Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

no a pogoda mogła by być nie tyle zmienna w czasie wyścigu co taka jak w pgr4, kilka opcji na każdą trase (no śnieg mogli by nawet darować). dochodziła by sprawa ustawienia auta pod wilgotny asfalt, pod deszcz, nowe rodzaje opon. generalnie już dwie opcje "sucho i mokro" dały by rade. no ale trudno, nie pod numerem 3 to może pod numerem 4 doczekamy się pogody. teraz byle do piątku, hehe.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeżeli będą konsekwentni w wypuszczaniu kolejnych odsłon co 2 lata to musieli sobie zostawić coś co mogą dodać do części czwartej, żeby nie było biadolenia, że to samo wypuszczają.

 

Forza 4 koniec 2011 (trochę lepsza grafika, więcej aut, dodatkowe funkcje) ----> Forza 5 koniec 2013 i premierowy tytuł kolejnego X'a :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No i teraz powod "ja wole SONY bo tam jest Gran Turismo", legnie w gruzach

Teraz raczej jest "wole XBOX360 bo tu jest FORZA! a na PS3 NIE!"

Widzialem gameplay z N-ring, pytanie tylko, czy sa zmienne warunki pogodowe? jakos N-ring z GT4 najbardziej mi podchodzi, o tej porze roku...

 

Ten powód legł w gruzach już dawno temu za sprawą gry Forza Motorsport na pierwszą konsolę Microsoft'u. Właśnie dla FM zakupiłem pierwszego X-kloca, tak samo teraz zakupiłem 360-ke głównie dla FM3. Moje zdanie jest takie, że jedyny szczęśliwy będzie ten, co posiada PS3 oraz X360, bo zarówno GT5 i FM3 to będą doskonałe gry wyścigowe. W tej chwili FM3 ma dla mnie tylko jedną przewagę - datę premiery. Niestety ma też jedną wadę - brak możliwości zagrania na porządnej kierownicy (drożyzny od Fanatec'a nie liczę, choć i tak jest znacznie gorsza od G27).

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak chyba jednak wezmę limitkę. Fotki z NeoGafa mnie podjarały. Fajne pudełko :D Brelok i PenDrive. Kurde :D wiecie kiedy w sklepie PE ślą?

Można prosić o te zdjęcia? Szpreram po neogafie i nie mogę znaleźć :).

 

Proszę http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=18047612#post18047612

Odnośnik do komentarza

Michał102, to raczej Fanatec jest lepszy od G27.

 

Na tej stronce jest test obu kierownic

http://insidesimracing.tv/

 

Test testem.

Ja miałem do czynienia z oboma sprzętami, i w moim mniemaniu sprzęt od Logitech'a wypada znacznie lepiej.

Choć może dlatego, że Fanatec którego macałem :D był modelem z pierwszego rzutu. Teraz podobno coś tam poprawili.

Co ciekawe - podobno owy Fanatec nie współpracuje w pełni z X360 tzn. nie działa sprzęgło i skrzynia w układzie H. Może ktoś to potwierdzić?

 

Edit: Luknąłem na ten test i wszystko działa jak należy. Nie wiem skąd dorwałem taką plote, że sprzęgło i skrzynia w układzie H na X'ie nie działa.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Fajny zegarek :thumbsup:

 

Tak przy okazji zapytam. Widziałem na jednej aukcji, na wiadomym serwisie aukcyjnym, firmę która sprzedaje F3 z wysyłką już 19 października. Możliwe, czy tylko chwyt, aby zdobyć klientów?

 

 

Zakładam, że chodzi Ci o firme która mieści się w Chrzowie ?

Rozmawiałem z gościem powiedział, że 20go mają mieć ale mam dzwonić bo nie wiadomo o której kurier przywiezie. Jeśli tak będzie to będę się cieszyć limitą już w środę. :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja po przejechaniu się R8 twierdzę, że to auto prezentuje się w GT5: Prologue lepiej. Światła tylne wyraźnie lepiej wyglądają, w środku również bardziej mi się podoba wykonanie w GT5 wraz z lepszym usytułowaniem kamery. Spoiler tylny nie podnosi się w FM3 (zakładam, że to może wina dema) fakt mało istotny to szczegół ale cieszy oko. Otoczenia nie można ocenić na podstawie dema bo wiadomo nie ma tych samych tras...

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza

 

Moje zdanie jest takie, że jedyny szczęśliwy będzie ten, co posiada PS3 oraz X360, bo zarówno GT5 i FM3 to będą doskonałe gry wyścigowe. W tej chwili FM3 ma dla mnie tylko jedną przewagę - datę premiery. Niestety ma też jedną wadę - brak możliwości zagrania na porządnej kierownicy (drożyzny od Fanatec'a nie liczę, choć i tak jest znacznie gorsza od G27).

 

Szczesliwy bede tylko posiadajac X360 i Forze 3 :). Dlaczego ??. Bo nie bede musial przeklinac, ze nie mam czasu, by grac w obie :D:D. Na jedna bedzie ciezko znalezc czas ;)

Odnośnik do komentarza

 

Moje zdanie jest takie, że jedyny szczęśliwy będzie ten, co posiada PS3 oraz X360, bo zarówno GT5 i FM3 to będą doskonałe gry wyścigowe. W tej chwili FM3 ma dla mnie tylko jedną przewagę - datę premiery. Niestety ma też jedną wadę - brak możliwości zagrania na porządnej kierownicy (drożyzny od Fanatec'a nie liczę, choć i tak jest znacznie gorsza od G27).

 

Szczesliwy bede tylko posiadajac X360 i Forze 3 :). Dlaczego ??. Bo nie bede musial przeklinac, ze nie mam czasu, by grac w obie :D:D. Na jedna bedzie ciezko znalezc czas ;)

 

Hehe, racja. Będzie trza się chyba z roboty wyrzucić :D

Przypomniały mi się czasy, kiedy to się szkołę olewało żeby pograć w GT1 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...