Skocz do zawartości

Tekken Dark Resurrection Online Tournament


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo ja w ta grę nawet grac nie umiem ...

nie skomentuję tego... jak ty nie umiesz to co inni mają powiedzieć? Ja ćwiczę i ćwiczę, aż oczka wysiadają, ale i tak nigdy wam nie dorównam (może czasu mało poświęcam? ale więcej nie mam...)...wiem to...a fart (taki jak np. z Mevkiem) zdarza się tylko raz...

Gratulacje Brolly ;)

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza
Poobczajaj frame date

 

Wybacz zgryzliwe pytanie :) Co znajomosc frame daty ma do grania online w Tekkena ?? ;)

 

 

Najlepsze podsumowanie DRO

 

Najlepsze? To jest dalej tekken, Nie pokarasz mi ciosow ktore maja przewage na bloku... A np po f+3,2 stefa mozesz wmashowac bara Fenga bez problemu online. To samo z setupami, robiac po sobie karalne ciosy rzedu 10+ to (pipi) zrobisz :P

Odnośnik do komentarza
Poobczajaj frame date

 

Wybacz zgryzliwe pytanie :) Co znajomosc frame daty ma do grania online w Tekkena ?? ;)

 

 

Najlepsze podsumowanie DRO

 

Najlepsze? To jest dalej tekken, Nie pokarasz mi ciosow ktore maja przewage na bloku... A np po f+3,2 stefa mozesz wmashowac bara Fenga bez problemu online. To samo z setupami, robiac po sobie karalne ciosy rzedu 10+ to (pipi) zrobisz :P

 

Dlatego warto się nauczyć Frame daty. Mi chodziło głównie o karanie online bo np. Jin robi d\b+2,2,3 spokojnie przed 3 mogę 1,2,1 i juggle za 60dmg wsadzić ale w online już nie i jest wtopa bo dostajesz niepotrzebny dmg. Co do karania po stracie na bloku to pewnie przydaje się Frame Data nawet w wersji Online.

 

Chill out

Edytowane przez ciuh
Odnośnik do komentarza

problem ze mną jest taki, moi drodzy, że ja nie mam z kim grać (oprócz online)..serio..nikogo-nikogutko w niezliczonym promieniu... bo jeśli zagram z kolegą (żywym!) raz na miesiąc to jaki to trening? A co do wiedzy...wiem tylko tyle ile sama się dowiem, nikt nigdy mi niczego nie tłumaczył, więc część zwrotów to dla mnie czarna magia. Sorki, boys, ale taka jest moja brutalna rzeczywistość. Prędzej natłukłabym kogoś w realu niż w Tekkena, ot co!

PS: a jak próbuję się kogoś o coś zapytać to wtedy leci"No coś ty?!? nie wiesz?!? i w rechot....i wtedy bym q-rwa rozszarpała na kawałki... (wliczając 'frame data'...mogę się tylko domyślać...)

PS: zresztą...już sobie darowałam dociekanie co i jak...

Edytowane przez Milly
Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich, że tak długo musieli czekać,

 

Runda IV

czas trwania 18.02-23.02

 

W tabeli graczy bez przegranych zmierzą się:

 

1. Frizen vs Mevek

 

 

W drabince przegranych zmierzą się:

 

1. Aki_Wroc vs Ciuh

 

2. c2h5oh vs Ukyo

 

Jutro na youtube będą walki Ukyo z Brollym. Przepraszam wszystkich, że tak długo musieliście czekać, ale byłem trochę zajęty różnymi głupotami ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

SBB nie denerwuj się nam nie chodziło o nagrywanie tylko jeśli akurat pojawiłeś się online to zaprosiłem Ciebie jako obserwatora. Dlatego nie pisałem ani na gg ani PW wcześniej mi chodziło abyś nagrał walki Mevca. Jeśli będę grał teraz z kimś zapewniam poproszę o nagranie i poinformuję Cię kilka godzin przed spotkaniem.

Edytowane przez ciuh
Odnośnik do komentarza
SBB nie denerwuj się nam nie chodziło o nagrywanie tylko jeśli akurat pojawiłeś się online to zaprosiłem Ciebie jako obserwatora. Dlatego nie pisałem ani na gg ani PW wcześniej mi chodziło abyś nagrał walki Mevca. Jeśli będę grał teraz z kimś zapewniam poproszę o nagranie i poinformuję Cię kilka godzin przed spotkaniem.

 

Aki do mnie pisał chyba o 17, że gracie o 19 i zrozumiałem, że chcecie żebym te walki nagrywał. Ale ok, mój błąd. Tylko następnym razem wyrażajcie się jaśniej, zaoszczędzi mi to dużo zbędnej roboty ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...