Skocz do zawartości

Lips


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może jak Lips się dobrze będzie sprzedawać to może zajmą się regionalnymi wersjami tak jak to jest w singstar (chyba są z 4 polskie wersje). Trochę się zawiodłem tym wrzucaniem piosenek liczyłem że chociaż będzie tekst. Jędrek jak w piątek przyjdzie Ci preorder to nie zapomnij go wziąć na PGA :)

 

Ps. Może przez XBL będą piosenki do ściągnięcia.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Pewnie na PGA beda stand'y z Lips.

 

Jesli chodzi o tekst to ja od poczatku wiedzialem, ze czegos takiego nie da sie zrobic. Edycja regionalna mocno podniosla by sprzedaz.

Ale mimo wszystko jesli bedzie dobry support nowych piosenek przez Live (za dobra cene). Bedzie bardzo dobrze.

 

Track list jest swietny - dla kazdego cos milego, rozne gatunki muzyki. Na swieta na prezent - jak znalazl.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To się wykorzystuje w dalszej fazie imprezy gdzie już nie potrzebne Ci są słowa ;) A tak na serio to faktycznie bzdura jeszcze bez 5cio lini dawało by rade bo by było jak zwykłe karaoke

 

@Jędrek

"Dostępność: Wysyłka po premierze"

"Premiera tego produktu zapowiedziana jest na Listopad 2008. Jak tylko będziemy znali dokładną datę premiery podamy ją do wiadomości w tym miejscu."

Pewnie będą mieli tylko jest kwestia kiedy premiera i dlaczego przenieśli ją z 21 listopada.

 

Odnośnik do komentarza
Pewnie na PGA beda stand'y z Lips.

 

Jesli chodzi o tekst to ja od poczatku wiedzialem, ze czegos takiego nie da sie zrobic. Edycja regionalna mocno podniosla by sprzedaz.

Ale mimo wszystko jesli bedzie dobry support nowych piosenek przez Live (za dobra cene). Bedzie bardzo dobrze.

 

Track list jest swietny - dla kazdego cos milego, rozne gatunki muzyki. Na swieta na prezent - jak znalazl.

 

Premiera była, kilka dni temu, a na MPlace już są do pobrania nowe kawałki. Około 200 MS points za kawałek, bzdura jak nie wiem co z tym DLC zaraz po premierze, jakby ich nie mogli wrzucić do pełnej wersji.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Jeśli samemu jest już dobrze to aż strach pomyśleć co się będzie działo na zakrapianej imprezie.. ^^

 

Szkoda tylko, że kiedy wchodzę do pola z muzyką do ściągnięcia z sieci bezpośrednio w samym Lips to nie pojawiają mi się tam żadne piosenki z marketplace. Ale chyba nie ma problemów ze ściągnięciem którejś bezpośrednio z poziomu interfejsu głównego? Próbował już ktoś? Violet Hill korci..

Odnośnik do komentarza

Ja przynajmniej tak. Na stronie Ultimy jest napisane, że jest to wersja angielska. Jednak do mnie doszła gra z instrukcjami, pudełkami i napisami w grze po polsku - więc za taką cenę i szybką wysyłkę, chyba warto ją zakupić.

 

edit

Zaciągnąłem w końcu te Violet Hill z Marketplace na dysk - niestety gra go nie widzi. Wchodzę do zdobądź muzykę i nie ma tam tego kawałka.. Ktoś wie o co chodzi?

Edytowane przez escobarek
Odnośnik do komentarza

Całkowicie wyciszyć się faktycznie nie da. Co do tego to masz tylko do wyboru: duże ściszenie, lekkie lub pozostawienie wokalu jak w oryginale.

 

edit

Aczkolwiek wyczytałem na jakimś forum, że kiedy dasz dużą redukcję i będziesz śpiewał bardzo dobrze to wtedy niejako głos oryginalny całkowicie się wycisza. Do sprawdzenia ^^

Edytowane przez escobarek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...