Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zalicz co najmniej jedną lekcję plastyki potem poszukaj jakieś osobnika(nie z każdym się da) i daj mu kwiaty. O co dokładnie chodzi w Glass Dismissed(Break 300 bottles at the shooting gallery) mam tłucz butelki i robić im zdjęcia?

Jeśli chodzi o sodę to w menu pokazuje liczbę wypitych puszek a nie kupionych. Natomiast achievy za rozdziały odblokowują się z lekkim opóźnieniem.

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza
Zalicz co najmniej jedną lekcję plastyki potem poszukaj jakieś osobnika(nie z każdym się da) i daj mu kwiaty. O co dokładnie chodzi w Glass Dismissed(Break 300 bottles at the shooting gallery) mam tłucz butelki i robić im zdjęcia?

Jeśli chodzi o sodę to w menu pokazuje liczbę wypitych puszek a nie kupionych. Natomiast achievy za rozdziały odblokowują się z lekkim opóźnieniem.

w tym wesolym miasteczku jest strzelnica gdzie sie do butelek i ludzi z tektury strzela, tam sie tego achieva dostaje

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę i będzie calak, tyle że mam jeden problem z achievementem za zebranie 50 kwiatków - odblokowałem perka dzięki któremu mogę make outować z dziewczynami bez dawania kwiatków, inventory mam zapełnione kwiatkami przez co nie mogę dobić do 50 zebranych sztuk, jakieś sugestie oprócz rozpoczynania nowej gry?

Odnośnik do komentarza
próbowałem. Bez rezultatu.

 

Hehe, ten sam problem mam :) Czytałem na innych forach, ze mozna w ostatnim chapterze dawac kwiaty facetom (mimo perka). Nie jestem w stanie tego potwierdzic, bo jeszcze nie doszedlem do tego rozdzialu. Tak czy inaczej chyba lepiej zrestartowac bo i tak geje lykaja :( tylko po jednym na raz. (cale szczescie ze kwiaty nie licza sie do achieve za 100% gry).

 

A tak przy okazji Wielki Szacun dla Rockstar, za tak ciekawie dobrane achievementy. Wiekszosc z czystego grania, a mapy ktore dostaje sie po lekcjach geografii to naprawde wielki uklon w strone graczy ktorym chce sie biegac za zbierajkami. Szacun!

Odnośnik do komentarza
No tak, najlepiej 1000 GS mieć za przejście gry i za rzeczy któe na bank zrobisz. To są są dopeiro baranskie achievementy. Achievementy-osiągnięcia-powinny być jakimś wyzwaniem, mneisjzym lub większym ale nei tak że grasz i wszystko ci wpadap o kolei...

 

No dobra, nie przesadzajmy. To nie jest ani Fight Night ani King Kong. Na gre nalezy poswiecic conajmniej kilkanascie godzin a achievy wcale nie wpadaja za to ze robisz kolejne rozdzialy story. Ta gra to przede wszystkim ogromne poklady czystego funu, a to ze achievementy sa proste (ale wcale nie prostackie!) dodaje dodatkowego smaku ludziom ktorzy lubia sie bawic w zbieranie GS.

 

dobrze dopasowane achievmenty moga zwiekszyc fun z gry. Zlosliwie dobrane tylko wkurzaja i zniechecaja do w glebienia sie w tytul (w rodzaju pokonaj gre na: very easy, easy, medium, hard, very hard, extreme, god, ubergod - przy czym oczywscie ubergod nie odblokowuje Ci achievow za nizsze poziomy ;)

 

Chcesz nie-baranskie achievementy? To graj w DoAx2 :)

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi wytłumaczy.

 

Jestem na ostatnim rozdziale (IV) i zrobiłem wszystkie (tak myślę) wyścigi. Na plaży, W mieście i tam przy torach. Myślę, że wszystkie, bo zawsze jak chcę podejść po raz kolejny do niego to powtarzam wyścig, który już robiłem. Mimo to nie dostałem za to achiva. To samo mam z "Lawn Mowing" Za strzyzenie w parku dostałem, ale za strzyżenie obok domu nic nie dostaje, ani nie przechodzi mi do następnej pracy :D

 

Nie wiem czego to wina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...