Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gram po raz drugi i ponownie wybralem poslki jezyk - lokalizacja jest bardzo dobrze zrealizowana, wlaczylem na chwile angielski, ale bardziej wole polski. :) Jedna rzecz moglaby zostac poprawiona - w

gorach tam gdzie jest scena z Tenzinem

przez jakis czas Nate mowi w jakims dziwnym jezyku. :)

Konkretnie to po jugosłowiańsku :) szkoda że nie ma go do wyboru, bo bardzo chętnie bym zagrał na takim ustawieniu. A co do polskiego dubbingu to fajnie że jest, ale nie ma co konkurować z angielskim. Jest niestety tak jak to ujął Słupek, mi osobiście bardziej podoba się głoś Drake'a podczas tego błędu niż w polskiej wersji.

Odnośnik do komentarza

Swietna wiadomosc ! :)

Akurat przechodze gre po raz drugi - aktualnie na miazdzacym poziomie trudnosci, ale caly czas chetnie gram w tryb multiplayer.

Inni developerzy powinni sie uczyc od Naughty Dog !

 

Do takiego Killzone 2 nie bylo zadnych darmowych dodatkow - tylko platne i platne..... <_<

Odnośnik do komentarza

Grajac wczoraj w Uncharted 2 trafilem na pierwszego buga w grze:

Wisialem na poreczy i gdy przesunalem lekko kamere to cala sceneria zniknela. Podczas gry wchodze wszedzie gdzie tylko sie da - po prostu lubie zwiedzac, a poza tym szukam skarbow (sam znalazlem juz 94). :D

 

89967345.jpg

 

94385175.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Gra bugów nie pozbawiona, jak kazda inna, chyba nikt sie nie łudził ze bedzie inaczej. Ja napotkałem 1szego juz w 1szej h gry, w muzeum "wpadłem" gdzies z rozpędu miedzy okno a sciane i Nate odstawił electro-boogie dance w przyspieszonym tempie po czym chyba skonał o ile dobrze pamietam. Na szczescie w dalszej grze obyło sie bez wiekszych wpadek. Wkurzają mnie pewne niedociągniecia, jak to że bardzo czesto ostatni pocisk z serii wystrzelonej przez przeciwnika sięga nas mimo ze zdążyliśmy dobiec za osłone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...