Skocz do zawartości

DonGuralEsko - El Polako


Rekomendowane odpowiedzi

A co tam tede i jego nowa plyta, na tego pana czekam. Na zaostrzenie apetytu promomix.

 

dge.jpg

 

Tracki:

 

01. DGE - Go Poznan

02. DGE - El Polako - Live

03. DGE - Mercedes Benz - Live

04. DGE - To Co Powiesz - Live

05. DGE - Zlote Maski - Live

 

Download:

http://rapidshare.com/files/123427639/Donguralesko-El_Polako-5_Track-PL-2008-1st.rar

 

8)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tylko tak przy okazji.

Pamiętać wers "Z małej chmury duży deszcz, Gural chmury kurzy też

Biały murzyn, wiesz, mam na sobie duży dres" ?

No więc jest coś na rzeczy. Wczoraj widziałem Gurala na mieście z panną, na spacerze z dzieckiem w wózku. Panna była czarna.

Tak bardzo chce się upodobnić, skubany.

Odnośnik do komentarza
Ja tylko tak przy okazji.

Pamiętać wers "Z małej chmury duży deszcz, Gural chmury kurzy też

Biały murzyn, wiesz, mam na sobie duży dres" ?

No więc jest coś na rzeczy. Wczoraj widziałem Gurala na mieście z panną, na spacerze z dzieckiem w wózku. Panna była czarna.

Tak bardzo chce się upodobnić, skubany.

 

Takie rzeczy to tylko u was w Poznaniu. O_o

Odnośnik do komentarza
Nie od dzisiaj wiadomo, że gural ma, żonę murzynkę :P

 

To sie chlopak rzeczywiscie w "czarne klimaty" wczul, ale ja nie o tym.

 

Plyta jest po prostu "guralska", hehehe. Dobre podklady, kilka b. dobrych IMO kawalkow. Tytulowy "El Polako" jest dobry, buja. W pamiec zapadaja "zlote maski". Uwielbiam flow gurala, nie wiem jak on pisze rymy ale cholernie mnie to rusza, niby czesto chaotycznie a rozwala jako calosc. Plyty dobrze sie slucha, troche duzo o "PDG" i takie tam ale przymkne oko. Dobry kawalek muzyki, chociaz z nostalgia za kawalkami pokroju "Cisza" tesknie - takie lekko abstrakcyjne, a tak dobrze sie tego sluchalo.

 

Napewno klase wyzej niz nowa plyta Jacka, Gural ma ode mnie ta kase na album - dla samej okladki, kekekeke. ;]]]]

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Parę kawałków naprawde bangery , ogólnie LP lepsze od wydawnictwa Tedego. Around the Globe czy Zachodni wiatr wieje 2 rozpi.erdol. Co mnie jednak trochę śmieszy to coraz głębszy postęp w chorobie bycia białym murzynem. Go poznań? Enemy mine? Pluję czarną śliną (żeby nie było wiem ,że murzyni mają białą , ale każdy wie o co chodzi). Do tego na deser teledysk El Polako w ciuchach 7 XL plus motyw do łapu capu czyli koszulka z metką xD

Odnośnik do komentarza

Coś takiego jest w tej plycie, ze czlowiek chce do niej wracac. Gural naprawde dobrze jedzie, a Matheo udowadnia ze jest dobrym producentem. Bit do tytulowego El Polako naprawde zaje.bisty, pare innych na tym samym poziomie. A z tym bialym murzynstwem to faktycznie przeginka, i nie wiem, czy ktos to jeszcze zauwazyl, ale w teledysku jest motyw jak trzyma coreczke na rekach i ja caluje bedac w ciemnych okularach. Nie przypomina wam to czegos?

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

W "hate it or love it" taki motyw jest tylko ,że tam gejm bez okularów całuje dzieciaka. Generalnie w następnym klipie Gural powinien pojawić się wymazany pastą do butów , jedyny rozsądny krok w ewolucji tego rapera. No i mały follow up do misia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie bardzo solidna płytka. Wstyd się przyznać, ale słuchania Gurala zacząłem od tej płyty. Na szczęście już to nadrobiłem, i stwierdzam że wciąż jednak jego najlepszym krążkiem jest "Drewnianej Małpy Rock", ale wciąż jest świetnie. Najlepsze kawałki to "Łyk Ginu, Lodu i Cin Cinu", "El Polako", "Sens Tomów" i "Opowieść o Jednym z Miliona". Te miażdżą, reszta jedynie bardzo dobra ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...