Skocz do zawartości

Lipsk Games Convention 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, walczyłem o ceny, walczyłem i niestety przegrałem. PKS w momencie kiedy mieliśmy podpisać umowę stwierdził, że jednak nie ma autobusów, to samo inna firma przewozowa. Została tylko jedna opcja, ale po przeliczeniu kosztów wychodzi, że w przypadku wyjazdu 26-ciu osób każda z nich musi zapłacić po 90zł za podróż w obie strony. Przykro mi niezmiernie, bo naprawdę chciałem aby ten wyjazd się udał, ale taka cena jest chyba dość zaporowa.

Nauczka na przyszłość - nie ufać PKS'owi :/

Odnośnik do komentarza
ja sie orientuje ;] z kato wpierw do zgorzelca, i ulgowy mnie wynosi 31 zl a potem ze zgorzelca tzn jzu granica goerlitz jest pociag regionalny, bilet 25 ojro czy co kolo tego i na niego moze jechac 5 osob wiec wychodzi wtedy po 5 euro. a jedzie ktos? ;)

 

ja bym sie chetnie wybral z katowic :D

i jezeli by wyjazd kosztowal 90 zl to mogl bym sie raczej zabrac, tylko musze bardzo szybko pieniadze skrecic :/

bo nie mam calej sumy...

tylko ze ja nie mam ani dowodu ani paszportu... i mam 18 lat :)

czy to stanowi dla was jakis problem?

bo czytalem jak to z tym jest

przejezdzam bez problemu bo nikt nie stoi na granicy, ale jak mnie zatrzymaja w niemczech to juz sa problemy :P nie wiem dokladnie jakie...

ale dla mmnie to nie jest problem bo nie sadze zeby nas zatrzymali w srodku pociagu albo pod wejsciem do hal w lipsku ^^

Odnośnik do komentarza
ja sie orientuje ;] z kato wpierw do zgorzelca, i ulgowy mnie wynosi 31 zl a potem ze zgorzelca tzn jzu granica goerlitz jest pociag regionalny, bilet 25 ojro czy co kolo tego i na niego moze jechac 5 osob wiec wychodzi wtedy po 5 euro. a jedzie ktos? ;)

 

Interesująco:) O której i kiedy wyjazd i przyjazd do Lipska? Na ile dni byłby to trip(myśle że jedna noc dałoby się gdzieś przeczekać:))?

Odnośnik do komentarza
Interesująco:) O której i kiedy wyjazd i przyjazd do Lipska? Na ile dni byłby to trip(myśle że jedna noc dałoby się gdzieś przeczekać:))?

 

 

napewno dalo by sie przeczekac ale nie ma co na 2 dni otwarte zostawac ;)

lepiej juz na 1 dzien dl aprasy i 1 dzien otwarty...

tylko ze sa problemy z wejsciem na dni dla prasy

dlatego ja proponuje jechac na 1 dzien otwarty bez zadnych szczypan z przepustkami ;)

moze i jest duzo ludzi ale wiele nie stracimy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...