Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

100 tras? Bedzie 15-20, a reszta to beda pozmieniane zakrety itp. Pewnie mega podobne do siebie. Ale wiadomo, bylbym durny, gdybym myslal tu o 100 roznych trasach :)

 

Wiecej aut? genialnie ale jesli licencja bedzie to pewnie znow zderzenia beda ujowe. Takie zycie, ale ok.

2 dyski? Moga byc nawet i 4. Ale zeby otoczenie bylo bogatsze i ten widok z wewnatrz.

 

Na lepszym malowaniu mi nie zalezy, dobry support Online, wiele funkcji. System jazdy moze byc troche polepszony, lepsza mozliwosc tuningu i OGIEN.

 

Dawac wiecej info ! :twisted2:

Odnośnik do komentarza

hmmm system jest idelany, bije ten z gt na twarz ( nie wiem jak na kierownicy, do gt mam g25, do x'a zadnej... )

mozliwosci tunningu, tez w zadnej grze takich nie ma, zderzenia? Toca Race Driver2 wg. mnie ideal...

trasy? mnie to wszystko jedno... mam dwie 3 trasy na ktorych smigam i to wszystko...

Maple Valley Circuit ( Autumn Ring Part2 ) - WIOSNA

N-ring Nort... ( wiosna/lato jesien moze tez byc!! )

Laguna Seca

 

Clubman, niestety jest tylko w GT, mapa specjalnie zrobiona na ta gre, ale chcialbym bardzo aby MS wykupilo mozliwosc wsadzenia Clubman Stage 5

 

To mi wystarczy, i support pod jkas dobra kiere G25, albo nowa kiere od LGT ala G25 z drazkiem H pod FORZE!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trójka musi mieć przede wszystkim to co 2 czyli znakomity model jazdy. A grafika? Cóż taki kiepski silnik ma Turn10 więc czego się spodziewać. jakby napisałi silnik od podstaw to wtedy myślę, że 3 Forza wyglądałaby tak jak GT Prologue (fenomenalne samocieniowanie obiektów i wspaniały system oświetlenia mnie zmiotły z powierzchni jak to zobaczyłem na żywo).

Odnośnik do komentarza
Trójka musi mieć przede wszystkim to co 2 czyli znakomity model jazdy. A grafika? Cóż taki kiepski silnik ma Turn10 więc czego się spodziewać. jakby napisałi silnik od podstaw to wtedy myślę, że 3 Forza wyglądałaby tak jak GT Prologue (fenomenalne samocieniowanie obiektów i wspaniały system oświetlenia mnie zmiotły z powierzchni jak to zobaczyłem na żywo).

niewierze zeby napisali od nowa silnik , poprostu poprawia to i owo .

Odnośnik do komentarza

Forza 1 i Forza 2 były dla mnie grami idealnymi. Grafika też jest ładna. W nowej części chciałbym ujrzeć więcej tras, widoki wewnątrz samochodu, możliwość dachowania oraz odrobinkę lepiej zrobione dźwięki silników. Oczywiście wszystko zostało nagrane "na żywo" przy użyciu tych wszystkich samochodów, ale np. takie Ferrari 360 Modena miało dźwięk realistyczny w Forza 1, w dwójce już go lekko skopali.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...