Skocz do zawartości

Mad World


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Od jakiegoś czasu gram i ja. Prawdę powiedziawszy nie czytałem zbyt dużo nt. rozgrywki przed zakupem MadWorlda i się trochę zdziwiłem, że zamiast takiej przygodówko-siekanki mamy deathmach-siekankę, zbieranie punktów i potem trza spuścić w(pipi) szefowi. Byłem nastawiony na coś innego, ale źle nie jest.

 

Na temat samej rzeźi wypowiadać się nie trzeba, słowo zaś o oprawie. Na trailerach wyglądało to bosko i jest za(pipi)iście... póki się nie gra. Ogólnie jest fajnie, tylko czasami ciężko coś dostrzec bo wszystko się strasznie zlewa, zwłaszcza jeśli szukamy na szybko jakiegoś narzędzia mordu czy ratunku w przypadku małej ilości życia. Ja gram na malutkim TV, więc to już w ogóle jest masochizm! ;)

 

No i sprawa soundtracku i tekstów mówionych przez bohaterów - miodzio! Muzyka bardzo fajna, oddaje klimacik. Co zaś sie tyczy tekstów / komentarzy, to są one dobre, czasami śmieszne a co najważniejsze - klną jak cholera! I to wszystko na "konsoli dla dzieci". Więcej takich gier proszę! ;>

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Na temat samej rzeźi wypowiadać się nie trzeba, słowo zaś o oprawie. Na trailerach wyglądało to bosko i jest za(pipi)iście... póki się nie gra. Ogólnie jest fajnie, tylko czasami ciężko coś dostrzec bo wszystko się strasznie zlewa, zwłaszcza jeśli szukamy na szybko jakiegoś narzędzia mordu czy ratunku w przypadku małej ilości życia. Ja gram na malutkim TV, więc to już w ogóle jest masochizm! ;)

TV LCD 32" + kabel component i jest w pytke.

niec sie nie zlewa, ostre jak zyleta. polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Postanowiłem w końcu zabrać się za Mad World bo braciak zaliczył już jakiś czas temu i non stop mi polecał ten tytuł. Po godzinie grania niestety dopadła mnie nuda i zmęczenie materiału, więc Jack mnie jakoś nie porwał. Stylistyka całkiem ok ale czasem to wręcz przeszkadza w graniu, wdziera się miejscami spory chaos. Poza tym mogli coś w trakcie developingu zrobić z tą kamerą bo jest niestabilna.  

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Mad world jest zayebiste - taka ma ocena po godzinie. Jezu, jak ja kocham takie gry. Ta muza, ten klimat, siekanka na czas i na score a na końcu boss, którego trzeba zayebać. Dobra gra, trochę jak The Club w pewnym sensie. Czemu takich gier jest mało, kuna bela.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

powoli kończę Mad World (bodajże jestem na 36 pozycji) i powiem, że to jeden z najlepszych tytułów na Wii. Ja pie.rdolę. Co za gra. Geniusz. Muzyka, stylistyka, dialogi, gameplay, wszystko tu zagrało, WSZYSTKO. I te emocje przy bossach. I te pomysły na zabijanie. Niesamowite.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...