Skocz do zawartości

Lipsk Games Convention 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kilka konkretnych pytan :D

 

1.Jedzie ktos z katowic?

2.Barth podaj PELNY minimalny koszt (wejscie+dojazd+wyzywienie)

3.Potrzebuje dowod osobisty, paszport zeby przejechac przez granice(przypominam strefa schengen)

4.Potrzebuje dowod osobisty zeby wejsc na targi? legitymafcja wystarczy?

5.Czy podczas dni dla graczy tez sa jakies relacje (gosc z sony, wielki ekran i opowiadanie o tym co sie bedzie dzialo w przyszlosci na runku konsol) przedstawicieli z SONY, MICROSOFT, NINTENTO, EA itp, czy tylko wystawy i granie na konsolach?

6.Czy trzeba miec skonczone 18 lat, bo moj znajomy z checia by jechal ale ma 17 lat (18 w przyszlym roku)

 

 

oczywiscie mam skonczone 18 lat (w tym roku :P )

ale jeszcze nie wyrobilem dowodu osobistego a paszportu nie mam od urodzenia

znajomy mi mowi ze granice sa puste jak jezdzi samochodem do niemiec, przejazd jak z miasta do miasta...

 

jezeli na pytanie 3 i 4 odpowiedz brzmi NIE to mnie mozesz wpisac i pojade na 90%

a najlepiej by bylo jakby odpowiedz na pyt 1 byla TAK :D

nie widzi mi sie zbytnio samemu jechac pociagiem :D

 

 

PS. taka moja sugestia

zeby wyjechac 2godziny wczesniej

dlaczego?

2 powody

1.poczytalem troche o lipsku i jest tam troche do zwiedzenia ;) z ranca pochodzic strzelic kilka fotek jakis zabytkow na rozruszanie kosci by sie przydalo :D

2.z tego co tu czytam to kilka osob juz pisalo ze musialo by czekac 2 godziny na wyjazd w zielonej gorze na dworcu ;)

 

PS2.

Czym sie roznia dni targow dla dziennikarzy od tych dla graczy?

Edytowane przez wolo90
Odnośnik do komentarza

tylko ze barth cos narazie cicho siedzi od ponad tygodnia :/

 

najlepiej gdyby Barth podal ile jest obecnie wolnych miejsc, bo mozemy sie zglaszac a juz dawno 40 osob zapisanych jest :P. Jezeli jest jeszcze mozliwosc zapisania to prosze o wpisanie mnie i brata.

 

pozdrawiam.

 

 

cos ty...

z tego co licze to 30 osob jeszcze nawet nie ma :P

z tego co barth pisal to od niego jest ok 8 osob i tutaj ok 15 ;)

Edytowane przez wolo90
Odnośnik do komentarza

musialo by mnie srooooooogooooooo popiescic zebym wydal 800zl na kilka dni do niemiec zeby codziennie ogladac to samo

za 800zl czlowieku masz takie wakacje..... na 2 tyg w polsce albo tydzien za granica...

 

ponawiam pytanie czy jedzie ktos z katowic???? ;> ;P

Edytowane przez wolo90
Odnośnik do komentarza

Yuki

 

to jak bys jechal to elegancko

wtedy jade w 100%

 

na wiekszosc moich pytan juz poznalem odpowiedzi :P tzn:

 

2.Barth podaj PELNY minimalny koszt (wejscie+dojazd+wyzywienie)

3.Potrzebuje dowod osobisty, paszport zeby przejechac przez granice(przypominam strefa schengen)

4.Potrzebuje dowod osobisty zeby wejsc na targi? legitymafcja wystarczy?

5.Czy podczas dni dla graczy tez sa jakies relacje (gosc z sony, wielki ekran i opowiadanie o tym co sie bedzie dzialo w przyszlosci na runku konsol) przedstawicieli z SONY, MICROSOFT, NINTENTO, EA itp, czy tylko wystawy i granie na konsolach?

6.Czy trzeba miec skonczone 18 lat, bo moj znajomy z checia by jechal ale ma 17 lat (18 w przyszlym roku)

 

2.Pociąg z katowic do zielonej gory ok 20-25zl w 1 strone (moze mniej, nie orientuje sie )

oplacenie autokaru ok 40zl

wejscie na GC (jak dla nas ulgowy bo duza grupa jedzie :D ) 30zł

zarcie zalezy od gustu, albo sobie wezmiesz cos do plecaka albo kupujesz jakies fast-foody

pieniadze na wlasne wydatki - pamiatki czy jakies inne

czyli wychodzi za transport wychodzi powiedzmy jakies 110-120zl - jak dla mnie gicior

 

3.w swietle prawa wyglada to tak ze na terenie niemiec musze miec dowod lub paszport, ale na granicach nie ma nikogo, zwykly przejazd zadnej kontorli. czyli ja sie tym nie martwie ;)

 

4.jezeli ktos by chcial oddzielic sie od grupy podczas kupowania biletow i jeszcze sie uczy to musi miec legitymacje wazna zeby potwierdzic ze sie dalej uczy i jest upowazniony do biletu ulgowego.

 

5. MAM NADZIEJE ZE KTOS MI TU ODPOWIE.

 

6.NIE TRZEBA MIEC 18 LAT (chyba ze na dzien dla prasy, ale to jest oczywiste) widzialem filmiki z 2007 z gc jak biegaja tam lebki nawet po 11-12 lat

 

 

PS. taka moja sugestia

zeby wyjechac 2godziny wczesniej

dlaczego?

2 powody

1.poczytalem troche o lipsku i jest tam troche do zwiedzenia wink.gif z ranca pochodzic strzelic kilka fotek jakis zabytkow na rozruszanie kosci by sie przydalo biggrin.gif

2.z tego co tu czytam to kilka osob juz pisalo ze musialo by czekac 2 godziny na wyjazd w zielonej gorze na dworcu wink.gif

 

PS2.

Czym sie roznia dni targow dla dziennikarzy od tych dla graczy?

 

Ad1

dalej podtrzymuje ta sugestie zeby wczesniej wyjechac z zielonej gory...

 

Ad2

A tu dalej czekam na jakas odpowiedz :P

 

 

EDIT:

CZY KTOS MA WOGOLE JAKIS KONTAKT Z BARTHEM??

Edytowane przez wolo90
Odnośnik do komentarza

A ja mam małe pytanie:

 

Na oficjalnej stronie jest cennik, wiem juz ze wjazd kosztuje 12 ojro.

Są też dodatkowe atrakcje typu quady, air jump, czy trampoliny na szelkach. W tym pdf-ie w dziale GC Freestyle w środkowej kolumnie jest pozycja Tageskate z ceną 38 ojro.

 

Czy zna ktoś ten kolczasty język naszych sąsiadów by mi przetłumaczyć za co te 38 euro ?? Jedyne co zrozumiałem to przysznice i wc (wiec pewnie z noclegiem na polu namiotowym tak ?).

No i najważniesze czy wie ktoś czy te ww. atrakcje są za free czy trzeba za nie dopłacać ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...