Skocz do zawartości

Patapon 2: Donchaka


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z Wanda zrobić Wandaba albo Wandabata czy jakoś tak? To jest przykład.... kurde ta gra jest strasznie trudna dla mnie :F

 

btw. jakiś sposób na zdobywanie, broni i itemów do ulepszania pataponów? Nie mam już siły, padam kilka razy i dopiero za którymś razem udaje mi się przejść dany poziom.... Może jakieś rady bo mnie to już zazyna irytować :F W 1 część grało się przyjemniej.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie lewelowanie rareponow, ktore sa na poczatku drzewka nie ma sensu, ja bede farmil surowce tak dlugo az nie bede mial wszystkich pataponow w finalnej formie ultimate rarepona, do tej pory nie przystepuje do misji finalowej :D

 

Tu macie przydany opis misji, itemow ktore wypadaja z bossow, dodatkowyfch misji oraz cudow ktore mozna zdobyc.

 

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/950766/55129

 

I tak maly tip ode mnie:

Najlepiej farmi się bronie w misji "battle at ekkora oasis", ktora jest w 3/4 gry, na koncu znajduje sie fort z wiatrakami

(odpychaja strzaly) i miotaczem ognia,a z tego fortu wychodza robopony wroga.Najlepiej jest podejsc tak, zeby z widoku zniknal ten fort, wtedy co kilka sekund podchodza 3-4 robopony, wtedy uzywamy pon-pata-pon-pata i jesli macie magow, chaka-chaka, ktore nie tylko daje dobra obrone, lecz takze lecza patapony.Robopony wroga najlepiej podprowadzic tuz pod hero tatepona ktory sluzy za tank i wtedy zaatakowac.Kbapony zbieraja drop, a my nie musimy podchodzic pod fort.Dobrze jest zabrac ze soba toripony.

 

Wiecie gdzie dropia great ice staffy?Potrzebuje ich do pokonania s(pipi)ola ciokinga.

Odnośnik do komentarza

Mi wlasnie stuknelo 30h, jestem po misji z szamanem. Szamana odzyskalem magami, lucznikami, megaponami i bohaterem yariponem. Walic bronie, farming pataponow mozna zrobic na 1-2 misji hunterskiej i minigierkach. Z rareponow polecam: roslinke, na 10 poziomie ma ponad 600 hp! i wypasiony cnc, co co chwila daje staggera bossom. 3 takich lucznikow i zaden boss na przeszkodzie nie stoi. Dobry jest takze i tani ten krolik z opadnietymi uszami. Na 10 poziomie ma niewyobrazalne 100 do minimalnego damage i 100 do maksymalnego. A i mozna go zrobic bardzo szybko. Teraz sie troche pobawie bo chce skoczyc na 10 poziom jelenia yariponem, bo jakos yariponem jako bohaterem najlepiej sie mi gra. 2 h i bedzie :) Do tego farmuje ostatniego rarepona na megapona. Juz 5 lvl. Naprawde ciezko te surowce 5tego poziomu zdobywac...

 

Odnośnik do komentarza

Drzewka są wypaśne na początku jak levelujemy niższe klasy rareponów ale jak się będzie non stop staggerowało bossa to zostawi sporo dropów a w 99% będą to materiały do 3lvl więc warto mieć w składzie podrasowanego Pingwina albo Grzybka bo zamrozony albo uspiony boss po staggerze często upuszcza materiały 4 i 5 levelu .

Co do Hero Patapona to polecam Robopona Babase(Skrzydlaty)10lvl z podstawową wartością criticala wynoszącą masakryczne 400% wyposarzony w najlepsze ręce i maske chargeowanym atakiem zadaje maksymalne 9999 punktów obrażeń natomiast podczas hero mode kazdy cios jest na poziomie 4500 a że podczas jednej tury ataku wyprowadza ich ok 8 Boss 40lvl pada poniżej minuty w starciu z tym potworem.

Edytowane przez woocash198
Odnośnik do komentarza
Tylko wyobraź sobie ile czasu potrzeba na "wyspoilowanie" takiego hero... zrobiłeś go już?

Gdybym nie zrobił to bym nie wiedział o jego sile, a wbrew pozorą nie jest to takie trudne jak masz wymasterowanego usypiacza i zamrazacza to jesteś w stanie wyfarmić 2 -3 przedmioty 4 oraz 1 czasem nawet 2 piątego lewelu na wykonanie tagiego hero potrzebujesz 16 tego i tego więc zlejesz bossa z 15 i masz od 5 lewlu dochodzą jeszcze materiały 3 lvl ale jeżeli masz w składzie dzrewka to powinieneś mieć ich w brud co do ekwipunku to wykucie wszystkich boskich i demonicznych broni zajmuje jakieś 30 minut + zdobycie materiaów ale oba masz od tego samego bossa a maska to 5krotne pokonanie danego bossa przy pomocy 3 innych hero i ze swoim na czele nie jest to wielkie wyzwanie.

 

Pozdro dla wszystkich patamaniaków.

Edytowane przez woocash198
Odnośnik do komentarza

Patapony 1 mam w wersji amerykańskiej. Teraz cchę kupić Patapony 2, jednak opcja przeniesienia sejwa z poprzedneij częsci w europejskiej wersji demo nie działała. Jeśli bym chciał zaimportować stary zapsi gry, musialbym kupic amerykańskie Patapony 2.

I teraz:

1. Czy amerykańska i europejska wersja moga razem grać w multi?

2. Co daje to zaimportowanie save'a? Dużo straciłbym grajac od nowa?

Odnośnik do komentarza

Podczas walk z bossami,herosem wraz z innymi herosami(po 5 lvl chyba.Najpierw otrzymujesz innego hero-COM,potem maski.)Potem gdy elegancko wykonasz minigierkę po pokonaniu bossa,otrzymasz demon cośtam :)

 

Ja w ten sposób zdobywałem bronie u kowala->klepałem Dodonga,za którego dostaję się zawsze kamienie o różnych stopniach.Zawsze jak dobrze mi poszła minigierka po pokonaniu bossa dostawałem Adamanman,potrzebny do stworzenia dobrej broni

Edytowane przez Tiny
Odnośnik do komentarza

Multi polega na pokonaniu bosa i przeniesieniu "jaja" przez dany poziom, masz na to około 7 minut czasu. Walczyć można maksymalnie w 4 PSP i walczy się przy pomocy pataponów Hero.

 

W P2 levelowanie polega na kilkukrotnym(5-cio) szkoleniu tej samej jednostki w hierarchii drzewkowej. W 1 było to dużo prościej zrobione (tak na czuja)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...