Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygrałeś możliwość wrzucenia swojej zagadki. Połączenie dwóch pierwszych obrazków to oczywiście Gears of War na X360 (dlatego 360 stopni). A Sonowy odpowiednik GoW to God of War.

Forma zagadki wyszła od triboya i Pepe, który sam kiedyś pisał że było by ciekawie wykorzystać grę z konsoli konkurencji w quizie.

Odnośnik do komentarza

Forma zagadki wyszła od triboya i Pepe, który sam kiedyś pisał że było by ciekawie wykorzystać grę z konsoli konkurencji w quizie.

kiedy ostatni raz mówiłem Ci, że Cię nienawidzę? :)

 

dalej tylko nie rozumiem skąd od smg i piły stihl wzięło się gears of war

 

 

a mój komentarz, że schemat "wujowy" dotyczył odpowiedzi podanej przez Farmera:

Broń - strzelanka, piła Stihl (niemiecka firma) - niemiecki twórca gry Crytek, 360 stopni - miejsce akcji ( niegdyś tętniąca życiem metropolia obróciła się o 360 stopni i teraz jest opustoszałym miejscem)

który skomentowałeś słowami, że dobrze kombinuje; jak pomyślałem, że to takie skomplikowane, to stwierdziłem, że tylko fartem ktoś to dźwignie - tutaj nie rozumiem w jaki sposób można dojść do gearsów, więc w ogóle ta uwaga wydaje się bez sensu...

(karabin = gear? ale gdzie reszta?)

 

 

Odpowiedź na quiz:

Mod nation racer - można "namalować" sobie tor, po którym się ściga (ósemka może symbolizować tor wyścigowy)

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Też nie grałem w Gearsy (nawet 360 nie mam) ale motyw z piłą w broni zna chyba każdy

 

ecd3e150286df6f3875b8556e27beebd,61,1.jpg

 

A z tym dobrym kombinowaniem to chodzi o obrót o 360 stopni. Na forum wiele razy pojawiał się motyw GoW(360) vs GoW(ps3). Wystarczyło obrócić tytuł dokoła i wszystko jasne, że Gears of War po odwróceniu daje nam God of War.

 

Aha twoja odpowiedź jest zła :)

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...