Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wspólnym mianownikiem może być opowiedziana historia. W jednych książkach mamy działania wojenne, walkę o wolność, o przetrwanie, o wyzwolenie. W romansie mamy historię, która ma poruszyć nasze (w domyśle, wszak nie każdego ruszają romansidła ;) ) serce. Gdy tak wezmę obie cechy, dodam do siebie i pomyślę o takiej historii, to pierwsze co mi się nasuwa, to Hevenly Sword.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dodałem obrazki, żeby uświadomić o co chodziło z kilkoma książkami w jednym z JPGów; powtarzam: nie liczy się treść książek, chodzi o coś innego; jeśli nie ruszy, około północy dorzucę jeszcze jednego tipa

 

ale ja jestem za(pipi)iaszczy! nie musicie dziękować, wystarczy, że będziecie mnie wielbić na klęczkach (Król Julian zaprasza do kin... ;))

 

to teraz coś hard, w ramach zemsty, męczcie się i nie ważcie się odgadnąć za szybko!

prl_9.jpeg

equal_sign-s300x300-91791.jpg

tp-books.jpg

equal_sign-s300x300-91791.jpg

1286693430_75594936_1-Pictures-of--FOR-DUMMIES-SERIES-Reference-ebooks-1286693430.jpg

danielle-steel-zdrada-cover-okladka.jpg

Odnośnik do komentarza

dobra... nie będę czekał, może ktoś dzięki temu szybciej odgadnie;

 

pierwsze 3 obrazki przedstawiają serię książek; seria jest tu kluczem; teraz połączcie to z drugim obrazkiem i uzyskacie jedną z postaci z gier i tym samym odgadniecie o jaką chodzi grę (ta postać i nazwa gry to nie to samo!)

Odnośnik do komentarza

sieria Uncharted ?

Drake jest w całej serii oraz jest typem romantyka " lubiącym przebywać w towarzystwie pięknych kobiet " :)

 

 

z innej beczki...

" 0 punktów ostrzeżeń "

sorras, ale po ostatniej aktualizacja forum wyskakują mi jakieś błędy, oraz nie mogę pisać prywatnych wiadomość, także skorzystam z okazji i spytam sie czy te "0" powyżej to zasługa pana Grzesia, czy kolejny błąd ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

(podpowiedź) facet z kluczem francuskim + (podpowiedź) wąsy = (po połączeniu dwóch rzeczy) hydraulik z wąsami -> (postać z gry) Mario -> odpowiedź: Super Mario

 

mniej więcej tak wygląda schemat, na którym zbudowany jest ten quiz; aż mi przykro, że nikt tego nie łapie, bo naprawdę spodziewałem się szybkiej reakcji; i nie jest to zagadka, po której powinniście mnie jechać, za chore skojarzenia;

gra jest mega znana, postać jest mega znana, a skojarzenie tego co wyjdzie po połączeniu z grą jest tak proste, jak skojarzenie cycatej lalki w szortach z gnatami z Tomb Riderem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...