Skocz do zawartości

Drużyna A


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem jedynie z sentymentu i raczej nie odważę się tego oglądać. Przyznam jednak, że kiedyś oglądałem każdy odcinek (

po akcji z upozorowaniem śmierci i przejściu na stronę rządową pomyślałem nawet - łał! co za patent! AHAHAHA! Byłem młody i głupi...

). 1,95 zł - bez jaj, tyle akurat mogę za to zapłacić :(:D:P

Nawet nie muszę na to klikać. Widzę oczyma wyobraźni Wietnam i lądujący helikopter. Zupełnie jakbym znowu chodził do podstawówki a w TV miał Polonię 1, tego Włocha, którego ciągali potem po sądach :P

 

I to każdorazowe wyciąganie Murdocka z psychiatryka... :geek:

Odnośnik do komentarza

Jak obejrzałem reklame Tv Okay w telewizji, dosłownie podskoczyłem z fotela. Od kilku lat miałem nadzieję, że Polsat zdecyduje się puszczać powtórki chociażby w okresie w wakacji, ale teraz to już bez znaczenia, będę miał 5 sezonów tego kultowego serialu na półeczce. Obejrzałem pierwszą płytę i znów poczułem się jak kilkuletni brzdąc otwierający japę ze zdziwienia na widok tych "spektakularnych" akcji. Najbardziej mi się podobało, jak coś kombinowali i robili zasadzki/ maszyny. Super to było. Ehh, nie mogę się doczekać poniedziałku. Rozumiem teraz dlaczego mój ojciec ta lubi Czterech Pancernych.

Odnośnik do komentarza

Dobre czasy nastały dla fanów starszych seriali - Z Archiwum X, Drużyna A, wkrótce wchodzi Przystanek Alaska. Te wszystkie cudowne seriale oglądało się w dzieciństwie i dzisiaj ogląda się je z równie wielkim zaciekawieniem. Czekam jeszcze na MacGyvera.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Włączyłem pierwszy odcinek. Przyznam, że po tylu latach przerwy nie sądziłem, że serial ten mnie tak rozbawi (zwłaszcza sceny z Murdockiem i

przestawienie daty w zegarku Baracusowi

). Szkoda tylko, że mexykańskie komando (jak i cała wiocha) nie starają się nawet udawać, że próbują grać. Ale może na tym polega(ł) urok tego "dzieła" ;)

Odnośnik do komentarza
nooBowskie pytanko:

 

skoro w dzialach muzycznych dobrzy ludzie daja linki do rapidow i innych stron z albumami muzycznymi to czy w dziale filmowym tez tak mozna????

 

bo bym zassal druzyne A, o ktorej mowiles 2razyjot.

 

jesli mozna to zarzuc prosze jakims linkaczem.

 

:piwo:

 

 

masz 0% , chcesz mieć 20 ? ;)

 

Zapraszamy do 34all , a nóż widelec ktoś Cię poratuje ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...