Skocz do zawartości

Lips


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Kłopoty ze ściągniętymi piosenkami dotyczą większej ilości osób. Dokopałem się w końcu do czegoś takiego na oficjalnym forum Lips:

 

"I rang Xbox support to check things out, they are aware that most countries in Europe can't download the free song or other songs, at least we know they are working on it.

They didn't give me a time for when it would work but the said sooner rather than later.

Suprised they didn't do any testing before launch, sounds like a rush job to me to get the product out before xmas."

 

Także miejmy nadzieję - w ciągu najbliższych dni sobie z tym poradzą.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozwiazanie opisane przez wroga bylo poruszane na oficjalnym forum Xbox'a. Niestety nie u wszystkich to zadzialalo. Zaraz sprawdze to u siebie.

 

EDIT: Rozwiazanie dziala.

 

Mozna juz teraz zmienic jezyk i region? Czy bedzie trzeba go zmieniac zawsze przed uruchomieniem Lips lub checia pobrania piosenek?

 

EDIT: Mozna powrocic do Polski i polskiego.

 

Chodzi o to by za pierwszym odpaleniem Lipsow miec Wlk. Bryt i Angielki, potem dowolnie, a piosenki i tak mozna sciagac.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

A właśnie. Jak u was ma się sprawa z waszym głosem dobiegającym z głośników? Też macie delikatne przesunięcie głosu po tym jak coś śpiewacie do mikrofonu? Wiem, że można przesunąć wyświetlanie się liryków ale jednak lepiej by było gdyby po prostu dało się śpiewać równo. No a zapisu faktycznie szkoda. Choć ja aż tak zaawansowany na szczęście nie byłem ^_^

Odnośnik do komentarza

Po prostu nie ma wtedy linii melodycznej i tym samym liryków wyświetlanych na ekranie. Śpiewasz jak chcesz, kiedy chcesz,a punkty i tak lecą. No chyba, że komuś zależy na zdobyciu "acziwa" za wgranie iluś tam piosenek albo po prostu chce sobie usłyszeć swój głos w piosence. Tylko i aż tyle.

Edytowane przez escobarek
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka. Lips w emipku po 199 zł więc myślę że się opłaca :P Bynajmniej ja zakupiłem i jestem zadowolony aczkolwiek nie podoba mi się że np. piosenkę young mc mogę całą prze bąkać do mikrofonu (po prostu dać jakikolwiek dźwięk) i zalicza 100% po prostu nie rozpoznaję słów tylko sam ton głosu ;/ poza tym gierka przednia !

ps. można w Lips zmienić poziom trudności czy to jest jedyny ?

Odnośnik do komentarza

Jeden poziom. Ale zauważ, że nawet trafiając wszystko - wypełniając całe linie możesz dostać mniej punktów niż np. po przejściu w którym wypełniłeś 70% ale co chwilę dostajesz mnożnik za "barwę głosu" (vibratio). O medalach i gwiazdkach nie wspominając. Tak czy inaczej nie udało mi się jeszcze dostać rangi - nieskończoność. Więc osiąganie tego stopnia można uznać za coś wymagającego.

Odnośnik do komentarza

A ma ktos moze ten drugi zestaw spiewany, taki z High Scholl Miusical, Hanna Montana i Rock Camp ?

 

bo znajomy chce dla dziecka kupic a jego corka sie jara akurt tymi dziwadlami Disneya.

 

Chodzi mi o to jak to sie ma do LIPS czy lepsze czy gorsze jak tak to dlaczego (nie biorac pod uwage samych utworow bo w tym przypadku ten pack bedzie napewno lepszy)

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć wszystkie sześć medali i 100% żeby do nieskończoności dobić. Za samo dmuchanie do mikrofonu powinieneś dostać cztery. Doskonałe wykonanie i za imprezę dostaniesz potrząsając w przerwach mikrofon z jednoczesnym wciskaniem "A" - chodzi o korzystanie z przeszkadzajek, trzeba to robić rytmicznie. U góry ekranu zacznie wtedy taka wielka gwiazda rosnąć, jak jest na maksa to szybciej ładuje się ten pasek od trybu gwiazdkowego. Trzeba też odpalać tryb gwiazdkowy w trakcie śpiewania - dmuchasz w mikrofon i kręcisz nim na wszystkie strony, powinno załapać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...