Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


JAACA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Duzo juz jest teamow polski ktorzy graja, i to jest najlepsze.Jak juz wyzej wspominaliscie sa kolesie ktorzy leca za fragami.

Ja tam wole kampic przy skrzyni przynajmniej mam wiecej kilow niz Ci ktorzy lataja w kolko.Ja na easy konczylem ,a teraz na hardzie wraz ze szukaniem skrzynek.

 

Szkoda tylko ze x'a wyslalem do naprawy.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak na x360, gram na ps3, na friend liście mam sto osób które grają/grały w bbc, gdyby nie ograniczenie do 100 typa moja friend lista byłaby duużo większa, dochodzi do tego że muszę usówać osoby które rzadko grają co by na ich miejsce "wskoczyli" nowi którzy grają częściej :/ także nie ma problemu żeby codziennie/nocnie grać w ekipie pl, zawsze o każdej porze dnia i nocy ;) znajdzie się ktoś od nas, dodam jeszcze że poziom gry czołówki jest cholernie wysoki

 

mam nadzieje że w końcu po chyba już pół roku wyśle do naprawy mojego x360 i pogram z wami, tym bardziej że pad od ps3 jest beznadziejny, gram już z pół roku na nim ale ciągle tęsknie ;) do tego z x360

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam!

 

Gamertag: pitcop. Napiszę tak... Za jakieś 1-2 tygodnie zostanę Tatą, więc nie wiem na ile czas pozwoli mi na giercowanie po sieci... Do tego jeszcze praca i codziennie obowiązki, ehh ;) Bardzo bym chciał mieć na to wszystko więcej czasu... Co do mojej listy znajomych. Mam na niej aż jednego kumpla, z którym od czasu do czasu pogram po sieci, więc zapraszam. Sam też nie omieszkam dodać kilku chopa.

Wymagania: wyższe wykształcenie, znajomość 3 języków min., wiek powyżej 25 lat - ŻARTOWAŁEM!!!!! :D

 

Pozdrawiam!

 

P.S.

Jak co to mój numer gg: 3238424

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...