Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie, tak czasem bywa. Ale to raczej nie przeszkadza w grze. No chyba, że kolo gra na maksymalnie podniesionym czasie całego meczu, to może i wkurzać ale ja spotykam się z takimi sytuacjami od strony przeciwnika, bo nie wytrzymują presji, więc faulują. Raz sędzia nie miał przerwy w meczu i gdy ta nastąpiła (aut) to zasadził przeciwnikowi 3 czerwone xD - efekt? wyjście z meczu.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem w końcu grać "na poważnie", to znaczy nie pojedynczy meczyk tylko sezon Premiership Liverpoolem i muszę przyznać że mam nawet syndrom "jeszcze tylko jeden mecz i wyłączam". Powiedzcie mi tylko 2 rzeczy:

 

1. Jak do cholery zasejwować wyjściowy skład? Udało mi się zapisać formację, ale skład muszę za każdy razem ustawiać od nowa. No szlag mnie trafia! Tak samo np. wykonawców rzutów.

2. Jak się wykonuje rzut wolny z wykorzystaniem drugiego kolesia, to znaczy jeden stoi przy piłce i może wystawić komuś innemu. No to jak ustawić komu tę piłkę ma wykładać. Znowu szlag mnie trafia, bo zawsze wystawia do Aggera, podczas gdy aż się prosi, żeby to Gerrard był na jego miejscu...

Odnośnik do komentarza

Grałem dziś z kolesiem dosyć ciekawy mecz: Real (ja) - Barcelona. Szło mi w miarę dobrze, lecz niestety przegrałem 3 - 2. Gostek strzelił wszystkie bramki dzięki dobrym podaniom w uliczkę, a jako że piłkarze Barcy są mega szybcy, gostek nie miał problemów ze strzelaniem bramek. Piłkarze Realu niestety w szybkości bardzo odbiegają od wielu drużyn. No więc poprosiłem ładnie o rewanż, a mój rywal z wielką chęcią się zgodził:P Tym razem wziąłem Man U, tak aby były równe szanse. Zgadnijcie kto tym razem wygrał? Otóż wygrałem ja, 6 - 0:] Zupełnie nie wiem dlaczego piłkarze Realu są w tej grze aż tak wolni:/ A w tej grze od szybkości zależy bardzo dużo. Co prawda jakiś mistrz FIFY spokojnie by sobie poradził z taką piekielnie szybką Barceloną czy Man U grając zwykłym średniakiem, lecz ja mistrzem nie jestem (jeszcze:D):P Moim zdaniem powinni to jakoś wyrównać, tak aby były w miarę równe szanse:]

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Z calej dziesiatki to tylko dwojka. Pozostale jestem w stanie skopiowac bedac noobem... Mialem mnostwo podobnych zagran jestem skory twierdzic ze kazdy grajac pare tygodni w te gre jest w stanie wszystkie te bramki skopiowac, poza wlasnie dwojka. Miedzy innymi z tego wzgledu ze fake rabona jest ograniczona do paru zawodnikow, a wykonanie jej w sytuacji podbramkowej wymaga zimnej krwi i perfekcyjnego opanowania pada...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dokladnie - rosomag - 5 bramka, to przytrzymanie kierunku w przeciwna strone i nacisniecie strzalu w odpowiednim momencie. Bramka ladna, ale na pewno nie tak trudna, jak chocby nawet 1, gdzie Ronaldo ladnie kiwa 2 obroncow przed strzeleniem bramki. Jak mowisz, ze 5 to hardcore to powodzenia w opanowywaniu pada, zeby kiwnac 2 obroncow pod rzad. ;)

Odnośnik do komentarza

jedynka za(pipi)ista imo, nie wiem dlaczego ficus piszesz ze nieporozumienie ... za(pipi)isty timing gosciu mial do tego zwodu :)

2 tez na kozaku , fake rabona rulez :D

 

no i porazka ze nie mozna zapisywac bramek na dysku, a dopiero pozniej je uploadowac :/ powinni to poprawic

 

5 daje rade, ale ten trick to mozna randomowo przez przypadek zrobic ;) widac ze niektorzy zazdroszcza koledze z forum ze sie do top 10 zalapal ;)

Odnośnik do komentarza

osz fuck - dopiero teraz sie zorientowalem, ze 5 jest Bartiza ! LOL. NICE ! cale zycie gralismy w HALO, pozniej kontakt sie urwal i dopiero przy cwiercfinalach turnieju na onlinecenter znowu sie wymienilismy zaproszeniami. Tak czy siak gratki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Rozegralem caly jeden sezon, i imo ze coraz bardziej sie do tej gry przekonuje to denerwuje mnie niektorymi akcjami tak samo jak PES. w tej grze 50% moich strzalow to slupki lub poprzeczki a to co moi obroncy robia z moim bramkarzem (po 2 gole czasem trace przez glupie odbijanie pilki miedzy obronca a bramkarzem nie mowiac juz o tym ze 30% tego to samoboje)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...