Skocz do zawartości

1080p na componencie?


zajudzony

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie

 

Mam takie małe pytanko ,wczoraj zakupiłem telewizor Sony KDL 40D3500 i jest on full HD , posiadam starą wersje Xboxa tj bez wyjścia HDMI. Do tej pory byłem święcie przekonany o tym że aby uzyskać obraz 1080p należy podłaczyć konsole właśnie kablem HDMI , ale jakie było moje wielki zdziwienie jak na kablu component przełączyłem tryb na 1080p i działa ,tivik pokazuje że jest 1080p. I tu właśnie moje pytanie jak to możliwe?Bo ja już nic nie rozumiem.Proszę o pomoc mądre głowy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 9 miesięcy temu...
Wszędzie szukałem info potwierdzającego, jaki TV obsługuje full HD po componencie i __zwłaszcza__ po vga.

 

Może ktoś mi powiedzieć, czy nowe samsungi wyświetlają 1920x1080 z komputera?

Ewentualnie jakikolwiek inne TV.

 

Ja mam na moim samsungu t260hd 1080p po componencie.

Odnośnik do komentarza
Wszędzie szukałem info potwierdzającego, jaki TV obsługuje full HD po componencie i __zwłaszcza__ po vga.

 

Może ktoś mi powiedzieć, czy nowe samsungi wyświetlają 1920x1080 z komputera?

Ewentualnie jakikolwiek inne TV.

 

Ja mam na moim samsungu t260hd 1080p po componencie.

 

Dałbyś radę sprawdzić, czy masz taką rozdziałkę z komputera?

Tzn, czy to na bank jest pełne 1080p, a nie jakaś inna i skalowana na pełny ekran.

Byłbym bardzo wdzięczny za taką informację.

Odnośnik do komentarza

Witam, ja posiadam model le40n87bd, czyli nie najnowszy już ale obsługuje 1080p po component. Z komputera nie mam jak sprawdzić, ale w instrukcji stoi że optymalne ustawienie ekranu to 1920x1080 przy 60Hz, zależnie od karty graficznej, Są też podane tryby obrazu i rozdzielczości z których wynika że z kompa leci 1080p Jakby co to mogę podesłać skan instrukcji z tymi trybami na maila.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...