Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2008


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zenada... ciekawe ile osob zjawi sie na tym turnieju pgra... 3? Moze 4? Brak mi slow...

To jest w tym najlepsze. Będzie ze 3, 4 zapaleńców, którzy maja Neo i codziennie glosują, zeby nabić te 20%, a reszta to będą turyści. A słuchajcie, moze po prostu napiszcie do tomisha w sprawie tego turnieju H3. Moze on coś załatwi, zeby lekko zmienić program i zrobić te 3 gry + kasztan 3

Odnośnik do komentarza
Zenada... ciekawe ile osob zjawi sie na tym turnieju pgra... 3? Moze 4? Brak mi slow...

To jest w tym najlepsze. Będzie ze 3, 4 zapaleńców, którzy maja Neo i codziennie glosują, zeby nabić te 20%, a reszta to będą turyści. A słuchajcie, moze po prostu napiszcie do tomisha w sprawie tego turnieju H3. Moze on coś załatwi, zeby lekko zmienić program i zrobić te 3 gry + kasztan 3

U nas przecie tez ludzie maja neo .... glosowac idzie :P

Odnośnik do komentarza

Resetujesz modem i voila. Zaraz zobaczę, czy działa

 

EDIT: Hmmmm.... Dziwne. Mam liveshit TP podłączony do listwy przeciwnapieciowej (taki troche fajniejszy i bardziej morderczy przedłużacz) i jak ją wyłączam to cały liveshit się wyłącza, a co za tym idzie- powinien się resetować. Na pewno taka taktyka działa przy tym modemie TPSA Thomson Speedtouch 330 bodajże. Za każdym razem jak właczasz PC to masz inne IP. Nie wiem, moze po prostu jakoś naczej te głosy zapisuja? Hmmmm....

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza
Call of Duty 4 11.7%

Dead or Alive 4 7.8%

FIFA 08 7.1%

FORZA 2 9%

Gears of War 15.8%

Guitar Hero 3 7.6%

Halo 3 10.9%

PES 2008 13.1%

PGR 4 17%

 

No to mozemy sie pozegnac z nastepnym turniejem...

 

Muszę powiedzieć, że jak wyjeżdżałem w pt w nocy to wszystko było ok, wróciłem parę godzin temu - patrzę, a tu ZONK.

 

Tracę powoli wiarę w magię h3, czy całą Europę i cały świat zjada ten pie$%#^%& trend casual gamingu? no proszę was, PGR4 jako gra turniejowa? a czemu nie ma Viva Piniata, chętnie bym wystartował bo mam tam nieprzeciętnego skilla...

 

w takim wypadku głęboko w poważaniu mam wyjazd na fUN DAY...

Odnośnik do komentarza
a tam... mozecie sobie glosowac xD sonda na 101% jest ustawiona.

Tez mi sie tak wydaje, ta impreza ma byc jak sami podkreslają dla wszystkich, a uwage niedzielnych graczy przyciagnie bardziej pgr/pes oraz gow niz halo czy call of duty. Poza tym do pgra i pesa nie potrzeba duzej ilosci ekranow konsol i dobrej organizacji której pewnie nikomu sie nie chce robić więc poszli na łatwizne i ustawili sobie przewage gier które im bardziej odpowiadają (mam jeszcze teorie ze gowa zostawili zeby ludzie nie zaczeli tak wlasnie myslec ja tutaj). Po HUIU bedzie ten caly fun day, mogli by zrobic w koncu cos konkretnego np polski xbl a nie mydlą oczy (pipi)mi.

Odnośnik do komentarza
no ja, maly h4x

 

24870482qt3.gif

czemu rb tylko 6.8?

 

ja zaglosowalem na ty skale, hujo i szyfra... chociaz na turnieja nie jade...

 

ej raper sciagnij mi warna nie badz prosie...

 

//Edit: ZAPOMNIJ. Teraz musisz sie pilnowac, albo koniec z forum (nowe konta nie pomoga, bo zalicza od razu bana z miejsca). Mniej zalosnego (pipi) wartego spamu, wiecej sensownych postow i sie zobaczy. [Raptor]

 

pilnowac lol... zal.pl daj bana z miejsca...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...