Skocz do zawartości

Lipsk Games Convention 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chętnych odwiedzić ten temat dzisiejszego zacnego, a jakże, dnia. Nie owijając w bawełnę, nie przedłużając i nie gwałcąc waszej cierpliwości postaram się przejść od razu do sprawy i wyłuszczyć o co chodzi.

Otóż jak zapewne większość z was, ludzi zwanych potocznie graczami wie, w dniach od 21 do 24 sierpnia bieżącego roku pańskiego, w pięknym germańskim mieście nazywanym swojsko Lipskiem organizowane są największe targi elektronicznej rozrywki w europie. Co ciekawe, podobno to ostatni raz gdy odbędą się one tak blisko naszej granicy. Dlategóż to wychodzę do was z propozycją i pragnę zorganizować wyjazd, w zeszłym roku się udało (na ciutkę mniejszą skalę), więc dlaczego nie w tym ;).

Wyjazd planowany jest na 23 sierpnia, we wczesnych godzinach porannych z mojego miasta, czyli z Zielonej Góry (sprawdźcie sobie na mapie, spore miasto położone około 60km od granicy z Deutchlandem). Do wyboru mamy busik 9-cio osobowy (już prawie wypełniony), 20-to osobowy autobusik, lub prawdziwy, duży, klimatyzowany autobus na 40 istot humanoidalnych.

Wszystkich, którzy zainteresowani są taki wyjazdem proszę o kontakt poprzez PM, zapiszę was na listę, w okolicy 10-ego sierpnia podliczymy co i jak i zamówimy autobus.

To chyba tyle, na wszelkie pytania z radością odpowiem, czekam na waszą decyzję.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam ten sam problem co misiek bo do Zielonej Gory troche mam , a jezeli mielibysmy tam z rana jechac to musialbym juz dzien wczesniej przyjechac i spac ( czytaj : czekac ) na dworcu .

 

Pytania :

1.Ile z Zielonej Gory jedzie sie czasu do Lipska ?

2.O ktorej godzinie bysmy sie zwiali z targow , inaczej mowiac ile mamy czasu na zwiedzanie i granie na targach ?

 

Czyli ogolnie stowka na glowe by sie przydala . Takie minimum.

Odnośnik do komentarza

ogółem będziemy z Zielonej wyjeżdżać koło 4ej w nocy, nocleg w autobusie czyli. Do Lipska jest 400 km, czyli autobusem powiedzmy, że będzie to około 5h, akurat zajedziemy na 9tą rano, na otwarcie i uciekniemy o 18-tej, lub 20-tej, zależy jak wyjdzie z kierowcami. W najgorszym wypadku macie 9, a w najlepszym 11 godzin na zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Byłbym wstępnie chętny (muszę z kimś coś ustalić) .Czy będzie ktoś jechał samochodem, chętnie bym sie zabrał.Jedyny środek komunikacji to pociąg w moim wypadku i nie widzi mi sie czekać ok 3 i pół godziny na pkp (jeszcze ktoś mnie napadnie :catfight: ).

Edytowane przez kapell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...