Skocz do zawartości

Buzz Quiz TV


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buzz jest fajny, ale parę gaf strzelono. Ale po kolei:

 

Po pierwsze Buzza gra Gąsowski - mają żarty na tym samym głupim poziomie, więc pasują :P

Pytania czyta lektor który podkłada głos w zapowiedziach na TVN.

 

Co do gaf: grając ze znajomymi, kolejność rund jest zawsze ta sama: Normalne punkty, kto pierwszy ten lepszy (każdy kolejny gracz dostaje 1/2 punktów tego który zgadł wcześniej), przekazywanie bomby, pierwsza dobra odpowiedź = rzut ciastem, podawanie stawki przed pytaniem i na koniec finał - podesty które zjeżdzają z upływającym czasem i za złe odpowiedzi.

Grając samemu jest tylko jedna opcja: im szybciej tym więcej punktów.

 

Tryby te są fajne, ale szkoda, że nie można wybierać sobie ich kolejności lub ustawić jeden na cały czas rozgrywki - bo przez to gra szybko się nudzi.

 

Co do wykonania pytań - jeżeli faktycznie jest ich 5000 (na razie zadne mi sie nie powtórzyło), to wielki podziw - wszystkie czyta lektor !!!

 

Gra nudna na dłuższe posiedzenia.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
Wiecie może gdzie można tego Buzza kupić taniej niż za 229zł?

 

 

Nie mam pojecia,watpie czy dostaniesz taniej:)

 

PS.Wiecie moze czy jest i ile sobie krzyczY Empik i MM?

 

 

Smaczek z oficjalnej strony gry: "To pakiety quizowe, które można pobrać z Internetu i tym samym rozszerzyć grę ponad zawartość dysku CD" 8)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Różnie. W rundzie przedostatniej zazwyczaj są zdjęcia, ale czasem są też kawałki filmów czy muzyki.

W jednej rundzie jest chyba z 8 pytań.

 

Na single playerze jedna gra to jakieś 5 minut, a że ciągle te same zasady to nudy.

W multi jedna gra to już tak z 15 minut, ale ta sama kolejność rund też nudzi.

Brakuje opcji wybrania kolejności, lub jednego typu rund przez całą grę, lub stworzenia kolejności np. 100 rund :P Gdyby to dodali, to żywotność zwiększyła by się tak o 100%.

 

Singstar bardziej mnie wciągnął :P

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś jeszcze doprecyzować - jaki procent ma takie multimedialne dodatki i czy we wszystkich kategoriach, jaka jest forma prezentacji, długość - interesuje mnie to o tyle, że jeśli to ma być głównie goły tekst to to raczej jest mało interesujące - podobne zabawy można w wersji papierowej odbywać :-)

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja kupiłem w gdańsku w saturnie, pierwszego dnia po premierze. W takich sklepach jak Media, Saturn czy Empik na pewno jest polska wersja. Jeżeli opisy na pudełku są po polsku i jest nalepka o imporcie przez Sony (której nie usuną do końca najlepsze rozpuszczalniki, hehe) to na pewno wybrałeś dobrze.

 

Jakby ktoś się znudził i chciał pograć czasem przez sieć, to wieczorami proszę o wiadomość na PSN ID: gnysek :) Można zawsze dla rozrywki pograć we dwoje i więcej, jeżeli nie macie z kim pograć w domu. Niech się gra nie kurzy za bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem tego Buzza... i przyznam, że na małe imprezki gra rządzi :D Znany lektor czytał pytania co nadaje realności uczestniczenia w teleturnieju, pytań jest od groma (co prawda neiktóre pytania są z kosmosu, ale większość daję radę). Oprócz tego jest zorganizowana cała społeczność online - gdzie mozna zamieszczac własne quizy i oceniać innych. Bezprzewodowe ''buzzery'' zdają egzamin bezbłędnie - koniec z plątainą kabli jak było przy edycji PS2. A właśnie - buzzery 'kablowe'' z poprzedniej generacji bez problemu pasują więc nie problem zrobic już teleturniej na 8 graczy :D zabawa jest wtedy przednia :D polecam!

Odnośnik do komentarza

Według słów wypowiedzianych przez developerów podczas wczorajszej prezentacji gry na Gamespocie, wraz z dodatkiem mają dojść trofea. Dodatek zapewne będzie płatny, więc mam nadzieję, że chodziło im o równoczesne wypuszczenie DLC i łatki, która doda trofea, bo w przeciwnym wypadku mamy śmiech na sali.

 

Przy okazji wygadali się o pucharkach na PSP, ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...