Skocz do zawartości

Buzz Quiz TV


rozz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Zapraszam na relacje w wczorajszego finału polskich eliminacji do Mistrzostw Buzz!, które odbędą się 28 sierpnia w Hiszpanii. Eliminacje miały miejsce w warszawskiej Arkadii, brało udział 16 zawodników. Tutaj znajdziecie krótki tekst, z kolei w tym miejscu jest galeria (powiększajcie foty :P). :)

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam zamiar zakupić BUZZA, by rodzinnie pograć sobie co jakiś czas w domu z rodzicami i bratem. Czy opłaca się tak zakup? Czy ytania nie powtarzają się co jakiś czas i nie sprawią problemu moim rodzicom (nie oglądają nowych filmów, nie grają w gry, z muzyką też u nich trochę kiepsko)? Rozumiem, że są też quizy ze znajomości o świecie, polityki i innych? :)

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza

Pytania powtarzają się po bardzo wielu grach. Baza 5000 tysięcy pytań starcza na naprawdę długo. Mam wersję UK. Owszem muzyki , filmów jest dość sporo, niemniej jest też polityka, geografia, duuużo sportu, nauka i technika. Ja w Buzza teraz gram już tylko na imprezach i dobrą rekomendacją niech będzie fakt, że jak ostatnio siedliśmy z kolegami to przez pierwsze trzy godziny nikomu nie chciało się nawet wódki polać :).

Odnośnik do komentarza
Ja w Buzza teraz gram już tylko na imprezach i dobrą rekomendacją niech będzie fakt, że jak ostatnio siedliśmy z kolegami to przez pierwsze trzy godziny nikomu nie chciało się nawet wódki polać :).

 

Potwierdzam. Genialna gra rodzinna. Zagrasz w Buzza ze swoją babcią jak i dzieckiem, taka jest rozpiętość pytań. 5000 pytań wystarczy na wiele sesji. Mi się jeszcze żadne nie powtórzyło.

 

Na imprezach też rewelacja. Raz graliśmy około 3h, kończąc o 2giej w nocy, jedna z par stwierdziła, że kupuje PS3 właśnie dla tej gry :) Kupa śmiechu gwarantowana. Jak chcesz poważniej pograć, zawsze znajdziesz kogoś by zagrać Sofa vs Sofa z kims online.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

mam taki maly problem...

grajac przez internet sofa vs sofa po pojedynkach chce zawsze sobie obejrzec swoje statystyki ile mialem w danym dniu tygodniu wygranych badz przegranych, ale nie moge nic sprawdzic poniewaz nic sie nie robi... wyswietla sie komunikat " wyniki nie zostały wyslane" i przez to nie moge rowniez zdobyc trofeum poniewaz nie nalicz mi wygranych... zna ktos moze przyczyne badz wie kiedy sa wysylane wyniki ? z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś z Was może czy jest cień szansy, żeby naprawić ten dzyndzel/odbiornik na USB do buzzerów ? Musiał mi paść bo nie rozpoznaje mi buzzerów :/ Nie wiem czy kupować nową wersję z buzzerami czy bez a tego naprawić ? Jak wepne odbiornik do USB to po naciśnięciu i przytrzymaniu tego przycisku na nim z boku zapala się na nim na chwilę niebieska dioda, gaśnie po paru sekundach tyle, buzz-erów dalej nie wykrywa :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...