Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko odnosnie DLC. Jak to jest czy sa jakies glosowania jakie piosenki (na forum/stronie etc.) czy tworcy sami decyduja. Druga sprawa na plycie AC/DC sa 3 piosenki ktore mnie interesuja i nie za bardzo mam ochote kupowac cala plyte. Czy mozna ewentualnie zgrac te piosenki na twardy i pozniej sprzedac plytke czy potrzebna jest do uruchomienia dodatkowej zawartosci.

Ostatnia sprawa moze jest kilka osob chetnych w weekend pociupac w zespole (od razu mowie ze jestem lamus dopiero przechodze powoli na hard z mediuma a i to jeszcze z klopotami) - przy okazji zrobilo by sie pare achiv:D

1. Nie ma żadnych głosowań. Przynajmniej ja nie słyszałem o tym.

2. Jak kupisz płytkę, możesz zgrać wszystkie utwory na dysk, ale jeżeli chcesz ją potem odsprzedać to następny właściciel już nie będzie mógł ich zgrać.

 

Pytanie do posiadaczy - czy ION Drum Rocker działa na każdej konsoli czy jak kupię zestaw bębnów to jestem skazany na X360?

Nie jestem posiadaczem, ale jeżeli np. na Allegro sprzedawcy podają docelową platformę i nie wspominają o multikompatybilności, to ja bym im zaufał ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko odnosnie DLC. Jak to jest czy sa jakies glosowania jakie piosenki (na forum/stronie etc.) czy tworcy sami decyduja. Druga sprawa na plycie AC/DC sa 3 piosenki ktore mnie interesuja i nie za bardzo mam ochote kupowac cala plyte. Czy mozna ewentualnie zgrac te piosenki na twardy i pozniej sprzedac plytke czy potrzebna jest do uruchomienia dodatkowej zawartosci.

Ostatnia sprawa moze jest kilka osob chetnych w weekend pociupac w zespole (od razu mowie ze jestem lamus dopiero przechodze powoli na hard z mediuma a i to jeszcze z klopotami) - przy okazji zrobilo by sie pare achiv:D

 

Twórcy sami decydują.

 

Płytka AC/DC - są dwa sposoby, albo grasz z płyty, albo ściągasz piosenki na twardy dysk za pomocą jednorazowego kodu, który jest w pudełku. Tyle.

 

Musisz kupić całą płytę, ja kupiłem nówkę za 153 zł, ściągnąłem piosenki na dysk, a sprzedałem ostatnio za 93zł, i wyszło mi 18 piosenek DLC za 60 zł ;)

 

Odnośnik do komentarza

Sojer, jak wpadniesz na moją wypowiedź to wiedz że bardzo Cię proszę ;)

Póki co wiem że gitary/drumy z X360 gier nie działają na PS3 ale jako że bębny od IONa to produkt 3rd party w stosunku do tych gier, mogli pomyśleć o kompatybilności.

EDIT

Mój zapał ostudził tekst na aukcji:

"Wkrótce dostępna także wersja na PLAY STATION 3!"

Więc kompatybilności na bank nie ma, a szkoda :)

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Kurcze! Szczerze, to sam jestem ciekaw... Niestety nie mam jak sprawdzic, bo Rock Banda na PS3 juz sprzedalem, choc w sumie konsola juz w menu glownym powinna widziec sprzet - zaraz odpale i lookne, ale szczerze watpie.

 

ION posiada specjalny modul X360, ktory (moim zdaniem) wystarczy podmienic na ten z PS3... - pytanie tylko, gdzie i za ile sam modul mozna lyknac, szukalem ale poki co nie znalazlem go w sprzedazy osobnej, a tylko i wylacznie w zestawie z perka.

 

pozdro

 

edit: sprawdzalem, na PS3 pojawia sie komunikat, ze zostalo podlaczone nieznane urzadzenie, dioda na ION-ie mignie 2 razy i nic sie nie dzieje... kapa.

Edytowane przez Sojer
Odnośnik do komentarza
ION posiada specjalny modul X360, ktory (moim zdaniem) wystarczy podmienic na ten z PS3... - pytanie tylko, gdzie i za ile sam modul mozna lyknac, szukalem ale poki co nie znalazlem go w sprzedazy osobnej, a tylko i wylacznie w zestawie z perka.

 

pozdro

 

Sam szukałem modułu przez długi czas, aby złożyć sobie swój zestaw. Niestety, nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza

A mi brakuje listy ulubionych piosenek, w ktorych chcialbym przebierac. Wkurza mnie to ze chce zagrac piosenke to musze przebierac w ok. 150 utworach ;x

Mam nadzieje ze w rok bendzie 3 to zrobia o ile wyjdzie w ogole ;d Z tego co pamietam to harmonix narazie woli dodawac dlc niz robic kolejna czesc. Pamietam ze jeszcze ma byc jakies peryferie dolaczane do perki ( jeden z newsow z nowych pe ). Hum.

 

Tak czy siak perka ION'a napewno zakupie z najnowsza odslona wlasnie rok benda 3. Chyba ze zrobia ION 2 badz standardowa perka od rb3 bedzie na takim samym poziomie co ION XD

Odnośnik do komentarza

Nie znajdziesz nigdzie AC/DC Live Track Pack poza Allegro

 

Jest to zbiór 18 piosenek LIVE z koncertu AC/DC, możesz je albo ściągnąć z Marketplace, po wklepaniu jednorazowego kodu z tyłu instrukcji albo grać z płyty.

 

Ja sobie zgrałem piosenki na dysk i sprzedałem płytę za 90 zł, a samą grę kupiłem za 153zł.

 

ELC - Bój się Boga, s1ntex*. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...