Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

SBB nie denerwuj się nam nie chodziło o nagrywanie tylko jeśli akurat pojawiłeś się online to zaprosiłem Ciebie jako obserwatora. Dlatego nie pisałem ani na gg ani PW wcześniej mi chodziło abyś nagrał walki Mevca. Jeśli będę grał teraz z kimś zapewniam poproszę o nagranie i poinformuję Cię kilka godzin przed spotkaniem.

 

Aki do mnie pisał chyba o 17, że gracie o 19 i zrozumiałem, że chcecie żebym te walki nagrywał. Ale ok, mój błąd. Tylko następnym razem wyrażajcie się jaśniej, zaoszczędzi mi to dużo zbędnej roboty ;)

 

 

Ok spoko. Przepraszam za nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SBB nagrałeś walkę Mevca?

 

Frizen

Pisałeś, że najlepiej grać z Tobą ok.3 nad ranem ja dopiero będę miał taką możliwość we wtorek(teraz non stop pobudkę mam o 6 rano). Pasuje Ci? Jeśli coś się zmieni dam znać.

 

Mevec

O której graliście?

Edytowane przez ciuh
Odnośnik do komentarza
SBB nagrałeś walkę Mevca?

 

Frizen

Pisałeś, że najlepiej grać z Tobą ok.3 nad ranem ja dopiero będę miał taką możliwość we wtorek(teraz non stop pobudkę mam o 6 rano). Pasuje Ci? Jeśli coś się zmieni dam znać.

 

Mevec

O której graliście?

 

Tak nagrywałem. Walki za niedługo będą na youtube.

Turniej oficjalnie uważam za zakończony:

1st place Mevek

2nd place Frizen

3rd place Ciuh

 

Gratulacje dla zwycięzcy i dziękuję wszystkim za udział, do 'zobaczenia' przy okazji następnego turnieju :)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Gość mevek
to widocznie źle zrozumiałem zasady:) myślałem że teraz będzie walka najlepszego przegranego z osobą która przegrała w finale niepokonanych a potem dopiero wielki finał.

od tego jest drabinka przegranych. kazdy do niej spada, wychodzi najlepszy i gra final, jednak tej czesci tutaj zabraklo :/ moze brak czasu ?

coz... lepiej dla mnie xD

Odnośnik do komentarza

Ahhahahahaha SBB dobry rodzyn :) Od początku miałeś zamiar tak poprowadzić ten turniej, czy po prostu zapomniałeś/teraz wpadłeś na taki pomysł? Tak sobie czytam posty, myśle że teraz bedzie finał drabinki przegranychi nagle wpadam na posta oznajmiającego, że turniej zakończony. wtf? to po jaką cholere była ta drabinka przegranych? To już lepiej było zrobić single elimination i napisać o tym w zasadach. lol

Odnośnik do komentarza
Komandos DE sie inaczej prowadzi, ja teraz powinienem spasc do drabiki przegranych i Ciuh albo ja z Mevkiem musielibysmy wygrac 2x do 5 zeby byc 1.

 

Pisałem Ci na ten temat na gg i nie mam zamiaru się powtarzać. Zasady były jasno napisane, że o tabelkach nie wspomnę. Jak toś nie potrafi czytać ze zrozumieniem to jego sprawa. Poza tym nie ma co tego przeciągać w nieskończoność bo przypuszczam, że wynik byłby taki sam.

Odnośnik do komentarza

Walki powinny być w tym tygodniu. Następnego turnieju nie mam zamiaru organizować w najbliższym czasie, bo raczej nie będę miał na to czasu, (czyt. Yakuza 3, SFIV) a poza tym na Honamru organizujemy teraz turniej w SFIV :P Brolly nie widzę przeszkód, żebyś sam zorganizował druga edycję, bo doświadczenie w tych sprawach masz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...