Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2008


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich Girsomaniaków i Halomaniaków bardzo proszę o przysługę, która ma na celu pomoc w odżyciu polskiej xboxowej sceny GoW, jak i Halo 3. Wystarczy, że wejdziecie na tą stronę:

 

http://funday.com.pl/

 

Klikniecie "WYBIERZ 3 TURNIEJOWE GRY" na mapce po prawej stronie i zagłosujecie na Gears of War oraz Halo 3 !!! Jako trzecią grę proponuję wypaśne Guitar Hero 3 :P

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkich Girsomaniaków i Halomaniaków bardzo proszę o przysługę, która ma na celu pomoc w odżyciu polskiej xboxowej sceny GoW, jak i Halo 3. Wystarczy, że wejdziecie na tą stronę:

 

http://funday.com.pl/

 

Klikniecie "WYBIERZ 3 TURNIEJOWE GRY" na mapce po prawej stronie i zagłosujecie na Gears of War oraz Halo 3 !!! Jako trzecią grę proponuję wypaśne Guitar Hero 3 :P

Juz zaglosowalem po wynikach widac ze pewnie beda turnieje H3,GoW i cod.

Mam nadzieje ze jak bedzie halo to zasady mlg a nie Team Ars i ze halo bedzie grane 9 lub 10 sierpnia nie 8 bo 7 jest koncert Iron Maiden i nie chce mi sie wstawac na 6 rano i jechac gdzies tam na pieniny XD.

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza

Pershing ma jakaś tam imprezke rodzinną i jeszcze nie wie, a dodatkowo ma do przejechania całą Polskę, tak jak Evil (Szczecin) i może być ciężko. Szkoda, że wybrane zostały te góry, a nie jakieś miejsce w środku polski... Ale 3/5 eVo.GoW się stawi zapewne ;)

 

[A]: Pershi jedzie na 100% Masz pozdrowienia od niego Dziobson :rolleyes:

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza
A FiL ostro sie udziela na forum MLG? Nie widziałem....

Widzialem tam go z 2 razy i ma z 200 postow (lub 400?) i join date 2005/4 to wystarczy zeby miec szacunek na mlg forum.

Ja tam ogolnie jestem codzienie sporo czasu ale nigdy nic nie pisze jagbym pisal w kazdym temacie to mialbym tam juz z 1000 postow XD

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza
A FiL ostro sie udziela na forum MLG? Nie widziałem....
Nie wiem czy ostro, ale mam "Forum Nobility" (reputacja).

 

Widzialem tam go z 2 razy i ma z 200 postow (lub 400?) i join date 2005/4 to wystarczy zeby miec szacunek na mlg forum.
Duzo sie nie pomyliles ha: Join Date: 07-01-2004 & Total Posts: 424 (0.29 posts per day)

 

A co do tematu to gadalem z moderatorem z MLG Forum i mowil (..) Impossible Is Nothing!

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...