Skocz do zawartości

Red Faction: Guerrilla


Salwador

Rekomendowane odpowiedzi

Tru, mam nadzieję, że w sobotę Diesel zagości już w czytniku. Podmiana za RE 5 bo nie siadło mi za bardzo.

 

Zaś co do RF to miałem obawy względnie mówiąc. Nie śledziłem newsów o tej części więc tym większe moje zdziwienie było, iż jest to gra tpp. Soundtrack będzie kapitalny, te parę utworów które sobie leci podczas siedzenia w menu to małe dzieło sztuki, filmowe aspiracje. Czekam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kiedyś też na pewno to kupię, na razie rozważam jeszcze kilka innych tytułów. Wracając do tematu - demko jest nie tyle rewelacyjne, co wręcz (jak dla mnie) szokujące. Ta fizyka rozwala (dosłownie i w przenośni). Szkoda tylko, że nie można było za bardzo urządzić rozróby bo przeciwnicy wylatywali zza węgla.

Odnośnik do komentarza

Red Faction: Guerrilla – playtest wersji PL

 

[...]Dzięki uprzejmości firmy CD Projekt udało mi sie dorwać w swe szatańskie rączki RED FACTION: GUERRILLA, na dodatek w spolszczonej wersji. W siedzibie firmy dostałem oddzielny pokoik, pada oraz kilka godzin na zapoznanie się z grą.[...]

 

źródło: konsolowisko.pl

Odnośnik do komentarza

Grałem przynajmniej cały wieczór w pełna wersję i nie zauważyłem spadku ani dropów - nie wiem, może ta wersja była bardziej już dopracowana niż demo? Oczywiście, dla purytanina gra czasem zgubi kilka klatek - no ale zupełnie nie wpływa na komfort grania.

 

P.S. jest małe sprostowanie pod artykułem w sprawie wersji językowej :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Ale "Far Cry 2" skonczylem, na raty i z przerwami bo mnie przytlaczal ogrom swiata aczkolwiek bawilem sie przednio jakby nie bylo. :) "Red Faction" to inna baja, normalnie krzyzowka kosmicznych klimatow, Gyrosow i GTA + mega rozwalka - dla mnie bardzo udany mix. ;]

Nie no mi tylko chodziło o podobny poziom euforii. Przez Ciebie zajrałem się tym FC2, ale z czasem gra była okropnie nudna. Co do Red Fekszyn no fajnie sie zapowiada, ale żeby to jakiś klasyk był to raczej niet. Jaram się destrukcją, ale irytuje mnie przesadny rag doll - typy lataja szmaty. No i krajobrazy srednie ( mars c'nie) i sporo jeżdzenia po nudnych obszarach. Ale pogramy zobaczym narazie nie jaram się by się nie zawieść.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Gra prezentuje się naprawdę fajnie.

Jestem po uwolnieniu dwóch regionów i mogę śmiało polecić tą grę miłośnikom free-roamingu i ogólnie pojętej destrukcji.

Ta gra dała mi to czego oczekiwałem (a nie dostałem) od Mercenaries 2.

Fizyka jest bardzo konkretna i zmienia całkowicie podejście do grania.

Dzięki potężnemu młotowi żadna przeszkoda nie stanowi problemu. Zamiast omijać różne murki, czy ściany po prostu przechodzimy przez nie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...