Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2008


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z forum xbox.com:

@kill like a pro

Ankieta juz sie zakonczyla, wybraliscie:

 

* Halo 3,

* PGR 4,

* PES 2008.

 

Na wasze specjalne zyczenie bedziemy tez rywalizowac w Rock Band. Zbierzcie ekipe 4 osob, ucharakteryzujcie sie i dajcie czadu. Specjalne jury bedzie doceniac glownie Wasza fantazje i ekspresje, a nie poziom zdobytych punktow.

 

Zasady i regulamin pozostalych rozgrywaek jest w trakcie opracowywania (konsultacje z ludzmi ze sceny)- bedzie ujawniony prawdopodobnie w nastepnym tygodniu.

 

To co trzeba ich jakos zmobilizowac? Dla MS zadnym problemem nie jest przygotowanie sprzetu do setupu MLG 4v4, wiec jest duzy potencjal, ktory trzeba wykorzystac!!

Z Bydzi prawdopodobnie pojedzie Yoyo, Zielony, TreLLa, KILa i na 100% ja i KwiataS.

Odnośnik do komentarza
Módlmy się!

Prosimy Cię daj nam zasady 4v4 MLG Microsofcie.

Amen.

 

(ktoś się pomodli ze mną?)

 

ja takze sie przyłacze do twojej modlitwy i przy okazji pomódlmy sie o to by Wojtass nie był takim Funboyowym Noobem.

a jak ktos grajacy we PGRa pociśnie cie w H3 na 1vs1 to popełnisz sepuku??yeez...

Edytowane przez pro
Odnośnik do komentarza

Gdy dzień odzyskał światło słońca,

Śpiewajmy turniejową pieśń radosną,

A hołd składając Microsoftowi,

Wyznajemy łaskę Billa Gatesa.

 

Przez Niego bowiem Stwórca świata

Uczynił zasady emelgie

A one wciąż na Jego rozkaz

Zmieniają się na lepsze .

 

 

Wysłuchaj, korporacjo nasze prośby

I daj nam przeżyć dzień ten w łasce,

A Halo3 wtedy nas napełni

Ożywczym darem swego Ducha.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Módlmy się!

Prosimy Cię daj nam zasady 4v4 MLG Microsofcie.

Amen.

 

(ktoś się pomodli ze mną?)

 

ja takze sie przyłacze do twojej modlitwy i przy okazji pomódlmy sie o to by Wojtass nie był takim Funboyowym Noobem.

a jak ktos grajacy we PGRa pociśnie cie w H3 na 1vs1 to popełnisz sepuku??yeez...

 

Nie bierz wszystkiego na serio, a modlitwy o skilla dla mnie są mile widziane.

Jak ktoś kto nocami gra w PGRa, a dniami boostuje ankietę, to w zasadzie może być spoko ale podróż z nim w przedziale nie będzie zbyt przyjemna. Ot choćby nie znajdziemy wspólnego tematu, wiesz jak dorwę kogoś z Halo areny to przynajmniej o Halo pogadam. Peace

Odnośnik do komentarza
Turnieje

 

Halo 3

Turniej drużynowy. Dokładne ustawienia rozgrywki będą zaczerpnięte z profesjonalnej ligi MLG - tryb Team Slayer (możliwa modyfikacja limitu czasu rundy). Ostateczna treść zasad jest nadal ustalana.

 

Żródło: http://www.onlinecenter.pl/

 

 

Rozwija się to w bardzo pożądanym kierunku - przyjedziemy pewnie w składzie: ja, JuanMag aka Pan Marcin, Miniu, Graniu i może Mops. Hope so...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...