Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostateczny termin? Ciuh pisał, że nie bedzie miał przez jakś czas TV i prosił o wyrozumiałość.

 

Dzisiaj będę grał z Frizenem ale pod wieczór najlepiej tak 23-1.

 

Tak to jest ostateczny termin. A z Ciuhem już grałem dawno, więc nie wiem o co chodzi.

 

Edit:

 

Artex ma zepsutą konsole więc nie może grać. Możliwe, że ktoś wejdzie za niego.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Rezygnuje z tego turnieju Dzieci Neo ... Aki Ukyo 5:0

 

Sorry ale nie bede gral z lagujacymi ludzmi ustawiajacymi ranking matche ... plansze z reki zamiast random ... nie potrafiacymi liczyc dziekuje ... mevek powodzenia nie wiem jak ty do tego w ogole mozesz miec nerwy

 

Do Ciuha SBB Mevka Milly c2h i DevilJina Frizena i Pilota ( ci z ktorymi gralem ) fajnie sie z wami gralo nawet w Lag Tekkena do zobaczenia na PSN

 

Drogi kolego :) (i za(pipi)isty graczu-wymiataczu!) Dokładnie wiem co czujesz. Nie pozwól jednak aby takie drobnostki jak różnica zdań zaważyły na twojej decyzji. Wygrałeś i to się liczy. Jeśli porzeciwnik (jakikolwiek) nie respektuje zasad to 'kij-w-ryj', kimkolwiek/czymkolwiek by nie był. Zasady są po to żeby je przestrzegać a nie łamać.

PS: Z tobą też zajefajnie się grało (a wczorajsza 'głupawa' z mokujinem przejdzie chyba do historii :crazy: , i koniecznie chcę to powtórzyć!) mimo lagów ( chociaż teraz konsolkę mam na kablu to i tak niewiele to dało...) i mimo to że sprałeś mnie w turnieju na kwaśne jabłko. NIE ŁAM SIĘ, PROSZĘ CIĘ!

"kto durniów ścierpi, ma sto dni odpustu", pamiętaj:)

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza
hociaż teraz konsolkę mam na kablu to i tak niewiele to dało...

 

Dało i to sporo ;)

niewiele grałam ( a jeszcze mniej WYgrałam!) więc nie wiem na pewno.....ale tutaj, w tym zielonym kraju to tylko 3-5 metrowe kable mają, a ja potrzebowałam 20! (bo modem na sztywno do ściany przymocowany). Już myślałam, że moje zwątpienie sięgnie zenitu i do Tipperary się na pielgrzymkę wybiorę :)

a tak na serio...skoro 'Szef' mowi, to ja wierzę na słowo XD.. Dzisiaj się przekonam :P

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza
Ostateczny termin? Ciuh pisał, że nie bedzie miał przez jakś czas TV i prosił o wyrozumiałość.

 

Dzisiaj będę grał z Frizenem ale pod wieczór najlepiej tak 23-1.

 

Tak to jest ostateczny termin. A z Ciuhem już grałem dawno, więc nie wiem o co chodzi.

 

 

 

 

Sorka, nie zauważyłem. Po prostu martwiłem się o znajomego:)

Odnośnik do komentarza

Brolly nadal Tv nie mam dlatego jak ogłaszny jest termin walk i z kim gram ustawiam się z kumplem i pożycza mi Tv na noc na rozegranie walki turniejowej. Z Komandosem mi się udało i rozegrałem myślę że z resztą też pójdzie bezproblemowo(w sensie załatwienia sprzętu).....Dlatego nie ma mnie teraz online w ogóle i sparów też niestety nie rozgrywam żadnych.

Odnośnik do komentarza

Runda III

 

czas trwania 03.02-10.02

 

W tabeli graczy bez przegranych zmierzą się:

1. c2h5oh vs Mevek

 

2. Frizen vs Ukyo

W drabince przegranych zmierzą się:

 

1. Western79 vs Ciuh

 

2. DevilJinPL vs ElPojoLoko

 

3. Aki_Wroc vs Brollymitsu

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Nie ma to jak wyrafinowany podryw. "Siema widziałam że jesteś dobry w tekkena 8)"

nie znasz się XD (a tym bardziej NIE ZNASZ MNIE!)

no i w(pipi)ia mnie że każdy myśli tylko o JEDNYM i z niewieloma można normalnie pogadać (bo jak laska gada o kosmetykach to cool a jak o hm..hm..męskich zainteresowaniach (gry i inne takie) to już 'podryw'...masakra)

 

Odnośnik do komentarza

Tak samo obstawiam jak Ukyo. Jak dla mnie ten młody ma potencjał aby kiedyś obalić braci z Leszna (jeszcze nie teraz ale wspomnicie moje słowa :P ) wiec Friz po tym turnieju olej online i ćwicz offa rzetelnie.

 

Ciuh będzie miał 3 miejsce ;)

 

Choć to jest online wiec może być random zaleznie od lagów.

 

Ukyo, podaj mi do siebie gg. Nie lubie pisać "padem" do kogoś :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...