Skocz do zawartości

Czasowe zawieszenie konta na Xbox LIVE!


elimiko

Rekomendowane odpowiedzi

Jest piękny, słoneczny niedzielny poranek. Po próbie zalogowania się do swojego profilu na xbox.com zostałem przekierowany do TEGO komunikatu.

Dla słabo kumających angielski znaczy to, że moje konto na Xbox Live zostało zawieszone. Od razu nasuwa mi się na usta "o co ku... chodzi?!" Przecież mam wykupiony złoty abonament na 12 miesięcy, nie eksperymentuje z jakimiś cheaterskimi metodami, itd.

Szybko sprawdzam skrzynke mailową, jest wiadomość od Microsoftu.

Dowiaduję się z niej, że moje konto zostało czasowo zablokowane, z powodu zgłoszenia przez użytkownika/ów Xbox Live znajdowania się na moim profilu niewłaściwych treści. Po chwili zastanowienia domyślam się, że chodzi im o to co miałem wpisane w Biografii: "Don't you know who the fuck I am?" :blink:

W tym momencie zaczynam już klnąć na wszystkie strony...

Odpalam konsolę i z poziomu dashboarda próbuję zalogować się do XBL, lecz wita mnie niemiły komunikat o niemożliwości połączenia się z serwisem do dnia 14 kwietnia 2008, czyli blokada na 24 h korzystania.

 

Według zasad LIVE Code of Conduct, możecie zostać zawieszeni nawet za podanie podczas gry w sieci innemu użytkownikowi swojego imienia czy nazwiska, albo rzucenie do kogoś mięchem, jeśli ten postanowi to zgłosić obsłudze. Masakra, gdzie tu w ogóle jakaś weryfikacja prawdziwości takich zgłoszeń.

 

Nie mam już nawet siły by opisać to, jak jestem w(pipi)iony. Sami pomyślcie, niedziela, dla wiekszości z nas dzień wolny od pracy = kupe czasu na granie. A jednak nie, bo MS może Wam zaserwować mega niespodziankę...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Heh mnie też spotkała dzisiaj ta "radosna" wiadomość...Odpalam XO i przy próbie logowania z dasha było tylko "mrugnięcie" i powrót do opcji "połącz się z live" , a przy logowaniu via COD4 od razu wyskoczył miły komunikat że do 05/05/2008 zalogować to się mogę na pocztę a nie na LIVE. Zastanawia mnie czemu bo jeśli to przez to że np jakieś tępe hamburgery zrobiły massskargowy atak to n/c. Dobrze że przynajmniej na trialach lecę bo gdybym płacił za golda i musiał czekać to bym się zdenerwował.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja dostałem ostatnio drugi raz bana za pierwszym razem jakies (pipi) złożyły na mnie skarge za język i zbanowali mnie na 12 godzin tym razem zbanowali mnie na tydzien za zawartość mojego profilu (był tam rym z wrzutami po angielsku i w motto miałem wpidsane ''POLISH POWER BYTCH'' ;) na tydzien.no nic 3 go czerwca wracam do gry na moim profilu.pozdro dla wszystkich zbanowanych hehe

Odnośnik do komentarza

w sumie ciekawe za ile complaintów banują czasowo komuś konto, jakiś fiut po tym jak wykopałem go z serwera (czekałem na kogoś) wysłał mi wiadomość "GAY!!!!" i teraz sobie trzymam tą wiadomość otwierając ją każdego dnia i wysyłając zażalenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nie no to są jaja te (pipi)e z microshitu zawiesili mi acc do 24 boże...I ja sie pytam za co (pipi) ja płacę?? Za to że jakieś (pipi)nięte nastolatki po dostaniu batów w grze przy massują mi complainy i ban?? w (pipi)e mam taką zabawę

 

Poziom twojej wypowiedzi wskazuje, że bana dostałeś słusznie.

 

Ot, nie przeklina się, nie wyzywa współgraczy, nie wrzuca elo słów zaczerpniętych z czarnego teledysku do profilu. Takie są zasady i jak nie umiecie się z nimi pogodzić to cieszę się, że nie spotkam Was na Live. Ponieważ równie dobrze możecie nie podporządkowywać się do innych zasad, jak np niejeżdżenie pod prąd w wyścigach itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...