July 20, 200817 yr Witam wszystkich chętnych odwiedzić ten temat dzisiejszego zacnego, a jakże, dnia. Nie owijając w bawełnę, nie przedłużając i nie gwałcąc waszej cierpliwości postaram się przejść od razu do sprawy i wyłuszczyć o co chodzi. Otóż jak zapewne większość z was, ludzi zwanych potocznie graczami wie, w dniach od 21 do 24 sierpnia bieżącego roku pańskiego, w pięknym germańskim mieście nazywanym swojsko Lipskiem organizowane są największe targi elektronicznej rozrywki w europie. Co ciekawe, podobno to ostatni raz gdy odbędą się one tak blisko naszej granicy. Dlategóż to wychodzę do was z propozycją i pragnę zorganizować wyjazd, w zeszłym roku się udało (na ciutkę mniejszą skalę), więc dlaczego nie w tym . Wyjazd planowany jest na 23 sierpnia, we wczesnych godzinach porannych z mojego miasta, czyli z Zielonej Góry (sprawdźcie sobie na mapie, spore miasto położone około 60km od granicy z Deutchlandem). Do wyboru mamy busik 9-cio osobowy (już prawie wypełniony), 20-to osobowy autobusik, lub prawdziwy, duży, klimatyzowany autobus na 40 istot humanoidalnych. Wszystkich, którzy zainteresowani są taki wyjazdem proszę o kontakt poprzez PM, zapiszę was na listę, w okolicy 10-ego sierpnia podliczymy co i jak i zamówimy autobus. To chyba tyle, na wszelkie pytania z radością odpowiem, czekam na waszą decyzję.
July 20, 200817 yr Czy mozliwe jest zorganizowanie zbiorki przy dworcu pkp? Edited July 20, 200817 yr by stabik
July 20, 200817 yr Author Właśnie najprawdopodobniej tak to będzie wyglądało. O określonej godzinie pod dworzec podjedzie bus, ładujemy się do niego i ruszamy w podróż.
July 20, 200817 yr koszta, koszta, koszta i jeszcze raz koszta Ile to bedzie kosztować (mniej wiecej), jak ze spaniem, osoby niepełnoletnie mają jakieś problemy ze wstępem?
July 20, 200817 yr Author 12 Euro bilet normalny; 8,5 Euraka za ulgowy (w zeszłym roku powiedzieliśmy, że jesteśmy studentami i miła pani kasjerka mówiąca po polsku nawet nie sprawdziła legitymacji). Wyjazd samochodem kosztował 60zł od głowy, ale jeśli zapełnimy 20tkę to cena nie powinna przekroczyć 40zł
July 20, 200817 yr zakwaterowanie?macie już jakieś dobre miejsce wyczajone? Edited July 20, 200817 yr by stabik
July 20, 200817 yr Author brak zakwaterowania, jedziemy na jeden dzień - sobotę, sprawa jest prosta, w piątek ludzie pracują (w tym i ja), sobota to dzień wolny i najwięcej wtedy dzieje się na targach, w niedzielę targi kończą się, więc połowa wystawców znika i nie ma co oglądać
July 21, 200817 yr Narazie wpisz mnie i kumpla. Zmiana planów niestety n iemoge jechac,sprawy rodzinne. Edited August 14, 200817 yr by kubanczyk
July 21, 200817 yr przeraża tylko to ze trzeba najpierw do zielonej góry dojechać..... jak ktoś nie ma noclegu... bo nie wiem czy na wyjazd bym sie wyrobił gdybym jechał rannym pociągiem
July 21, 200817 yr mam ten sam problem co misiek bo do Zielonej Gory troche mam , a jezeli mielibysmy tam z rana jechac to musialbym juz dzien wczesniej przyjechac i spac ( czytaj : czekac ) na dworcu . Pytania : 1.Ile z Zielonej Gory jedzie sie czasu do Lipska ? 2.O ktorej godzinie bysmy sie zwiali z targow , inaczej mowiac ile mamy czasu na zwiedzanie i granie na targach ? Czyli ogolnie stowka na glowe by sie przydala . Takie minimum.
July 21, 200817 yr Author ogółem będziemy z Zielonej wyjeżdżać koło 4ej w nocy, nocleg w autobusie czyli. Do Lipska jest 400 km, czyli autobusem powiedzmy, że będzie to około 5h, akurat zajedziemy na 9tą rano, na otwarcie i uciekniemy o 18-tej, lub 20-tej, zależy jak wyjdzie z kierowcami. W najgorszym wypadku macie 9, a w najlepszym 11 godzin na zwiedzanie.
July 22, 200817 yr nic nie obiecuję, ale spytałbym kumpla po powrocie z wyjazdu (tak za tydzień, góra dwa) czy ewentualnie reflektowałby na games convention ;D uprzedzam, barth abyś nic nie dopisywał choć znając kumpla (maniak gier x]) pewnie się zgodzi. elo
July 22, 200817 yr Author rzuce wam ją w okolicy 1ego, jak wszystko się trochę bardziej wyklaruje, teraz są jeszcze dość spore zamieszania i przetasowania
July 24, 200817 yr dobralem sie do neta xD a wiec kumpel w tym czasie ma wyjazd ma majorke <_< wiec odpada. ale ja raczej sie pisze. w sierpniu na pewno juz zdecyduje bo nie wiem czy nie bede mial jakiejs roboty. sorry za bRak pl znakow ale jestemn zaspany i zmeczony po calym dniu podrozy x]
July 31, 200817 yr Cześć. Byłbym wstępnie chętny (muszę z kimś coś ustalić) .Czy będzie ktoś jechał samochodem, chętnie bym sie zabrał.Jedyny środek komunikacji to pociąg w moim wypadku i nie widzi mi sie czekać ok 3 i pół godziny na pkp (jeszcze ktoś mnie napadnie :catfight: ). Edited July 31, 200817 yr by kapell
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.