Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj to samo :( Raven 16 (i ani grama więcej!) Sver 10 Valor 15. Chyba muszę się na oficjalne forum/blog MAG zapisac i napisac co o tym mysle ;/ dziwne ze ludzie kupili to dlc skoro na poczatku gralo duzo ludzi,a teraz co,full refund ze juz nikt nie gra? Musiało być wyjątkowo słabe

 

nie było słabe, ale nie wszyscy kupili i jak masz wybór grać z kumplem który nie ma, a grać samemu to ... przynajmniej ja tak mam.

 

:potter: MAG 2.0

 

http://blog.eu.playstation.com/2010/09/30/patch-alert-mag-2-0/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+SCEEBlog+%28blog.eu.playstation.com%29

 

 

Available September 30th, 2010

:ermm: dziś ?

Odnośnik do komentarza

No to wracam do MAG'a:) Czas łatwych fragów się zacznie bo część ludzi się na Move przerzuci. A jak ten update wyjdzie w praniu to się okaże.

U mnie patch idzie jak krew z nosa. Godzina i 60% ściągnięte. Oby Move nie dawało takiej przewagi bo mi się grać odechce :P Ja na swój zestaw jeszcze stukam :P

 

Właśnie jest na odwrót, Move się IMO w ogóle nie sprawdza:) Co do ściągania to rzeczywiście strasznie muli. Pocztą by szybciej przyszło.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

No i teraz w tą gierkę można pograć, dobry patch! Na początku trochę trudno odnaleźć się w przydzielaniu umiejętności ale po chwili widać zalety tego nowego systemu.

I nareszcie zrobili porządek z nożem!!

 

btw. jak wyłączyć tą instrukcję MOVE która wyświetla się zaraz po uruchomieniu gry?

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

No to wracam do MAG'a:) Czas łatwych fragów się zacznie bo część ludzi się na Move przerzuci. A jak ten update wyjdzie w praniu to się okaże.

U mnie patch idzie jak krew z nosa. Godzina i 60% ściągnięte. Oby Move nie dawało takiej przewagi bo mi się grać odechce :P Ja na swój zestaw jeszcze stukam :P

 

Właśnie jest na odwrót, Move się IMO w ogóle nie sprawdza:) Co do ściągania to rzeczywiście strasznie muli. Pocztą by szybciej przyszło.

 

A moim zdaniem wlasnie sie sprawdza :)

Gralem prawie non stop na becie urzywajac move i problem na poczatku jest taki, ze kalibracja jest jak dlamnie conajmniej dziwna... trzeba zamiast celowac w te swiecace kolka to troche pozanimi horyzontalnie, a duzo poza nimi wertykalnie (tak jabys mial duzo wiekszy telewizor i nadodatek kwadratowy). Po drugie trzeba duzo pobawic sie ustawieniami juz w grze (wielkosci okna i czulosci). Przyznam ze troche czasu trzeba poswiecic ale po ustawieniu gra sie super. Duzo latwiej sie walczy na maly i sredni dystans, zato trudniej na daleki bo trzeba wstrzymywac oddech przed strzalem bo celowniczek sie rusza w rytm naszej dychawy (co moze przeszkadzac ale daje dodatkowy klimat :) ). Polecam takze do lepszej celnosci dalekich shootow wylaczenie wibracji w move. W Mag 2.0 jest jeszcze lepiej, bo panowie dodali jeszcze wiecej opcji konfiguracji move w stosunku do bety. Naprawde polecam bo klimacik grania jest wiekszy niz na padzie, trzeba sie wkrecic... niezapominajcie ze duzo z nas pada urzywa juz od lat, wiedz taki co dopiero co wypuszczony move bez wprawy, niezrobi z nas odrazu hardcora :)

Edytowane przez Ziolo rastamaN
Odnośnik do komentarza

Pomocy. Mam duzy problem. Po sciagnieciu update 2.0 cos mi sie w grze zrypalo. Problem jest w tym ze jak ktos do mnie stszela to kamera mi sie bardzo trzesie. To samo bylo w becie z tym ze tam byla opcja wylanczania wstrzasow. Testowalem z wl. i wyl. W becie wylaczylem bo sie nie dalo grac z wlaczona. Po sciagnieciu update mam to samo w pelnej wersji gry z tym ze w opcjach maga nie ma wl/wyl wstrzasow. Obcja kolysania kamery nie pomaga. Probowalem juz chyba wszystkiego. Usunelem bete i opcje z bety oraz calego maga i jego opcje. Sciagnelem maga na nowo z mysla ze wszystko jest git lecz po odpaleniu pierwszej lebszej gry okazalo sie ze nadal mam ten blad. Rozmawialem z ludzmi z klanu.Oni tego nie maja ale wiedza o co biega bo tez grali w bete i testowali wstrzasy. Z nimi naprawde nie da sie grac. Sciagnelem na nowo bete z mysla ze moze mi sie uda wejsc w opcje by to zmienic lecz beta juz nie dziala. Nie wiem o co chodzi. Moze jakas kolizja byla miedzy magiem a beta. Czy ma ktos ten sam blad? Czy wie ktos jak to naprawic. Prosze o porady lub jaka kolwiek pomoc.PLZ HELP

Odnośnik do komentarza

Pomocy. Mam duzy problem. Po sciagnieciu update 2.0 cos mi sie w grze zrypalo. Problem jest w tym ze jak ktos do mnie stszela to kamera mi sie bardzo trzesie. To samo bylo w becie z tym ze tam byla opcja wylanczania wstrzasow. Testowalem z wl. i wyl. W becie wylaczylem bo sie nie dalo grac z wlaczona. Po sciagnieciu update mam to samo w pelnej wersji gry z tym ze w opcjach maga nie ma wl/wyl wstrzasow. Obcja kolysania kamery nie pomaga. Probowalem juz chyba wszystkiego. Usunelem bete i opcje z bety oraz calego maga i jego opcje. Sciagnelem maga na nowo z mysla ze wszystko jest git lecz po odpaleniu pierwszej lebszej gry okazalo sie ze nadal mam ten blad. Rozmawialem z ludzmi z klanu.Oni tego nie maja ale wiedza o co biega bo tez grali w bete i testowali wstrzasy. Z nimi naprawde nie da sie grac. Sciagnelem na nowo bete z mysla ze moze mi sie uda wejsc w opcje by to zmienic lecz beta juz nie dziala. Nie wiem o co chodzi. Moze jakas kolizja byla miedzy magiem a beta. Czy ma ktos ten sam blad? Czy wie ktos jak to naprawic. Prosze o porady lub jaka kolwiek pomoc.PLZ HELP

Sprawdzalem na oficjalnym forum maga, jak i na forum maga na playstation.com i niestety nieznalazlem podobnego przypadku ani tym bardziej rozwiazania. W takim pzypadku bym polecal danie sejwa na usb i calkowite usuniecie z ps3 wszystkiego zwiazanego z mag. Po ponownej instalacji proponuje odpalenie bez wgrywania sejwa, jak pomorze to wgrac sejwa, jak sie wtedy zacznie badziewic to bedzie wiadomo ze opcje w sejwie sie zd pily i tyle. Tak w teori, jak w praktyce sie to sprawdzi ... kto wie.

Edytowane przez Ziolo rastamaN
Odnośnik do komentarza

W sumie to save nie ma bo wszystkie danne sa na serverach wiec moge usunac wszystko tak jak wczesniej plus zrobic formata ale wczesniej z kopiowac inne savy na USB. Moze sie uda. Musi sie udac. Ja lubie ta gre i dalej w nia chce grac nawet z nowymi problemami czyli zawieszanie sie konsoli tylko to co ja mam jest mega wkur....... bo mam to non stop. Chyba ze w nastepnum paczu dodaza to opcje co byla w becie czyli Wstrzasy wl/wyl wtedy bede miec problem z glowy. Pozdro

Odnośnik do komentarza

... Ja lubie ta gre i dalej w nia chce grac nawet z nowymi problemami czyli zawieszanie sie konsoli ...

 

zipper zdaje sobie sprawę z problemu i już powoli działają, na pewno tego tak nie zostawią - > http://forums.mag.com/t5/MAG-Discussion/Are-You-Having-MAG-Freezing-Issues-If-So-Come-Here-Let-s-Fix-It/td-p/261418

ja oprócz zwiech mam jeszcze dziwne rzeczy z party np gram z kumplem i miał zwiechę ; widzę że jest offline ale po zakończeniu meczu dalej jestem z nim w party z którego nie mogę wyjść :/ [kumpel dalej offline]

albo jeszcze lepiej : po freez'ie [offline z PSN] kumpel wrócił do tego samego meczu i miał staty sprzed zwiechy [to akurat na plus] :)

Odnośnik do komentarza

... Ja lubie ta gre i dalej w nia chce grac nawet z nowymi problemami czyli zawieszanie sie konsoli ...

 

zipper zdaje sobie sprawę z problemu i już powoli działają, na pewno tego tak nie zostawią - > http://forums.mag.com/t5/MAG-Discussion/Are-You-Having-MAG-Freezing-Issues-If-So-Come-Here-Let-s-Fix-It/td-p/261418

ja oprócz zwiech mam jeszcze dziwne rzeczy z party np gram z kumplem i miał zwiechę ; widzę że jest offline ale po zakończeniu meczu dalej jestem z nim w party z którego nie mogę wyjść :/ [kumpel dalej offline]

albo jeszcze lepiej : po freez'ie [offline z PSN] kumpel wrócił do tego samego meczu i miał staty sprzed zwiechy [to akurat na plus] :)

 

Ja odpusciłem sobie dominację po tym jak mi się 2 razy pod koniec meczu zawiesiło.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość RejdenForce

Wszystko fajnie z tym nowym trybem, jest tylko jedno "ALE" nie będzie się w niego pewnie dało grać już po tygodniu.

Tak było z poprzednim, zbyt mało ludzi kupuje dlc, ,mimo iż są bonusy 200% mało kiedy jest komplet na mecz.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

heh zakupiłem Maga i: bardzo przyjemnie się w niego gra... Podoba mi się customizacja postaci (stroje i pierdoły) oraz broni. mam 2 pytanka:

1. warto kupić dlc??

2. jest na forum jakaś grupa?? z chęcią bym się przyłączył do jakiegoś klanu chodź mam dopiero 10 lvl :P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...