Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem 4 serie momentalnie. Wciągnęło, fabuła po prostu genialna, wszystko zayebiste, najlepszy serial. Mówię to całkiem poważnie, było mega. No i pierwszy odcinek 5 serii, oglądałem tak samo podniecony jak poprzednie ale tak mnie odrzucił, że koniec. Tak jak przez 4 serie nie było nudnego odcinka (no z wyjątkiem tego Fly z tą muchą) to ten pierwszy odcinek 5 serii był fatalny :/ No ale i tak obejrzę resztę tych odcinków co wyszły do tej pory, z tym że dłuższą przerwę sobie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Właśnie skończyłem ogladac pierwszy odcinek pierwszego sezonu Breaking Bad. Powiem wam że za(pipi)isty i mam nadzieję że kolejne odcinki też będą tak dobre. Świetna,charakterystyczna postac Waltera.

 

Szkoda że nie mam czasu to bym jeszcze z 3 obejrzał :(

Odnośnik do komentarza

Popieram. Obejrzysz pierwszy sezon, drugi wchłoniesz momentalnie. To ile się dzieję w tych pierwszych 4 sezonach to jest ewenement w skali światowej jeśli chodzi o seriale. Ja się nigdy podczas oglądania serialu nie łapałem za głowę, nie mówiłem pod nosem 'ooo (pipi)aaa', nie kręciłem głową z niedowierzaniem a przy BB to było to na porządku dziennym. Chyba opyerdole jeszcze raz te 4 serie albo przeproszę się z 5 serią. Co mówicie? No kurde ten pierwszy odcinek 5 serii mi się nie podobał, wydawał się na siłę i nie chcę sobie popsuć ogólnego poglądu o tym dziele. :(

Odnośnik do komentarza

No i 5 sezon zaliczony, tzn. połowa tego sezonu ofkoz. (pipi)a, wiedziałem żeby nie oglądać. Najpierw pierwszy odcinek mi nie podpasił to zrobiłem sobie miesięczną przerwę z BB. Potem jednak się przeprosiłem, te 8 odcinków w 2 dni w sumie no i chvj... Nie wiem jak ja doczekam do następnego odcinka!!! :( Chyba zacznę oglądać od nowa wszystko. (pipi)a, najlepszy serial ever, ale wiedziałem to już po drugim sezonie. Masakra. Oczywiście finałowa scena midsezonu to mistrzostwo jak chvj. Łapanie się za głowę i ciche 'sz(pipi)a' pod nosem to norma przy ważniejszych wydarzeniach w Breaking Bad. Ciekawe co zrobi Hank po wyjściu z kibla xD Usiądzie przy stole z Waltem jak gdyby nigdy nic i dalej będzie wpjerdalał grilla czy co? No i kiedy Walter odkryje, że Hank się już domyśla i jest blisko jego dupska. Wiadoma sprawa to to że Hank będzie to ukrywał, będzie węszył, szukał czegoś. Pamiętacie tą pierwszą scenę 5 sezonu? Jak WW je coś tam w przydrożnym barze w dzień swoich urodzin? IMO tamta scena może trochę wyjaśniać. Mam pare teorii :D

 

Po pierwsze Walt ma włosy, czyli nie poddaje się już chemioterapii, nie goli się na łysola, czyli może definitywnie wygrał z rakiem? Po drugie jest daleko od domu, z tego co mówiła kelnerka. Dowód jest fałszywy, ale akurat to się może zgadzać. Kupił broń od tego gościa. No i wygląda tragicznie, jakby z tydzień nie zmieniał ubrania. Może uciekł daleko od domu kiedy wszystko się wydało i poluję na Hanka?

 

Nie wiem, to tylko parę pomysłów. Twórcy nas nie zawiodą, o brak emocji nie ma się co martwić. Na dowód wrzucam info prosto od Jessego :D

 

264994_10151294200657722_916823296_n.jpg

 

(pipi)a, dawać mi tu pozostałe odcinki!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem co się dało i... czekam jak wszyscy. Trochę tania ta zagrywka w ostatniej scenie ósmego odcinka ale to co z tego wyniknie będzie na pewno świetnie więc ok. Najlepszy w tym sezonie jest oczywiście początek pierwszego odcinka, świetny no.

Odnośnik do komentarza

Kolejne odcinki dopiero na wakacje 2013? W ogóle skąd ta przerwa w sezonie piątym? Odcinki które powrócą na wakacje bedą oznaczane jako dalsza część piątego sezonu, dziwne.

Oglądam ten serial chyba ze cztery lata, wcześniej jakiś strajk scenarzystów, teraz znowu jakaś przerwa. Ciągnie się jak "moda na sukces". :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio wziąłem się za BB. Pierwszy sezon był naprawdę kapitalny, ciąg zdarzeń naprawdę wiarygodny jak na serial o nauczycielu chemii wyrabiającym mete. Budowanie klimatu, praktyczny brak akcji z dupy, naciągających prawa logik, małe mistrzostwo. Jestem obecnie w połowie drugiego sezonu i już moge napisać, że nie jest tak dobry jak pierwszy. Widać widownia domagała się więcej akcji i momentów chwytających za gardło, ale serial utracił wiarygodność, na rzecz akcji rodem z Trawki, które w konwencji zdecydowanie poważniejszej sprawdzają się średnio. Jeżeli kolejne sezony pogłębiają tą ilość absurdów, to sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...