Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

To zagraj sam przeciwko takiej druzynie - z ziomami jestes mocny, a samemu z losowo dobranymi graczami juz nie bylbys taki cfany. :)

Druga sprawa to to, ze niektorzy gracze czuja sie mocni bo maja wysoki LvL, a tak na prawde nabili go w jakis lamerski sposob i nie swiadczy on wcale o ich umiejetnosci. :D

 

Ale to w większości przypadków jest tak, że zgrana drużyna ma większe szanse niż losowo dobrana ekipa ( jasne, nie zawsze, ale jednak ).

Jak ktoś wygrywa 4:0 i chroni potem skarb to trudno go winić. Po pierwsze - wcale nie trzeba na jana lecieć po ten skarb - bierz snajperkę, fala, rzuć granata, cokolwiek. Zawsze jest wyjście z sytuacji. Z drugiej strony, jak każda osoba z drużyna biega i nie wie co ze sobą począć to tylko i wyłącznie ich wina.

Ile to ja razy grałem z ludźmi, którzy zamiast zająć się skarbem biegali po mapie i tylko strzelali do przeciwników, skarbu jakby w ogóle nie widzieli.

A potem nagle jak został jeden punkt do przegranej wszyscy się dziwią, że przeciwnik bawi się z nimi w kotka i myszkę. Gra na to pozwala, jest wyznaczony z góry czas gry, więc problemu nie widzę. I żeby nie było - sam nieraz byłem w takiej losowej drużynie i nigdy mi przez myśl nie przeszło, żeby wyjść z gry, bo przeciwnicy nas leją. Jest tak jak napisał Old_Kyo - zwycięzcy dyktują warunki.

 

A jeszcze słówko co do lvl - co to ma do rzeczy kto i w jaki sposób nabił lvl? Jak ktoś potrafi w miarę dobrze grać to pokaże to podczas meczu, a jak tylko lata po mapie i ma zeza na 100 km to i 60 lvl mu nie pomoże :wink: .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
I żeby nie było - sam nieraz byłem w takiej losowej drużynie i nigdy mi przez myśl nie przeszło, żeby wyjść z gry, bo przeciwnicy nas leją

Mi przyszło :potter: .

Załamanie nerwowe mnie trafiło dosłownie, bez drużyny w tej grze nie ma w ogóle fun'u, tylko zgrzyt zębów i darcie się do HSa, z jakimi to ułomami się nie gra.

Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Saptis - buraki, bo znaleźli sobie dobrą taktykę do wygrywania meczy? oO Nie rozumiem trochę tego podejścia. Poza tym, w takich grach level czy ratio nie mają znaczenia, liczy się tylko wygrana tego jednego konkretnego meczu przy założonych z góry równych szansach obu drużyn. A to, że samemu zmniejszasz swoje szanse grając z randomowymi ludźmi, no cóż...

 

Co do samej gry (singla już dawno temu przeszedłem, ale zapomniałem tutaj napisać). Oprócz mgs'ów - najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem :)

Odnośnik do komentarza

bierz snajperkę,

 

powiedział Yaevinn, urodzony snajper. Nie każdy tak potrafi ...

 

co do taktyki - Saptis, sam doskonale pamiętam jak podczas Ligii KZ2 padła idea, aby zamiast nosić tubę do celu, wygrywająca drużyna może ją zczaić w okolicach ich respa i czekać na koniec rundy. I to jest jak najbardziej w porządku - zwycięzcy rządzą, przegrani niech szukają okazji...(zastosowaliśmy tą taktykę, po czym wpadło trzech z POLu i się skończyło)

 

co do gry w multi - pograłem chwilkę dosłownie i mnie irytuje tylko losowość respów. Osobiście gram tylko Team Deathmatch, reszta trybów to zbyt wielki chaos. Szkoda, strasznie się przypalałem na multi w tej grze

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Mam dziwne pytanie, po zmianie pleyaka na slima wcięło mi save-y ze starego(YLOD). Grę ukończyłem na hardzie zanlazłem skarby i zostało mi tylko crushing do platyny. Nie mam save-a więc musze zacząć gre od zera. Czy da sie jakoś włączyć crushing?

nie da rady,znowu musisz skończyć harda...

Odnośnik do komentarza

bierz snajperkę,

 

powiedział Yaevinn, urodzony snajper. Nie każdy tak potrafi ...

 

(...)

 

 

No ba, ja ze snajperką w dłoni się urodziłem :thumbsup: . Ale jednak w U2 moimi faworytami są M4 i Desert Eagle.

 

 

Mam dziwne pytanie, po zmianie pleyaka na slima wcięło mi save-y ze starego(YLOD). Grę ukończyłem na hardzie zanlazłem skarby i zostało mi tylko crushing do platyny. Nie mam save-a więc musze zacząć gre od zera. Czy da sie jakoś włączyć crushing?

 

Tutaj masz niby jakieś save'y z U2: http://www.gamefaqs.com/console/ps3/save/955125.html

Nie wiem czy zadziałają po skopiowaniu na ps3 ( szczerze mówiąc wątpię ), ale może akurat i będziesz mógł od nowa na crushing zagrać.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

popieram tego kto nazwal ich lamerem. sztuczne podbijanie statystyk zawsze jest lamerstwem (e-penis im urosnie zal). trafili im sie mniej doswiadczeni/zgrani czy po prostu poczatkujacy niedzielni gracze to nie chca skonczyc rozgrywki bo jeszcze trafia na kogos na swoim poziomie, lepiej pofarmic . jak dolosowywalo mnie do druzyny ktora tak robila to zawsze zanosilem skarb im na zlosc, az milo potem ich odmutowac i posluchac.

 

ale niestety racje maja tez ci ktorzy mowia ze tak bylo i bedzie zawsze. nawet w mw2 gdy jeden team jest zdecydowanie lepszy zdarzaja sie sytuacje ze specjalnie po zabiciu wszystkich nie rozbrajaja bomby zeby przegrac runde i nabijac fragi w nastepnej i tak az do dogrywki ktora ofc wygrywaja. albo biora snajperem bombe (zeby bron boze nikt nie podlozyl bo by musieli sie ruszyc ja bronic) i kampia cala runde w jednym miejscu olewajac to ze czas sie konczy (co szczegolnie irytuje gdy druzyna zdobyla bs i go pilnuje czekajac na bombe).

 

co innego stosowanie taktyki dzieki ktorej sie wygrywa a co innego celowe odwlekanie wygranej by ponabijac fragi bo k/d ratio trzeba poprawic. to drugie zawsze bedzie lamerstwem i nie ma co sobie psuc nerwow takimi burakami. (pamietajmy ze niektorzy graja tylko po to by wkurzac innych, takie np corpsecamping nizszego lvlu w wow najlepiej niewidzialnym rogue)

 

 

Odnośnik do komentarza

No i U2 pękł. Świetna gra.

10h i 51 skarbów. Ale od połowy gry wziąłem sobie opisy z neta jak je znaleźć bo mnie wkur*iały :P Za dużo szukania:P

 

Gra mast hef jak nic. Ciesze się, że poprawili stosunek rozpierduchy do reszty. Ale wg mnie mogło by być więcej zagadek i trudniejsze mogły by być. Pamiętam w Tomb Raiderach starych były fajne zagadki itp. Więcej czasówek.

 

Dla mnie gra 10/10 jak nic. Nie mam się do czego przyczepić. No chyba, że dam im minusa za Chloe.

Za to, że:

twórcy podsuneli Drake'owi ciapowatą Elenę, a nie ostrą Chloe :P Końcówkę mogliby zmienić

 

 

Czekam na Uncharted 3 ! Wg mnie spokojnie można tu zrobić serię. A Noughty Dog na bank zapoda nam kolejną świetną historię i nie będzie to odcinanie kuponów !

 

Zabieram się za multi. Tylko Update 3.10 się zasyśnie :(

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

No i U2 pękł. Świetna gra.

10h i 51 skarbów. Ale od połowy gry wziąłem sobie opisy z neta jak je znaleźć bo mnie wkur*iały :P Za dużo szukania:P

 

Gra mast hef jak nic. Ciesze się, że poprawili stosunek rozpierduchy do reszty. Ale wg mnie mogło by być więcej zagadek i trudniejsze mogły by być. Pamiętam w Tomb Raiderach starych były fajne zagadki itp. Więcej czasówek.

 

Dla mnie gra 10/10 jak nic. Nie mam się do czego przyczepić. No chyba, że dam im minusa za Chloe.

Za to, że:

twórcy podsuneli Drake'owi ciapowatą Elenę, a nie ostrą Chloe :P Końcówkę mogliby zmienić

 

 

Czekam na Uncharted 3 ! Wg mnie spokojnie można tu zrobić serię. A Noughty Dog na bank zapoda nam kolejną świetną historię i nie będzie to odcinanie kuponów !

 

Zabieram się za multi. Tylko Update 3.10 się zasyśnie :(

Z kim nie gadam o U2, to jedyny zarzut jaki słyszę to ten na temat zakończenia. A dokładnie tego co napisałeś w spoilerze.

 

Zresztą ja również się z tym zgadzam.

W trójce nie może jej zabraknąć!!!

 

Odnośnik do komentarza

Też dopiero co skończyłem - GOTY imo i jedna z moich gier życia.

Tak jak napisał Kali w recenzji, U:DF to jak drobna, smaczna przystawka (pieczywo czosnkowe? ;) ) przed wypasionym, sutym, pięknym, smakowitym posiłkiem. ND przeskoczyli samych siebie po stokroć.

Jedyny ból - akcja/eksploracja/zagadki. Zbalansowane? Balance my ass...

Tyle mówili przed grą, że dopilnują tego elementu - o ile akcję zbalansowali ze zwiedzaniem (co trudne nie było, skoro stworzyli tyle pięknych, rozległych i wielopoziomowych środowisk), tak zagadki są w czarnej dupie.

Mając 80% gry na koncie, pierwszy raz otworzyłem notatnik Drake'a - WTF? Potem starają się to nadrobić, ale te kilka momentów nie jest w stanie zrównoważyć pozostałych elementów. Imo zagadek jest mniej niż w DF. Chyba, że ktoś uważa za puzzle przesuwanie wozów albo rozkminę gdzie skoczyć...

Anyway. Zaliczę to dzieło z przyjemnością jeszcze kilka razy. Tak genialny kawał kodu nie zdarza się często...

Odnośnik do komentarza

Po zagraniu wy

 

Assassin Creed 2, Pes2010, Tekken6, Ratchet and Clank ACiT, MW2 , Dragon Age (na kompie),

 

Uncharted 2 to absolutne mistrzostwo swiata. GOTY

 

Inne gry mimo ze rowniez sa rewelacyjne (szczegolnie ratchet) to jednak brakuje im tego blysku geniuszu jaki posiada Uncharted2

 

Jesli ktos ze znajomych zapyta o najlepsza gre na PS3 bez wachania podsune mu pudelko z Uncharted 2

Odnośnik do komentarza

No i U2 pękł. Świetna gra.

10h i 51 skarbów. Ale od połowy gry wziąłem sobie opisy z neta jak je znaleźć bo mnie wkur*iały :P Za dużo szukania:P

 

Gra mast hef jak nic. Ciesze się, że poprawili stosunek rozpierduchy do reszty. Ale wg mnie mogło by być więcej zagadek i trudniejsze mogły by być. Pamiętam w Tomb Raiderach starych były fajne zagadki itp. Więcej czasówek.

 

Dla mnie gra 10/10 jak nic. Nie mam się do czego przyczepić. No chyba, że dam im minusa za Chloe.

Za to, że:

twórcy podsuneli Drake'owi ciapowatą Elenę, a nie ostrą Chloe :P Końcówkę mogliby zmienić

 

 

Czekam na Uncharted 3 ! Wg mnie spokojnie można tu zrobić serię. A Noughty Dog na bank zapoda nam kolejną świetną historię i nie będzie to odcinanie kuponów !

 

Zabieram się za multi. Tylko Update 3.10 się zasyśnie :(

Z kim nie gadam o U2, to jedyny zarzut jaki słyszę to ten na temat zakończenia. A dokładnie tego co napisałeś w spoilerze.

 

Zresztą ja również się z tym zgadzam.

W trójce nie może jej zabraknąć!!!

 

 

Odnosnie zakonczenia to jest to kwestia gustu ja jednak wole te co dali bo trzyma sie kupy z jedynka jak diabli a ta cala chloe mi nie pasuje zbytnio ale jak kto woli... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...