego zbrodni stracono niewinnego człowieka.."

 

Nie pamiętam dlaczego główny bad guy z Piły był tym złym, nie skojarzyłem też jednego zdjęcia, ale te trzy filmy idealnie pasowały do PB. Jak pewnie niektórzy wiedzą, w serialu tym, brat głównego bohatera został niesłusznie skazany na śmierć. Co więcej, nie jest to tytuł AAA... ;)

 

 

Jak tak patrzę na fotkę z motocyklami, to widzę:

- szybkie pojazdy

- tor

- kamerę nagrywającą obraz w wysokiej rozdzielczości

 

Hmm, WipEout HD ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...