Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja się poddaję, bo zwariuję...

3 osoby pisały o Naughty Dog, ale NIKT z nich, nie podał tego jako odpowiedź! Piszę, że to najprostsze z możliwych zadanie, daję "double facepalm" bo drugi raz pada ND, ale nie jako odpowiedź. Teraz znów gra od ND!

 

Naughty Dog jest odpowiedzią!

Niech zada "ktopierwszytenlepszy".

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Square, Ty tak serio, czy z ironią, bo nie kumam? :P

Quiz był mega prosty, od razu padło Naughty Dog, tyle, że nie w kontekście odpowiedzi.

 

Chyba przypadkiem udało mi się zrobić "kontrowersyjny" quiz, na miarę Twojego, dotyczącego "Michael'a" ;)

 

(ostrzegam, że mam jeszcze kilka takich w zanadrzu ;))

Odnośnik do komentarza

pepeush tyle bylo gadania o tym zeby nie dawac po(pipi)anych quizów i znowu dajesz, mimo ze sam na to marudziles

 

jak ma byc uber easy i jest pies (pipi)aka to pisz że "kategoria: nie gra" to bedzie easy. a jak tego nie podajesz to jest znowu zagadka w stylu daje fotke człowieka który spaceruje ulicą bo mam na myśli firme insomniac, w końcu facet na zdjeciu nie śpi, co w "oczywisty sposób" kojaży się z nazwą firmy

Odnośnik do komentarza

poniosło Cię...

to jest quiz ps3. nie "Quiz gier ps3" a "Quiz PS3". Nie chodzi o to, że quiz był trudny, tylko każdy galopuje już daleko wprzód, a zostawia najbardziej oczywiste odpowiedzi.

 

Po co niby miałem pisać, że jest "hard", albo "to nie gra"? Może w tej konkretnej sytuacji powinienem napisać, że "to developer tworzący tylko na potrzeby konsoli PS3, mający na swoim koncie mnóstwo hitów"? Może jeszcze wymienić te hity?

 

Ja narzekałem na dłuuuuuuuugie skojarzenia, przechodzące przez kilka rzeczy. Tutaj psiak dupcy tygrysa, wszyscy pomyśleli "a to niegrzeczny piesek..." więc pewnie Uncharted albo Jak&Daxter. Ale podać Naughty Dog nikt nie chciał... Moja wina, że zdeptano prawidłową odpowiedź?

 

Wymogi quizu są takie, by jego tematem było coś związane z PS3. Zrezygnowałem z "Havoc'a" tylko dlatego, że hula też na innych platformach. A miałem też w domyśle Cry Engine... Ale skoro podajemy gry multiplatformowe, to może i na silniki też się rzucę jednak... Dopiero teraz pomyślałem o tym w ten sposób.

Nie wiem o co całe oburzenie. Sprawa prosta, banalna wręcz, czepiacie się tak samo, jak czepiano się Square'a za ten quiz z Michael'em (znów do tego wracam). Zamiast tracić siły na marudzenie, rozwiążcie taki quiz hard - daje sporo frajdy...

 

Tymczasem:

Podawajcie uzasadnienia do tytułów - jak doszliście do odpowiedzi!?

Odnośnik do komentarza

Brawo Triboy, jak zwykle wpadasz, odpowiadasz i roz*ierdalasz show :blum1: To MGS4, a na motorku jeździła oczywiście największa seks-bomba tej generacji (choć już trochę wiekowa), czyli EVA. Drugą podpowiedzią miał być Mauser C96 (broń której używała) a gdyby i wtedy nikt nie odgadł chciałem dać obraz ewy, czyli pierwszej kobiety wg Pisma Św.

No ale jak zwykle Triboy zepsuł konkurs hłe hłe. :D

Zadajesz Trib.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a mi pierwszy obrazek sugeruje ze to gra ktora spowodowała spadek akcji appla, ale nie wiem w jakiej grze można było golić i obcinać ptaka :P

 

 

ewentualnie jakiś crash np crash of the titans, bo crash zbierał jabłka, a po przejeciu marki przez inna firme stoczył sie (strałka) a golenie kiwi to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...