Skocz do zawartości

Buzz Quiz TV


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj próbowaliśmy pograć on-line, ale chyba jeszcze niewielu ludzi ma Buzza w polskiej wersji i nikt przez długą chwilę nie zalogował się do pokoiku :(

Dobrze byłoby żeby każdy posiadacz tej gry z naszego forum zapraszał friends'ów do zabawy.

 

Zawsze możecie do mnie napisać, jeżeli będę Online. Z nudów zagram z chęcią, bo do wypłaty (czyt. nowych gier) jeszcze dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ja już jestem po kilku multiplayerowych sesyjkach i w kilka osób gra się naprawdę świetnie, ale mam mimo wszystko trochę zastrzeżeń:

 

- tryb single to nuda straszna... Cały czas odpowiadanie w samotności na pytania na tych samych zasadach... Na pewno gdybym nie miał z kim grać w tego Buzza, nie kupowałbym tej gry

- w multi cały czas jest taka sama kolejność rund, a przydałaby się możliwość zamiany bądź grania na jednych zasadach tak jak to pisał gnysek

- w online zasady też są trochę okrojone, choć na pewno można sobie przyjemnie pograć

 

Podsumowując więc, najlepiej gra się w gronie znajomych przed jednym TV, ale granie ciągle na tych samych zasadach (jedyne co można zmienić, to kategorie pytań) może się z czasem znudzić. Naprawdę dziwi mnie, że nie postarano się o więcej możliwości konfiguracyjnych - choć teraz na pewno twórcy będą mieli co poprawiać w kolejnych częściach :P .

 

P.S.: Faktycznie ciężko znaleźć kogoś do gry po Sieci, a to dlatego że można zagrać tylko z Polakami...

Odnośnik do komentarza
Czy możecie coś więcej powiedzieć o pytaniach, które można ściągnąć od innych użytkownik buzz? Czy jest wiele kategorii pytań, czy można łatwo sprawdzić czy dana osoba uploadująca pytania to partacz(komentarze) itd?

Nie ma żadnych kategorii, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia osoby wybierającej pytanie. Przeglądając pytania innych użytkowników widziałem masę różnorodnych zestawów z wielu dziedzin - przysłowia, sport, muzyka, a nawet znalazłem pytania dotyczące serii MGS :) . Na dobrą sprawę wszystko zależy tutaj od użytkowników, ale różnorodność jest duża i na pewno można znaleźć coś dla siebie.

 

Nie wiem tego na pewno, ale chyba każdy zestaw jest ograniczony do bodajże ośmiu pytań - jest to z pewnością ograniczenie twórców, którzy chcieli uniknąć niekończących się quizów od graczy, które przecież byłyby dużą konkurencją dla płatnych dodatków z PS Store :P .

 

Wyszukiwanie można rozpocząć od najbardziej popularnych, najlepiej ocenianych, czy ostatnio dodanych quizów (piszę z pamięci, więc może nie do końca są takie kategorie, ale wiadomo o co chodzi). Przy każdym zestawie pokazana jest liczba ściągnięć i średnia ocen (w skali czterogwiazdkowej). No właśnie, po rozegraniu takiego jednego quizu każdy z graczy go ocenia, dając mu maksymalnie cztery gwiazdki - potem wszystkie oceny dodają się do bazy i tak jest wyliczana średnia.

 

Na pewno quizy użytkowników to miły dodatek, ale z racji tego że są tak krótkie, na dłuższą metę raczej się nie sprawdzają. No i niestety nie można ściągnąć takiego quizu na dysk HDD :( ...

 

_________

 

 

A z innej beczki - są już Trofea do gry!

 

Patch z Trofeami do Buzz! Quiz TV już dostępny

http://www.onlygames.pl/news-patch_z_trofe...tępny-1531.html

Odnośnik do komentarza

Jest też w pytaniach MyBuzz opcja "Zagraj od razu" (nie pamiętam dokładnej nazwy), na singlu działa to tak, że są 4 rundy, a przed każdą wybiera się jeden z 4 losowo wybranych quizów - trochę to wydłuża zabawę. Prawdopodobnie w trybie wieloosobowym jest tak samo, ale jeszcze nie sprawdzałem tej opcji z ludźmi (dzisiaj z ciekawości wszedłem).

Odnośnik do komentarza
Moglby ktos wyjasnic jak to dziala z pytaniami od graczy, czy to sie jakos sciaga na HDD ? :)

Czy mozna grac Online w wiecej niz jedna osobe z jednej konsoli ?

Nie, pytania innych graczy dostępne są w specjalnym trybie - MyBuzz. Można zagrać pojedynczy quiz (każdy ma 8 pytań), wybierając go spośród najpopularniejszych, najnowszych, lub przeszukując kategorie, lub zagrać "od razu" - w tym trybie są 4 rundy, przed każdą wybiera się spośród 4 losowo wybranych propozycji quiz na daną rundę. Można również ułożyć playlistę, ale tej funkcji jeszcze nie testowałem - prawdopodobnie układa się ją na stronie internetowej będąc zalogowanym na swoje konto PSN, a później wybiera się w grze jedną ze stworzonych playlist.

 

Można grać więcej niż w jedną osobę, tyle, że nie jako oddzielni gracze - jedna konsola = jeden gracz. Po prostu można wybierać odpowiedzi wieloma buzzerami (dwoma na pewno, czy trzema i czterema - nie sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dostępny jest już kolejny pakiet pytań dotyczących gry Harvest Moon! Tym razem doszły części 3,4 i 5.

 

Aby zagrać na PlayStation 3 w pytania w grze Buzz należy wybrać Pytania MyBuzz > Style życia> Gry Video, lub dodać mnie do znajomych i zagrać w Quizy znajomych.

Aby zagrać na PC należy wejść tutaj

Nowe pytania można zgłaszać w odpowiednim temacie na mojej stronie (pierwszy link w mojej sygnaturce).

 

Pytania zostały przygotowane przez użytkowników HMT.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

update do pobrania, 213mb

dopiero badam ale sa

4nowe postaci

wykorzystuje kamerke

i chyba cos z ustawieniami gry

edit:

nowe komentarze wyglasza nie gasowski tylko jakis anonimowy lektor

do tego albo podczas tej gry fartownie trafialem na nieznane jeszcze pytania, albo dodali troche nowych

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Jak wejdziesz w menu w INFO (zielony guzik), to pisze co dodano w Update - ale wszystko wymieniłeś. Szkoda, że nadal nie dodali wyboru kolejności lub jednego na całą grę trybu (np. na bogato, obrazki, bitwa na torty, podaj bombę itd.).

A wiesz może, jak działają te zdjęcia ?

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

w paru momentach (np na poczatku) Buzz mowi zeby sie usmiechnac i ma sie czas zeby zrobic glupia mine

dodatkowo np podczas wybuchu bomby lub kradziezy punktow zdjecia robione sa z zaskoczenia

pozniej zdjecia mozesz obejrzec lub usunac

ogolnie bardzo malo ciekawe, choc z jakiejs rozgrywki przy wiekszej ilosci piwa moga wyjsc smieszne fotki

 

przy rozgrywce online chyba zdjec nie robi, a wlasnie wtedy haslo "pokaz swoja buzzke" mialoby sens (co ciekawe to haslo pojawilo sie juz w pierwszej reklamie gry)

 

na polygamii zostaly wypisane wszystkie zmiany, ale nie ma zadnej wzmianki o nowych pytaniach, wiec nie wiem jak to z tym jest...

Odnośnik do komentarza

 

Hmm, to zdjecia są tylko na Multi, czy to u mnie rano coś nie zadziałało? (spieszyłem się do pracy, więc zagrałem krótką rundkę dla "seksownego pojedynczego gracza" :P)

chyba tylko multi (nie przez net), na jednego to imo bez sensu

 

ogolnie bardzo malo ciekawe, choc z jakiejs rozgrywki przy wiekszej ilosci piwa moga wyjsc smieszne fotki

 

swiete slowa

rock band plus pare piw

potem buzz plus piwo i bylo wesolo, ale najwieksze jaja byly jak gralismy w pytania mybuzz

najpierw zdjecie przed rozgrywka - wszyscy inteligentne miny

potem zdjecie zwyciezcy - jeden koles mowi: "to ja sie ide odlac", po czym w ostatniej chwili pada na kolana by kamerka uwiecznila jego twarz, drugi wskakuje mu na barana, a ja chcac stopa wszystko zaslonic kopie go w twarz

 

naprawde buzz "popijaku" zyskal pare punktow

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jak wyszedl darmowy dodatek dodajacy 4 nowe postaci, stroje i inny glos buzza to ludzie psioczyli, ze nie fajnie, bo klimat burzy i nie moglem ich zrozumiec

 

ale zakupilem "gry wideo" i szok: lektor czytajacy pytania ma inny glos, ale nie chodzi o to, ze jest inny. po prostu brzmi jakby gadal przez nos i bardziej pasuje do tego nerda w okularkach niz do lektora. do tego mimo, ze zagralem tylko pare razy to wylapalem trzy bledy

soul caliber (niby nic, ale jednak)

black i podobne to gry wyscigowe

raz lektor czytal tresc pytania, a zupelnie inne sie wyswietlilo

 

powiem szczerze, ze niby (pipi)y, ale psuje to obraz gry i zniecheca do dalszego inwestowania w pytania

 

ps. wie ktos dlaczego nie mozna kupic pytan dotyczacych gwiazd rocka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...