Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company


Rekomendowane odpowiedzi

Temat poswiecony problemom z aczivami w bf bc

 

Moje rady dot. poszczegolnych aczivów

 

Achievement:

Manic Lumberjack

Knock down a small forest

15 GS

 

W misji Air Force One,od momentu kiedy mozemy juz strzelac,bierzemy sie za drzewa,mi acziv wpadl w około 15 sekund :)

 

Achievement:

One In a Million

Hit hostile helicopter with laser designator

20 GS

 

W ostaniej misji na platformie wokol ktorej lata wrogi helikopter,namierzamy go designatorem i rozwalamy,przynajmniej ja tak zrobilem i zajelo mi to tylko 2 proby.

 

btw ma ktos juz zaliczonego acziva Forest Ranger(100 drzew online)?

Ja jak narazie rozwalilem 700+ drzew :>

 

btw 2 :D

Jesli jest ktos chetny na acziv With My Devil Dogs to dodawac do listy przyjaciol.

Edytowane przez toxicELF
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka sprawa.Teraz dopiero zauważyłem ją ,a mianowicie nie dostaje achivementów za przechodzenie misji.Już jestem na 1/2 gry ,a żadnego nie dostałem.Za inne rzeczy dostałem ,a za misje nie.

Co zrobic? :(

 

EDIT gram na poziomie normal. Już wszystko jest okay.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Polecam przechodzić tą grę za pierwszym razem na poziomie HARD, tym bardziej że nie jest to trudne, gdyż po każdym zgonie nie ma na planszy przeciwników, których zabiliśmy przed naszą śmiercią. Potem można ewentualnie przechodzic gierkę na NORMAL aby zebrać wszystkie skrzynki ze złotem i collectables.

 

Trochę przesadzili z achievami - są za łatwe i za szybko wpadają. A achievement za 50-krotne użycie na sobie "zastrzyku staminy" to przegięcie. Moim zdaniem osiągnięcia powinny byc raczej trochę trudniejsze, wprawdzie nazwa zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Trochę przesadzili z achievami - są za łatwe i za szybko wpadają. A achievement za 50-krotne użycie na sobie "zastrzyku staminy" to przegięcie. Moim zdaniem osiągnięcia powinny byc raczej trochę trudniejsze, wprawdzie nazwa zobowiązuje.

Osiągnięcia są rzeczywiście dość łatwe do zdobycia, łącznie z tymi online. Ja również polecam grać od razu na hardzie, ciężko nie jest, a i satysfakcja chyba trochę większa ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
O co chodzi w dosłownym tłumaczeniu tego Osiągnięcia ??

 

There is no I in Squad

(Online) Have 20 Squad members spawn on you without dying in a single round.

15 Punktów

 

Chyba trudno tego dokonać :huh:

 

Po prostu muszą się na Tobie zrespawnować 20 razy członkowie Twojej drużyny a Ty nie możesz w tym czasie zginąć. Dosyć trudne do wykonania, ja jeszcze nie mam tego achieva.

Odnośnik do komentarza

Robię to pod koniec Ghost Town, jeśli o to chodzi. I jakoś achiv nie wpada ;]

 

No ja (pipi) znowu przeszedłem misje bez zgonu i tu zonk, achieva znowu nie ma. Zaczynam mieć tego dość. Czy jak biorę restart entire mission i wtedy przechodzę bez zginięcia to nie zalicza?

Edytowane przez Masher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...