Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

codziennie zaglądam tu po 2-3 razy i nie wiem. chyba musisz dac wskazówkę idącą w nieco innym kierunku, bo nie ogarniamy ;) niby widać co jest cechą wspólną tych obrazków, ale nie mogę podporządkować tego do żadnego znanego mi tytułu.

 

edit:

w bardzo naciągany sposób jeszcze do głowy przyszło mi resistance (fall of man by pasowało do obrazka ;))

Edytowane przez mr_pepeush
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej, ta szykowana podpowiedź jest zbyt oczywista :confused: Dlatego też jestem ciekaw na jakiej zasadzie wybieracie gry. Pepe i Dark, napiszcie może dlaczego wybraliście Simpsonów i Resistance.

 

Widzę, że chłopaków nie ma na forum, tak więc do rzeczy. Brawo Pepe, chodziło o Resistance: Fall of Man. :good2:

 

To miała być kolejna podpowiedź:

 

xop301.jpg

 

Izi, c'nie... ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

wpadłem na resistance szukając tytułu, w którym ludzie zajęli podrzedna rolę, czyli np ktoś przejął nad nimi władzę, bo to sugerowały 3 obrazki (indyki, zebra, lody). resistance pasowało jak ulał. pozostało skojarzyć to jeszcze z pierwszym obrazkiem: kaczyński i pis to opozycja, stanowią opór dla rządzącej partii. resistance - opór i przetrwanie. fall of man rzuciłem żartem, nie mając na myśli katastrofy smolenskiej - zeby mi nie zarzucać niepoprawnosci politycznej. bardziej chodziło mi o jarka i jego imoho upadek jako człowieka.

pewnie autor myślał o czymś innym, wiec chętnie poznam jego wersję. to jak interpretacja wierszy w moim LO przed laty - ja jedno, polonistka drugie ;)

 

dziś dam zagadkę, ale muszę pomyśleć.

Triboy, naprawdę dobry quiz. Dobra robota :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...