Jump to content

Mario Kart: Double Dash!!


sokol

Recommended Posts

Dla mnie gra jest ok, ale trochę za bardzo randomowa. Często szczęście decyduje o tym czy wygrasz, nie umiejętności, to mnie w tej grze najbardziej irytuje. Mario Kart na N64 moim zdaniem był o wiele lepszy. I trasy były dłuższe. Te jakoś się tak zbyt szybko dla mnie kończą :/

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Dla mnie gra jest ok, ale trochę za bardzo randomowa. Często szczęście decyduje o tym czy wygrasz, nie umiejętności, to mnie w tej grze najbardziej irytuje. Mario Kart na N64 moim zdaniem był o wiele lepszy. I trasy były dłuższe. Te jakoś się tak zbyt szybko dla mnie kończą :/

 

nooo, jeśli uważasz DD! za randomową, to lepiej nie graj w Mario Kart Wii :P

tam to jest dopiero "rzeźnia', wystarczy że przez chwilę zajmujesz 1. miejsce i już odchodzą takie akcje, o których w życiu nie śniłeś ;)

 

co do DD!, to uważam tę część za "prawie" najlepszą z serii, zaraz po 64 (MK DS mi nie podeszło w ogóle), za to battle uważam, że jest najlepiej zrobiony ze wszystkich części, szczególnie "bombki"

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Według mnie "randomowość" to charakterystyczna cecha każdego dobrego kartracera i seria MK nie jest (i nie powinna być) w tej kwestii wyjątkiem. Po to w tych grach są dopałki. Dodaje to smaczku multiplayerowym bataliom. Co do samej gry to generalnie jest świetna, ale osobiście bardziej wolałem wyścigi singlowe od tych tagteamowych. A ranking wygląda następująco:

 

1. Mario Kart 64,

2. Mario Kart DS,

3. Mario Kart DD,

4. Mario Kart Snes.

 

W wersję Wii nie grałem, ale słyszałem, że bardzo dobra.

Link to comment
  • 2 years later...

W SINGLU nieporozumienie. Brak wspaniałego trybu story jak w CTR.

 

Rozgrywka mega losowa, nie liczą się umiejętności z botami tylko szczęście. Dodatkowo wprawdzie jeszcze nie jestem do końca pewny ale boty raczej kantują. Są sytuacje ,że zostaniesz z 2 razy trafiony "przeszkadzajkami" i nawet mając najszybszy bolid + ciągle turbo + bezbłędna jazda nie dogonisz liderów w kartach o mniejszym speedzie i które nie miały na składzie do końca wyścigu turbo. Innym razem jeżdżąc jak "lama" dogonisz wszystkich. Loteria. Pierwszy raz mi się zdarza ,że wolę grać w samotnego Time Triala niż w randomowego nie nagradzającego niczym jeśli masz spore umiejętności Grand Prixa.

 

Dodatkowo system jazdy niczym nie zaskakuje i jest nudny. Lewo, prawo, czasem bezbarwne poślizgi. W takim CTR, wyskoki w odpowiednich momentach, przyśpieszenie po nich czy poślizgi z uruchamianiem w odpowiednim momencie turbo to był elektryzujący majstersztyk. Tutaj jest bezbarwnie w tym aspekcie.

 

Muzyka irytująca , pierwsza czwórka tras, prosta , mało skomplikowana. Power-upy , ograne , niezbyt ciekawe. Wszystko tutaj jakieś takie przeciętne. Jedynie oprawa , 60fpsów i replaye się wybijają.

 

Do singla ta gra się nie nadaje a do multi ? Nie wiem, ale patrząc na to co oferuje w trybie pojedynczego gracza to lepszym wyborem chyba nadal jest Crash Team Racing.

 

 

PS : Mają inne Mario Karty wspaniały tryb Story jak w CTR? Bardziej rozbudowany system jazdy i wyzwania nagradzające umiejętności ? Chodzi mi tylko o grę w singlu.

Edited by Sebastian Ś.
Link to comment

Dla mnie Double Dash!! jest najlepszym kartracer'em ever .Co prawda tryb story tutaj nie występuje ,ale gierka nadrabia bardzo dobrym multiplayer'em ( aż do 16 graczy ) jak i również rewolucyjnymi nowościami.Na duży plus również zasługuje w miarę zbalansowana rozgrywka .

Edited by Malutki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.