Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panie Fishbone. Trzeba mieć szacunek dla ludzi, zwłaszcza do starszych (hi West :) ). Tak zresztą pisze do Ciebie od 3 dni w sprawie walki na gg. Nie odpisujesz. Na PSN też wysłałem zaproszenie, nie przyjołeś. Dzisiaj mnie nie było na PSN i nie będzię mnie do czasu odezwania się Ciebie do mnie na

gg 340 68 60. SBB pisałem prawie codziennie, że się nie odzywasz wiec ja Ciebie nie będę już ganiał lecz Ty mnie (tylko, że w moim przypadku otrzymasz ode mnie odpowiedź). Co do "nie trenowania" to ja nie grałem od ok 3ech lat i nie narzekam. Zwłaszcza, że to online wiec biore to za zabawe (zabawy jedynie nie ma gdy sa przewalone lagi :D). Western napisał, trening czyni mistrza. Z tej mądrej myśli powinieneś wyssać całą esencje :).

 

Dlatego jeszcze raz napisze. Prosze skontaktować się ze mną pod nr gg 340 68 60 (PC jest ciągle włączony).

 

Mniej nerwów, to tylko zabawa :)

 

Kolejny młokos w obronie uciśnionych??? Daj juz młody z tym spokoj robicie balagan z mojego zwyklego posta opisujaca krotka relacje po walkach, w dodatku nie wiem z kad wy wzieliscie to ze sie zdenerwowalem czy tez ze traktuje to na bardzo powaznie:

 

Nie wiedzialem ze gra online jest az tak przerabana, wogole nic nie wchodzilo, nie wiem jak moi przeciwicy wykonywali juggle bo mi nie udalo sie ani razu tego wykonac, ogolnie lipa jak 150, w dodatku C25oH mnie zrezal Heihachim 5:0 pewnie dlatego ze wogole nie jestem ograny przeciw tej postaci, z Komandosem przegrywalem 0:2 i przy nastepnej walce wybral Bryana, postac ktora gra moj brat, czyli jestem bardzo dobrze przygotowany na te walki. Z Bryanem wygrywam dwa razy, pozniej jeszcze leje Paula i wygrywam 3:2, Komandos bierze postac dla mnie malo znana pod wzgledem jego umiejetnosci i raz po raz dostaje baty i przegrywam 3:5.

Mozliwe ze byloby lepiej gdybym troche pocwiczyl przed rozpaczeciem walk turniejowych, badz zapoznal sie z gra online. Zbyt duzo czekalem na ten turniej i przez ostatni miesiac wogole nie tykalem Tekkena.

 

ps.Brollymitsu daj znac kiedy zagramy ostatnia walke grupowa.

 

To wy caly czas zaznaczacie ze trening czyni mistrza,(zapewne rezacie dzien w dzien w to zeby byc tym mistrzem), ja tutaj tylko sobie gram, mialem nadzieje poznac ciekawych ludzi,troche powalczyc z nimi w te gre, ale okazuje sie ze ci co mi odpisuja to jakicys nienormalni ludzie, w dodatku w spisku lub wazeliniaze (hi West :)).

 

Napisalem relacje, moje pierwsze odczucia na temat tych walk, odwruciliscie to jak chcieliscie ( kij wam w szyje za to).

 

Brolly co do tej naszej walki to ci powiem ze nie siedze dzien w dzien na kompie, w dodatku mojego gg uzywa mlodsza siostrzyczka, takze dopiero teraz zauwazylem ze cos ktos pisal w archiwum, na psn tez nie jestem czesto, zeby polaczyc ps3 do internetu musze zabrac tv i konsole z gierni i wniesc caly sprzet do mnie do pokoju na pierwsze pietro, w sumie nie az taka ciezka sprawa ale do tego dochodzi moja praca, studia,treningi i teraz w dodatku chce sobie nowy samochod kupic takze czasu na granie troche mi brakuje wiec sie nie odzywam.Jak bede mial czas to dam znac, mamy chyba czas do konca stycznia o ile sie nie myle (oczywiscie postaram sie wczesniej).

 

f85b99f61b283fe4.jpg

Wyluzuj

 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie dziecko (jak już to dla moich rodziców) po drugie jak byłem dzieckiem to byłem kimś w światku turniejowym (nie graczem). Jakbyś się interesował wcześniej tekkenem to byś wiedział może :) ale nie wiesz to wybaczam.

 

Co do wyzywania i do wywyższania się to nie masz czym. Wyzwiskami i tłumaczeniem się podwyższysz swej wartość :). Niekótrzy ludzie są mądrzy i umieją czytać z mimiki twarzy, gestów, po wypowiadaniu się, budowaniu zdań. W Twoich tekstach wystepuje bardzo duża ilość emocji.

 

 

Niektórzy "rżną" w tą gre i są mistrzami. My nie "rżniemy" przez co mamy poziom jaki mamy. Ja osobiście w tekkena gram dla zabawy i od świeta. Westerna pamietam jako słabego gracza a tutaj patrze, że rozwalił pilota wiec trenował i zrobił duże postepy (western teraz się Ciebie boję aby nie trafić Twej kryśki :D). Potrenował troche dla zabawy i się nauczył podstaw wiec nie trzeba "rżnąć". Ja tam od "rżniecia" gier wole co innego "rżnąć" ;). Niekótrzy z nas się znaja z prawdziwych turniejów. Czyli jak znam Westerna to jestem wazaliniażem? Spisek? Chyba obrona racji a nie herezji. Mając taki stosunek do ludzi wątpie, że chciałeś kogoś poznać. Jeśli szukasz kogoś na swoim poziomie to go tutaj chyba nie bedzie.

 

 

Napisałeś relacje ale z wielkim żalem w stylu "gdyby nie to to by było". Nie wypada gdybać gdy sie stało. Wczoraj jest jak zrelizowany czek trzeba zapomnieć, jutro jest niczym weksel (nie można mu ufać) a dziś to brzęcząca moneta trzeba zrobić z niej użytek. Mówiac prościej nie patrz wstecz i w przyszłosc tylko działaj w obecnym dniu:).

 

 

Nie wszyscy siedzą w dzień w dzień na pc (są też tacy) osobiście nie siedze. Dziwne, że nie założysz siostrze nowego nr gg. Zakładanie konta na gadulcu jest za darmo (przypominam). Zastanawia mnei to, czmeu sobie utrudniasz życie z przenoszeniem konsoli itp. Wystarczy pomysleć rozmieścić/podłaczyć wszystko tak aby było na stałym miejscu. Zresztą co nas to obchodzi? Nie tylko Ty pracujesz, studiujesz, trenujesz itp. Niekórzy mają też swoje rodziny.

Po co się tłumaczysz... piszesz tak jakbys sie czuł winny i miał bałagan w życiu a winien temu burdelowi jest świat.

 

Jak pisałem, prosze sie skontaktować ze mną na gg do godziny 22 jak nie to bede składał wniosek do SBB co do wygranej przez walkower :).

 

Wszyscy jesteśmy wyluzowaniu :)

Edytowane przez Brolly
Odnośnik do komentarza

.... Brolly bedę się musiał obrazić za " słabego gracza" naprawdę czuję się dotknięty i upokorzony.....HEHE

 

ale myślę tak naprawdę że takimi ripostami to tylko gościa karmisz i nakręcasz do tego aby walczył z siostrą o miejsce przy kompie i wydłużał niepotrzebnie temat......pisząc nie na temat :)

 

 

 

gościu myśli że jest Gruba Ryba a jak to wygląda to wszyscy widzimy ;)

Edytowane przez Western
Odnośnik do komentarza

Myślę, że temat Pana Fishbone'a można uznać za zamknięty ;) Macie czas rozegrać tą walkę z Brollymitsu do końca tego tygodnia, inaczej będzie walkower. I mam prośbę do grupy 4 (Czekolada, Frizen, Artex, ElPojoLoko) żeby w końcu zaczęli grać bo to jedyna grupa w której nikt jeszcze nie rozegrał walki.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Frizen gra calkiem calkiem ladnie szkoda ze lagi mialem z nim tak straszne ze w ogole sie z nim grac nie dalo i jadlem setupy jak male dziecko ...

 

Dzieki, no lagi troche byly. Wieczorami zobaczymy moze bedzie sie lepiej gralo.

 

Artex 0:5 Frizen

 

 

Nie ma co się spinać lagi są wliczone w rozgrywkę :)

 

 

Niby tak, ale bez przesady, z niektórymi taki slow motion jest, że gra nie ma sensu (hi Frizen ;))

 

Ojj juz nie przesadzaj az tak zle nie jest, a w nocy mozna normalnie pograc ;]

Edytowane przez XFrizenX
Odnośnik do komentarza

Z mojej strony przepraszam za nierozegranie żadnego meczu, ostatnim powodem była niemożność połączenia się z uczestnikiem (Frizenem), próbowaliśmy nawet dołączyć za pośrednictwem innej osoby, ale nadal miałem error :/.

A dzisiaj........... mam kaca :/:/:/:/:/:/:/ .

Później spróbuje pogrzebać w moim łączu, i zobaczymy czy problem zniknie.

 

Odnośnik do komentarza
Z mojej strony przepraszam za nierozegranie żadnego meczu, ostatnim powodem była niemożność połączenia się z uczestnikiem (Frizenem), próbowaliśmy nawet dołączyć za pośrednictwem innej osoby, ale nadal miałem error :/.

A dzisiaj........... mam kaca :/:/:/:/:/:/:/ .

Później spróbuje pogrzebać w moim łączu, i zobaczymy czy problem zniknie.

 

Polecam w takiej sytuacji resetować konsole :). Mi niestety też wyskakują errory ale pomaga rest ps3. Jeśli juz tego próbowaliście to nie mam recepty.

 

Właśnie skąd się biorą te errory?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy post zaktualizowany. Następujące osoby proszone są o rozegranie pozostałych walk grupowych do środy (w przeciwnym wypadku zostaną wykluczeni z turnieju): pilot i Dr.Czekolada

 

Grupy I i III zostały zamknięte.

Zasady drugiej rundy zostają zmienione. O tym kto z kim zmierzy się w II Rundzie zadecyduje losowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...