Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Rock_Band_2.aspx

Ledwo co pierwsze Rock Band ukazało sie w Europie (lub w naszym przypadku - nie ukazało się), a już Harmonix zapowiada na wrzesień bieżącego roku kontynuację tej gry muzycznej. Ale wpierw tylko na Xboksa 360 - inne platformy dostaną Rock Band 2 trochę później.

 

Fajnie sprawa przedstawiać się ma z piosenkami, bo prócz masy nowych, które niewątpliwie dojdą, będzie można zagrać i w te pociągnięte niegdyś pod pierwszą odsłonę Rock Band. Ale też odwrotnie - właściciele PS3 w oczekiwaniu na premierę muzycznej kontynuacji w wersji na ich sprzęt zapuszczą muzę z Rock Band 2 w "jedynce".

 

Sprzęt "muzyczny" z poprzedniej odsłony ma oczywiście działać i tutaj, ale w pudełku z grą znajdziemy odświeżone, bardziej realistyczne oraz przede wszystkim - wytrzymalsze akcesoria. Za namową fanów rozbudowie ulegnie opcja rozgrywki online.

 

"Rock Band 2 to efekt wszystkich tych lekcji, których nauczyliśmy się podczas tworzenia gry na wiele instrumentów - stosujemy się do nich, równocześnie dodając kilka niesamowitych nowych sposobów byście mogli przeżywać swoja muzyczną bibliotekę, coś czego nie było wcześniej w żadnej grze wideo," - powiedział Dan Teasdale z Harmonix

 

Jeszcze raz przypomnimy - Rock Band 2 na Xboksa 360 już we wrześniu (przynajmniej w Stanach Zjednoczonych), edycje na PS3 oraz Wii w późniejszym terminie, ale jeszcze w tym roku.

 

Czyli RB2 jeszcze przed GH:World Tour? Będzie się działo :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMO kretynizm dokladnie taki sam jak w przypadku z Guitar Hero... zamiast po prostu dodawac nowe songi oni na sile probuja napchac sobie kieszenie... ale taki jest biznes i to sie rozumie. Szkoda tylko, ze nie przyjeli 2 letniego odstepu czasu pomiedzy poszczegolnymi edycjami.

Odnośnik do komentarza

A co za nowe instrumenty powinny sie pojawic w RB 2 ? Flet czy moze saksofon ? W koncu nazwa gry do czegos zobowiazuje . A dla mnie wiadomosc ze dadza zupdateowane instrumenty jest naprawde dobra wiadomoscia . Nie mialem stycznosci jeszcze z GH ani z RB , ale graficznie bardziej podchodzi mi RB , niech jeszcze dadza lepsze nowsza perke niz w nadchodzacym GH to bede wiedzial w co uderzac ; )

Odnośnik do komentarza
A co za nowe instrumenty powinny sie pojawic w RB 2 ? Flet czy moze saksofon ? W koncu nazwa gry do czegos zobowiazuje . A dla mnie wiadomosc ze dadza zupdateowane instrumenty jest naprawde dobra wiadomoscia . Nie mialem stycznosci jeszcze z GH ani z RB , ale graficznie bardziej podchodzi mi RB , niech jeszcze dadza lepsze nowsza perke niz w nadchodzacym GH to bede wiedzial w co uderzac ; )

grafika w tej grze, to najmniej istotna sprawa

Odnośnik do komentarza
A co za nowe instrumenty powinny sie pojawic w RB 2 ? Flet czy moze saksofon ? W koncu nazwa gry do czegos zobowiazuje . A dla mnie wiadomosc ze dadza zupdateowane instrumenty jest naprawde dobra wiadomoscia . Nie mialem stycznosci jeszcze z GH ani z RB , ale graficznie bardziej podchodzi mi RB , niech jeszcze dadza lepsze nowsza perke niz w nadchodzacym GH to bede wiedzial w co uderzac ; )

grafika w tej grze, to najmniej istotna sprawa

Wiedzialem ze ktos sie tego przyczepi ; ) A jednak jezeli mamy do wyboru 2 takie same gry , a jedna posiada bardziej przejrzysta i ladniejsza grafike to ktora gre wybieramy ?

Odnośnik do komentarza
A co za nowe instrumenty powinny sie pojawic w RB 2 ? Flet czy moze saksofon ? W koncu nazwa gry do czegos zobowiazuje . A dla mnie wiadomosc ze dadza zupdateowane instrumenty jest naprawde dobra wiadomoscia . Nie mialem stycznosci jeszcze z GH ani z RB , ale graficznie bardziej podchodzi mi RB , niech jeszcze dadza lepsze nowsza perke niz w nadchodzacym GH to bede wiedzial w co uderzac ; )

grafika w tej grze, to najmniej istotna sprawa

Wiedzialem ze ktos sie tego przyczepi ; ) A jednak jezeli mamy do wyboru 2 takie same gry , a jedna posiada bardziej przejrzysta i ladniejsza grafike to ktora gre wybieramy ?

problem polega na tym, ze te gry nie sa takie same. A swoja decyzje o zakupie motywowac czyms innym... np. iloscia instrumentow dostepnych, playlista, DLC itd...

 

ale ok ty zwrociles uwage na grafe... masz do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Wiedzialem ze ktos sie tego przyczepi ; ) A jednak jezeli mamy do wyboru 2 takie same gry , a jedna posiada bardziej przejrzysta i ladniejsza grafike to ktora gre wybieramy ?

Ta, w ktorej lista piosenek bardziej nam odpowiada? :P

Mam nadzieje, ze ta perkusja co dadza, bedzie cichsza od obecnej.

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza
A co za nowe instrumenty powinny sie pojawic w RB 2 ? Flet czy moze saksofon ? W koncu nazwa gry do czegos zobowiazuje . A dla mnie wiadomosc ze dadza zupdateowane instrumenty jest naprawde dobra wiadomoscia . Nie mialem stycznosci jeszcze z GH ani z RB , ale graficznie bardziej podchodzi mi RB , niech jeszcze dadza lepsze nowsza perke niz w nadchodzacym GH to bede wiedzial w co uderzac ; )

grafika w tej grze, to najmniej istotna sprawa

Wiedzialem ze ktos sie tego przyczepi ; ) A jednak jezeli mamy do wyboru 2 takie same gry , a jedna posiada bardziej przejrzysta i ladniejsza grafike to ktora gre wybieramy ?

problem polega na tym, ze te gry nie sa takie same. A swoja decyzje o zakupie motywowac czyms innym... np. iloscia instrumentow dostepnych, playlista, DLC itd...

 

ale ok ty zwrociles uwage na grafe... masz do tego prawo.

 

Ok wybor jest indywidualny jednak spojrzmy na to : GH:WT bedzie posiadac nowa gitare,perke i mic . RB2 bedzie posiadal ulepszona perke,ulepszona gitare i mic. Moim priorytetem jest wpierw perka potem gitara . Jezeli w obydwu grach beda one na podobnym poziomie to nastepnym czynnikiem przy ktorym bym wybieral gre to bylaby muzyka . Jednak juz w GH i RB patrzac na trackliste wiele tytulow nie znam a nie bede sciagal piosenek i patrzyl ktore mi sie podobaja by wybrac dany tytul dla mnie . Mozliwosc sciagania nowych piosenek tez jest wazna . Jezeli obie gry posiadaja to wiec czyni to ze gry sa bardzo do siebie podobne . Jedynie co je rozni to grafika . Wiec wybieram gre , ktora ma ladniejsza grafike ; ) ( w sumie bardziej zalezy mi na przejrzystosci a imo RB lepiej to wychodzi )

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
Fajnie sprawa przedstawiać się ma z piosenkami, bo prócz masy nowych, które niewątpliwie dojdą, będzie można zagrać i w te pociągnięte niegdyś pod pierwszą odsłonę Rock Band. Ale też odwrotnie - właściciele PS3 w oczekiwaniu na premierę muzycznej kontynuacji w wersji na ich sprzęt zapuszczą muzę z Rock Band 2 w "jedynce".

 

Perke moga co najwyzej poprawic, bo skoro na PS3 beda grac kawalki z RB2 na starej perkusji, to watpie, ze w RB2 te same kawalki beda przystosowane do nowego modelu.

 

 

Wiec pewnie zostana te cztery bebny. IMO lepiej bedzie w GH:WT, gdzie beda talerze.

 

Odnośnik do komentarza

A tutaj oryginał z kotaku, ktory

zawiera troche wiecej informacji. No faktycznie rewolucji nie ma. Raczej "usprawnienia". Z ciekawszych:

 

The new guitar will have a sturdier strum bar, quieter buttons and be wireless. The new drum kit will include a metal reinforced pedal, quieter pads, velocity sensors and... be wireless.

 

New Mini-Campaigns

Custom Set Lists

Online World Tour

Drum Trainer

 

EDIT: a w miedzyczasie oficjalna lista piosenek się pojawiła na xboxsite

 

Sporo znanych zespołów, choc akurat tytuły piosenek nic mi nie mówia (poza paroma wyjątkami). Mam nadzieje że są po prostu znane ze słyszenia :)

Edytowane przez skypawel
Odnośnik do komentarza

A ja się modle o jedno: cheat na hyperspeed xD

 

Ogółem, pomysł z rock band 1.5 mi sie podoba, zwłaszcza dla europejczyków dobre, wszystkie piosenki z 1. usprawnione instrumenty, gorzej jak ktoś kupił jedynke niedawno za gruba kasę.

 

btw. przed premierą RB sie wypowiadali ze nie bedą wydawac RB2 dłuugo po premierze RB - lol

Odnośnik do komentarza
Ogółem, pomysł z rock band 1.5 mi sie podoba, zwłaszcza dla europejczyków dobre, wszystkie piosenki z 1. usprawnione instrumenty, gorzej jak ktoś kupił jedynke niedawno za gruba kasę.

nie zaluje bo juz gram :P Zastawiaja mnie te "wszystkie piosenki z 1".. DLC z RB1 to pewniak, ale cos mi sie nie wydaje zeby ot tak z dobroci serca dali standardowe piosenki za free ludziom ktorzy nie kupili RB1...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...