Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

TYLKO DLA CHETNYCH! OBA MATERIAŁY ZAWIERAJĄ SPOILERY!

 

21-minutowy material z calkiem nowym levelem i prezentujacy slynny snieg.

http://www.gametrailers.com/episode/gametr...p;ch=1&sd=0

 

3 minutowa cutscenka.

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...charted-2/52546

 

sam szczerze mowiac caly czas rozwazam czy nie obejzec tych materialow. kusi niesamowicie....

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem tę trzyminutową cutscenkę - są lekkie spoilery, ale nie takie, żeby jakoś strasznie zepsuć zabawę. Ogólnie - ta cutscenka przedstawia pewną rozmowę w pewnym miejscu, która rzuca trochę światła na fabułę. Generalnie nie polecam oglądać, w grze zobaczycie, bo teraz to takie trochę wyrwane z kontekstu ( ja tak trochę z rozpędu zobaczyłem na innym portalu ;) ).

Odnośnik do komentarza
Co do tego filmiku 21 minutowego, to sobie tylko przewinąłem, aby zobaczyć śnieg i jeśli chce ktoś z was to zobaczyć, to jest fajny moment w 12:50 minucie :) Polecam to zobaczyć. Opad szczęki i nic już więcej nie chce wiedzieć. Mogę sprzedać nerkę, aby kupić tą grę.

 

Nie ma bata, już nic nie oglądam. Wolę dostać ekstazy podczas gry ;).

Odnośnik do komentarza
Co do tego filmiku 21 minutowego, to sobie tylko przewinąłem, aby zobaczyć śnieg i jeśli chce ktoś z was to zobaczyć, to jest fajny moment w 12:50 minucie :) Polecam to zobaczyć. Opad szczęki i nic już więcej nie chce wiedzieć. Mogę sprzedać nerkę, aby kupić tą grę.

 

Nie ma bata, już nic nie oglądam. Wolę dostać ekstazy podczas gry ;).

 

Noo, dzisiaj ten temat zaleje fala mega pozytywnych komentów dotyczących gry, więc może być Ci ciężko wytrzymać :)

Ja z poświęceniem oglądnąłem całość, i nie mam nic do powiedzenia...

Nie ma sensu nic mówić ;)

Odnośnik do komentarza
czyli w tym 21-minutowym materiale sa duze spoilery? widzialem ta 3 minutowa cutscenke i praktycznie nie zdradza nic nowego jezeli ktos widzial trailer z E3, wiec tutaj nie ma sie co przejmowac. nie zaryzykowalem jednak z tym materialem i nie moge sie zdecydowac.

 

juz dzisiaj chcialbym zlozyc pre-ordera :(

 

Szczerze to ten cały materiał nie zdradza zbyt wiele ;) Pokazane kilka nowych lokacji, krótko scharakteryzowano podajże 2 nowe postaci do tego parę krótkich wywiadów z producentami ;) W sumie nic wielkiego, ja bym zaryzykował.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i chodź nie ma dużych spoilerów to żałuję że zobaczyłem to co zobaczyłem. Mam słaba wolę. Jedno dosłownie jedno słowo ŚNIEG !!!!!!!! Mam taki rozrzut na bani po obejrzeniu tego materiału, że mam ciśnienie zagrać w I część. Ta gra już jest dla mnie numero uno, w generacji samych fps-ów to brylant-perełka.

 

Pier... nic już nie oglądam do premiery.

Odnośnik do komentarza

materiał rewelacja. po prostu rewelacja. Śnieg jest piękny, ale moim skromnym zdaniem najbardziej miażdżące sa aniacje: strzelanie, skakanie, mimika, wspinaczka + rewelacyjne lokacje.

 

Jeżeli chodzi o spoilery, to jest ich na moje oko pełno ! od postaci po środowisko i część fabuły:

 

1) nowa postać kobieca - z resztą jak dla mnie duzo ciekawsza pod względem urody. fajny konflikt wisi w powietrzu: blondi vs czarnulka

2) mijescówki - himalaje to rewelacja

3) sekwencje pt.: uciekam przed jadącym samochodem i strzelam gdzie popadnie"

4) sekwencja ucieczki i podtrzymywania swojego partnera - również nowej postaci w grze

 

 

ja dla mnie gra rewelacja

 

wygląda soczyście, ah....

 

 

Odnośnik do komentarza
materiał rewelacja. po prostu rewelacja. Śnieg jest piękny, ale moim skromnym zdaniem najbardziej miażdżące sa aniacje: strzelanie, skakanie, mimika, wspinaczka + rewelacyjne lokacje.

 

Jeżeli chodzi o spoilery, to jest ich na moje oko pełno ! od postaci po środowisko i część fabuły:

 

1) nowa postać kobieca - z resztą jak dla mnie duzo ciekawsza pod względem urody. fajny konflikt wisi w powietrzu: blondi vs czarnulka

2) mijescówki - himalaje to rewelacja

3) sekwencje pt.: uciekam przed jadącym samochodem i strzelam gdzie popadnie"

4) sekwencja ucieczki i podtrzymywania swojego partnera - również nowej postaci w grze

 

 

ja dla mnie gra rewelacja

 

wygląda soczyście, ah....

 

 

W sumie to o tych rzeczach wiemy już od całkiem dawna ;)

A jeśli chodzi o

"... sekwencja ucieczki i podtrzymywania swojego partnera - również nowej postaci w grze

To o tym można dowiedzieć się z relacji Kosa w najnowszym PE ;)

Odnośnik do komentarza
Obejrzałem i chodź nie ma dużych spoilerów to żałuję że zobaczyłem to co zobaczyłem. Mam słaba wolę. Jedno dosłownie jedno słowo ŚNIEG !!!!!!!! Mam taki rozrzut na bani po obejrzeniu tego materiału, że mam ciśnienie zagrać w I część. Ta gra już jest dla mnie numero uno, w generacji samych fps-ów to brylant-perełka.

 

Pier... nic już nie oglądam do premiery.

Uncharted to nie FPS... tylko TPS.

 

Odnośnik do komentarza
Uncharted to nie FPS... tylko TPS.

Wytlumacze czesc zadnia " w generacji samych FPS-ow to brylan perełka" = w generacji gdzie 80% gier to FPS Uncharted 2 jest perelka nalezaca do pozostalych 20%

 

No dobra,

 

Nie ogladalem filmow, nie obejze ich, a do listopada (czy pazdziernika, BTW bylo oficjalne info o premierze?) poprzechodze sobie inne rzeczy.

 

Niemniej wiem jedno, W okresie kiedy wyjdzie U2 nic nie bedzie sie liczylo, Zgwalce ta gra pewnie tak samo jak czesc 1 i wtedy bede mogl z czystym sumieniem powiedziec, ze najlepsza gra wg mnie na PS3 zostala zdegradowana.

 

Najlepsza oczywiscie jest Uncharted Drake's Fortune gdyby ktos mial watpliwosci ;)

Odnośnik do komentarza
Wszystko fajnie tylko coś słabo zrobili ten śnieg :P

ze kur.wa co? :huh:

 

zobaczylem ten material i nie jest zle. staralem sie w ogole nie sluchac co mowia, tylko ogladalem i przypatrywalem sie na detale :) w sumie powiedzieli to co wczesniej wiedzialem.

szkoda tylko ze wiem, ze w 14 chapterze mam spodziewac sie levelu ze sniegiem.

 

Odnośnik do komentarza

:o

Kiedy juz wydaje sie, ze na PS3 lepiej sie nie da.. okazuje sie, ze sie jednak da.

Psiaki zaskakuja mnie z kazdym nowym materialem :)

 

btw. W ramkach na scianie sa inne obrazki ;)

 

E: Obejrzalem dokladnie ta scenke i przy okazji porownalem troche z urywkami z trailera z E3. Zmienily sie tez cienie. Sa zmiekczone (na plusc) ale maja troche nizsza rozdzielczosc (na minus).

Poza tym... postacie maja naprawde absurdalnie wysoka ilosc paligonow. Praktycznie zero kantow... a duza czesc zagiec na ubraniach itp nie sa teksturami jak w 99% gier tylko sa wymodelowane w 3D. Pod tym wzgledem U2 bije na leb niedoscignionego do tej pory poprzednika.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...