Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition


Rekomendowane odpowiedzi

Wyścigi:

go-kartem masz w dwóch miejscach (wesołe miasteczko i w mieście)

rowerem w trzech (w każdej dzielnicy) i po zliczeniu ich jedź do campusu tam masz ostatni

Lawn Mowing - 2 miescówki po 3 poziomy + 1 poziom za karę w szkole (za to nie ma achieva!)

poszerze twoje info:

go-kart - kilka wyscigow w wesolym miasteczki i trzy w roznych miejscach w miescie (szukaj pucharow na mapie)

rower - 3 miescowki i rozna islosc wyscigow - przy torach kolo skateparku 2 wyscigi, kolo sklepu rowerowego (obok komiksowego) 4 wyscigi, kolo sklepu rowerowego przy plazy - 8 wyscigow i na zakonczenie wyscig kolo szkoly, niedaleko garazy i wraku autobusu.

strzyzenie trawy - dodam tylko, ze jak kogoc czesto lapia to dostanie tez wyzsze poziomy kar, raczej tez do 3 rosnie. ale nie wiem dokladnie bo nie strzyglem trawnika za kare ani razu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strzyżenie w takim razie już ukończyłem, ale denerwuje mnie ta ikonka dolara na mapie, która nie znika :mellow: W dodatku dostałem achiva już po skończeniu zabawy w parku.

 

Wyścigi rowerowe w Bullworth też już zrobiłem (na wszystkich 3 miejscówkach). Ale ikonki pucharów dalej tam widnieją. Go-karty na razie mam na 3 poziomie.

 

(pipi)a. Czasem irytuje ta gra. Z drugiej strony jest, aż za prosta. Chyba ani razu nie musiałem powtarzać misji. Wyścigi rowerowe też zrobiłem za jednym zamachem. Na razie tylko utknałem na go-kartach.

Odnośnik do komentarza
Ikonki $ czy pucharu NIGDY nie znikają, nawet jak ukończysz wyścigi czy strzyżenie.

Kilka razy powtarzałem misje, ale to czysta przyjemność. Jedynie ostatnia lekcja Biologii na razie jest dla mnie nie do przejścia (3 próby karwa)

A Go-karty IMO są prostsze od rowerowych. Gaz na maxa i od czasu do czasu powerslide.

 

 

Biologia 5 jest wkurzająca. Ostatnio zabrakło mi 5 sekund.

 

Ale Shop 2 jest nie do przejścia, za (pipi)a nie mogę tego zrobić.

 

Btw. Jak wy tam nabijacie po 80% gry ? Kurde. Zrobiłem większość wyścigów, mam IV rozdział, a i tak gra pokazuje mi 55% ukończonych. A na liczniku już jakieś 18h.

 

Co tam trzeba robić na te procenty ? Zbieranie kart, tych gumek itd. też się liczy ?

Odnośnik do komentarza

Ee co Wy piszecie :mellow: Biologia była banalna - ostatni etap zaliczyłem za drugim razem bo przy pierwszym podejściu zrobiłem głupi błąd na początku.

 

Shop był najbardziej denerwującą lekcją, najprostsza metoda to zapamiętać następującą po sobie kombinację przycisków i rozpoczynać kręcenie gałą jeszcze przed pojawieniem się polecenia na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam z kolei, problem z achivem za rozwożenie gazet, wiem, że jest tylko jedna miejscówka (dolar), w której możemu zaczac rzowozic gazety, doszłem do poziomu gdzie trzeba ich powrzucać 24. Powtarzałem ją pare razy i wiecej już nie moge dowozić niż te 24 gazety, a chivment nie wpada, nie wiem o co chodzi, czy gdzieś indziej można jeszcze je rozwozić czy co? Szkoda, że nie ma napisanych poziomów 1,2,3 jak przy koszeniu trawy. :D

Odnośnik do komentarza

Miałes racje przy kolejnym właczeniu gry, achiv od razu wskoczył, lecz teraz mam problem nie do przejścia, nie wiem to chyba jakis cholerny bug. Otóż brakuje mi do zebrania, ostatnia karta, jest ona na mapie zaznaczona pomiędzy salą gimnastyczna a halą z basenem na terenie mięsniaków-sportowców. Problem zaczyna się że nigdzie jej nie ma cholera przetrzepalem cały teren dookoła, sale gimnastyczna, basen, szatnie na dole, na dach weszłem, na hali z basenem i dupa. Czy ktoś wie gdzie ona jest, czy ktoś miał już taki problem czy to może u mnie się coś zrąbało?

Odnośnik do komentarza

Królik jesteś zbawcą, jestem twoim dłużnikiem, hehe dzięki wielkie. W kiblu była schowana, ale i tak mam 98 %, wiem, że trzeba wypić 500 napoi, to musze zrobić, bo tak wszystko mam pozaliczane. Aha i jak z tymi misjami errandami, mam ich wykonanych 36, tyle starczy do 100 %?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Zalicz grę na 100%, by to zrobić musisz :

- zaliczyć wszystkie misje fabularne i poboczne

- zebrać wszystkie Rubber Bandy (mapkę dostajesz po ukończeniu odpowiedniego levelu geografii)

- zebrać wszystkie G&G Cardy (mapkę dostajesz po ukończeniu odpowiedniego levelu geografii)

- zniszczyć wszystkie gnomy (mapkę dostajesz po ukończeniu odpowiedniego levelu geografii)

- wygrać wszystkie wyścigi rowerowe

- wygrać wszystkie wyścigi Go-Kartów

- wykonać wszystkie misje Errands

- kupić wszystkie ubrania (330)

- kupić 100 puszek z dystrybutorów

- wypić 500 puszek

- zrobić wszystkie zdjęcia do albumu Yearbook Photos

- zaliczyć wszystkie poziomy wszystkich lekcji

- pięć razy nie zaliczyć lekcji

- zaliczyć wszystkie poziomy prac (paper route i przycinanie trawników)

- pobić najlepsze wyniki w Consumo, Nut Shots i w Monkey Fling

- zniszczyć wszystkie dynie w podziemiach szkoły (ostatnia misja 1 chapteru)

- zniszczyć wszystkie nagrobki w misji â��Smash it upâ��â�� (są po prawej)

- przejechać się wszystkimi kolejkami (w liczbie trzech) w wesołym miasteczku

- zaliczyć cztery gry w wesołym miasteczku

- przejechać 100 km na rowerze

- uruchomić 20 razy alarm przeciwpożarowy

- pokonać pirata strzegącego szóstego Gnoma

- zaliczyć Side-Task Boxing

- zaliczyć raz Beat Penalty Shots (boisko do koszykówki)

- zaliczyć raz Beat Keep Ups (obok boiska do futbolu)

 

Skopiowane z Onlinecenter.pl żeby nie było. :)

 

Ja nie wiem co jest ku... zrobiłem wszystko co jest na tej liście, ba nawet więcej, żeby mieć 100 %. I dupa, mam 97,75 %, nie wiem jak mam zrobić te 2,25 %, z tym, że jak patrze na statsy, to tak mam 39/40 pucharów, nie wiem za co ten ostatni zdobyć. Dalej mam 323 ciuchy, nie wiem skąd wziąść, te pozostałe 7, bo w 4 sklepach mam wykupione wszystkie. I ostatnia rzecz mam zrobionych 37 errandsów, pewno to nie wszystkie, ale pare postów temu Ping pisał, że miał zrobionych 35 i tyle mu stykało.

 

No nie wiem, o co chodzi, Królik ekspercie, pomóż. hehe

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

http://www.candiedskull.com/bully/dorm.html -> tu sprawdż jakiego trofeum nie masz do dojdziesz co przegapiłeś

co do ciuchów to szkoła, dzielnica po lewej (fryzjer) , u góry i po prawej stronie mapy i najważniejsze wesołe miasteczko.

Tam w sklepiku masz trochę rzeczy do kupienia za kupony wygrane na wesołym miasteczku

 

Wydaje mi się, że ciuchów jumanych z szafek po prostu nie trzeba wtedy kupować za sklepu.

Nie są jakieś dodatkowe tylko to te do kupienia w sklepach, a jako, że ukradłeś to już masz i $o$ zaoszczędzisz.

 

Co do misji errands to miałem chyba 35-40 zrobionych. Mi gra zaliczyła wszystko a w statsach mam 99,99%.

Odnośnik do komentarza

Miałeś racje, nie miałem ciuchów kupionych z wesołego miasteczka, zaliczyło sekret. Ale teraz to juz kompletnie nie wiem, sprawdziłem teraz po kupieniu wszytskich ciuchów, mam 40/40 pucharów , wszystko co pisze zrobione, a w statsach 98,35% i nie zalicza achiva, nie mam pojęcia co jeszcze można zrobić. Troche nie za bardzo wiem, czy mam zaliczone side boxing coś takiego, nie wiem o co w tym chodzi. Jeżeli chodzi o dom, z ringiem bogaczy, to tam wygrałem wszytskie walki. No nie wiem co mam zrobić na te 100 % czy tam 99,99 %. :) :) :P

Odnośnik do komentarza

Znaczy fabularne to napewno, bo mam achiva za wykonanie wszytskich misji. :) Ale co do tych pobocznych nie jestem pewien do podpunktu

-skończ Side task Boxing

 

To o to chodzi? Jak coś to gdzie można znaleść te walki, ile ich jest i tak dalej? Ale jeżeli jest za nie trofeum to znaczy, że mam zaliczone. :)

Kurde skoro mam 98,35 %, to w sumie dużo mi barkuje do 100, patrząc jak mało lecą teraz procenty, a z drugiej strony no kurde wszystko mam zrobione według statsów, poradników achivóv, sekretów, trofeów. No mówie jedynie z tymi walkami nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...